Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Efekt przeszczepu włosów

Efekty transplantacji włosów w Turcji - sprawdź Przed i Po

Masz wątpliwości, czy warto zdecydować się na przeszczep włosów? Efekty widoczne u pacjentów mówią same za siebie –  nie ma skuteczniejszego sposobu walki z łysieniem. Dzięki zabiegowi będziesz cieszyć się gęstą fryzurą i zapomnisz o zakolach oraz nieestetycznych ubytkach. Choć w przypadku przeszczepu włosów na ostateczny efekt trzeba poczekać około roku, opłaca się być cierpliwym. Transplantacja nie tylko poprawia wygląd, ale pozytywnie wpływa też na samoocenę – wielu osobom daje zastrzyk pewności siebie. Jeśli interesuje Cię przeszczep włosów, obejrzyj zdjęcia przed i po naszych pacjentów. W niektórych przypadkach ciężko uwierzyć, że to te same osoby! 

przeszczep włosów turcja efekty 2
przeszczep włosów turcja efekty 5
przeszczep włosów turcja efekty 3
przeszczep włosów turcja efekty 7
przeszczep włosów turcja efekty 8
przeszczep włosów turcja efekty 9

Na czym polega transplantacja włosów?

Mimo że efekty po przeszczepie włosów są imponujące, wiele osób obawia się zabiegu. Niepotrzebnie – jest całkowicie bezpieczny, nie ingeruje w naturalne procesy organizmu, a dzięki znieczuleniu miejscowemu nie trzeba obawiać się bólu. Na czym dokładnie polega? Podczas zabiegu specjalista pobiera zdrowe mieszki włosowe z tyłu lub boku głowy i przeszczepia je do miejsca dotkniętego łysieniem. W klinikach na całym świecie stosuje się różne metody transplantacji włosów. W naszym przypadku pacjenci mogą skorzystać z dwóch wysoce skutecznych technik: FUE i DHI, które przebiegają w nieco inny sposób.

Metoda DHI opiera się na użyciu specjalistycznego narzędzia Choi-pen, dzięki któremu tworzenie kanału w skórze głowy oraz implantacja przebiegają w tym samym czasie. Zalecamy ją pacjentom, u których problem łysienia nie jest mocno zaawansowany. Jeśli ubytki są rozległe, lepszym wyborem jest metoda FUE. Podczas zabiegu z wykorzystaniem tej techniki kanały w skórze głowy tworzy się przed implantacją. Niezależnie od zastosowanej metody pacjenci mogą liczyć na bardzo dobry efekt przeszczepu włosów i nie muszą obawiać się blizn ani długiej rekonwalescencji.

Przeszczep włosów – ile trzeba czekać na efekty?

Jeśli zdecydujesz się na zabieg transplantacji, musisz przygotować się na to, że efekty nie przyjdą od razu. Zdjęcia przedstawiające pacjentów przed i po przeszczepie włosów zostały wykonane w dużym odstępie czasu – od kilku do kilkunastu miesięcy. Zarówno w przypadku metody FUE, jak i DHI pierwsze rezultaty implantacji można dostrzec po kilku miesiącach. Na pełny efekt trzeba zaczekać dłużej – od 9 do 12 miesięcy. Dobrze przeprowadzony przeszczep włosów przynosi trwałe rezultaty i nie ma potrzeby, by go powtarzać. Wystarczy więc jeden zabieg, by na zawsze odmienić swój wygląd.

Biorąc pod uwagę różnice w wyglądzie naszych pacjentów przed i po zabiegach, trudno nie wywnioskować, że warto być cierpliwym i poczekać na efekty. Włosy odrastają długo, ale ostateczne rezultaty są spektakularne. Obniżona linia włosów, brak głębokich zakoli, gęsta i bujna fryzura sprawiają, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni wyglądają młodziej. Przeszczep włosów często pozwala pozbyć się też kompleksów, które mogą mieć negatywny wpływ na różne sfery życia.

Należy pamiętać, że problem z nadmierną utratą włosów i łysieniem androgenowym najczęściej jest niezależny od nas. Transplantacja włosów, podobnie jak przeszczep brwi czy brody, to skuteczny sposób, by podnieść swoją samoocenę i uzyskać swój wymarzony wygląd.

Przeszczep brody i brwi – efekty

Zajmujemy się transplantacją włosów, ale oferujemy pacjentom również inne usługi – przeszcze brody i brwi. Kiedy warto się na nie zdecydować? Co daje transplantacja brwi oraz przeszczep zarostu i na jakie efekty można liczyć?

Na przeszczep brody decydują się mężczyźni, którzy zmagają się z rzadkim zarostem lub wypadaniem włosów w tym obszarze. Dla wielu osób to duży problem i przyczyna kompleksów, zwłaszcza jeśli chcą zamaskować zarostem blizny lub inne niedoskonałości twarzy. W takich przypadkach zabieg jest najskuteczniejszym rozwiązaniem. Przeszczep brody daje świetnie efekty – zarost jest gęstszy, włosy rosną równomiernie i nie wypadają. Po osiągnięciu ostatecznego rezultatu pacjenci mogą cieszyć się bujnym owłosieniem na twarzy i formować je w dowolny sposób. Jeśli zdecydujesz się na przeszczep brody, różnica w wyglądzie przed i po na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.

Wygląd Twoich brwi Cię nie zadowala? Włoski są rzadkie, słabe i nadmiernie wypadają? Rozwiązaniem jest przeszczep brwi – efekty zabiegu są trwałe i zachwycające. Transplantacja w tym obszarze to dobry wybór dla wszystkich osób, które nie są zadowolone ze swojego wyglądu i muszą poświęcać dużo czasu, by uzyskać pożądany kształt brwi za pomocą kosmetyków do makijażu. Dzięki zabiegowi uzyskasz piękny, naturalny efekt.

Ciesz się spektakularnym efektem przeszczepu włosów dzięki Skymed

Umów się na transplantację włosów, brody lub przeszczep brwi w Skymed – zdjęcia przed i po naszych pacjentów są najlepszym dowodem na to, że warto nam zaufać. Organizujemy wyjazdy do renomowanej kliniki w Turcji, która spełnia najwyższe międzynarodowe standardy. Nie musisz więc obawiać się o bezpieczeństwo zabiegu – przeszczep włosów Turcja ze Skymed to sprawdzony wybór.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów, które nie mają przeciwwskazań do zabiegu. Zarówno przeszczep włosów kobiet w Turcji, jak i transplantacja włosów mężczyzn jest wysoce skuteczną metodą walki z łysieniem i przynosi trwałe efekty. Serdecznie zapraszamy do udziału w darmowej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację