Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Coraz głębsze zakola i łysienie to problem, z którym nie umiesz sobie poradzić? Przeszczep włosów Szczecin to skuteczne rozwiązania tej wstydliwej przypadłości. Zamiast stosować kolejne specyfiki i specjalistyczne kosmetyki, które obiecują spektakularne efekty, postaw na jedyne w pełni efektywne i trwałe remedium. Transplantacja włosów Szczecin pozwoli Ci cieszyć się bujną czupryną szybciej, niż myślisz! Umów się na konsultację, by poznać szczegóły, poddaj się zabiegowi w renomowanej klinice w Turcji i zyskaj wymarzony wygląd.

Transplantacja włosów Szczecin – najważniejsze informacje

SkyMed to klinika przeszczepu włosów Szczecin, która kieruje swoją ofertę do osób, które borykają się z łysieniem i ubytkami owłosienia występującymi z różnych powodów. Pomogliśmy już pacjentom, u których wystąpiło łysienie androgenowe, pourazowe, po oparzeniach czy napromieniowaniu. Warto też wiedzieć, że przeszczep włosów to zabieg chirurgii plastycznej, który przebiega w znieczuleniu miejscowym i organizowany jest w klinice w Turcji. Mieszki włosowe (grafty) pobierane są np. z bocznych lub tylnych części głowy i umieszczane na obszarach problematycznych. Transplantacja włosów Szczecin jest całkowicie bezbolesna i trwa od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od ilości pobranych mieszków włosowych.

Przeszczep włosów Szczecin – metody

Jako profesjonalna klinika przeszczepu włosów Szczecin zapewniamy indywidualny dobór metody, która będzie dopasowana do potrzeb pacjenta i umożliwi osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Nasza oferta to:

 • metoda FUE – polega na pobraniu mieszków włosowych z jednego obszaru i ich umieszczeniu w łysiejącym obszarze. Ta metoda przeszczepu włosów nie wymaga użycia skalpela – stosowana jest cienka igła, która nie tworzy blizn. FUE jest także często wykorzystywana, gdy w grę wchodzi przeszczep zarostu, np. brody czy wąsa oraz brwi Szczecin. Jest to trwała, efektywna i bezpieczna metoda. 

 • metoda DHI – polega na tym, że osoba wykonująca zabieg za pomocą specjalnego narzędzia otwiera i wszczepia mieszki włosowe jednocześnie. Jest to stosunkowo szybka metoda, która przynosi zachwycające i naturalne efekty.

 • metoda PRP – polega na nakłuwaniu owłosionej powierzchni głowy i aplikacji osocza w 2-3 centymetrowych odstępach. Nie jest to typowy przeszczep włosów Szczecin, tylko bezinwazyjna terapia osoczem bogatopłytkowym, która umożliwia regenerację włosów za pomocą składników uzyskanych z własnej krwi. Efekty można zauważyć już po 3 miesiącach.

W zależności od metody na przeszczep włosów Szczecin, cena może się różnić – o wszystkich szczegółach informujemy pacjentów przed rozpoczęciem współpracy.

Konsultacje dostępne za pomocą:

Konsultacje przed transplantacją włosów Szczecin 

Jeśli planujesz wykonać przeszczep włosów, najpierw musimy się spotkać. Konsultacje możemy przeprowadzić online bądź osobiście w jednym z 7 miast Polski – wszystko po to, by zapewnić Ci bezpieczeństwo i satysfakcję z osiągniętych rezultatów. Podczas spotkania przeanalizujemy Twoją historię chorobową oraz konieczne będzie dostarczenie kilku wyników badań, w tym:

 • morfologii i krzepliwości krwi,

 • ogólnego moczu,

 • testów HBS i HCV.

Pozwoli to nam określić, czy kwalifikujesz się do zabiegu. Podczas spotkania dowiesz się jakich leków i kosmetyków nie stosować przed zabiegiem. Co najważniejsze, omówimy także Twój problem, poznamy Twoje oczekiwania i dobierzemy metodę, która pozwoli nam osiągnąć zachwycający efekt. Transplantacja włosów Szczecin we współpracy ze SkyMed to profesjonalne podejście, skuteczność i bezpieczeństwo.

Transplantacja włosów Szczecin – przebieg zabiegu

Przebieg zabiegu przeszczepu włosów, na który zdecydują się mieszkańcy Szczecina to nic skomplikowanego. Po podaniu miejscowego znieczulenia pacjent przyjmuje wygodną pozycję, która umożliwi pracę specjaliście. Zadba on o przeniesienie graftów z obszaru dawczego, do problematycznego obszaru biorczego. Czas trwania zabiegu jest ściśle uzależniony od liczby mieszków – z reguły jest to 7-9 godzin. W tym czasie zachowujesz pełną świadomość, a podczas zabiegu możesz oddać się słuchaniu  muzyki, czy czytaniu książki, w trakcie przewidziana jest także przerwa na obiad. 

Porady po zabiegu przeszczepu włosów Szczecin

Z racji tego, że cała procedura transplantacji włosów Szczecin nie jest szczególnie skomplikowana, jeszcze tego samego dnia można udać się do hotelu. Czas rekonwalescencji to z reguły kilka dni, a już następnego dnia można podjąć lekkie prace biurowe. SkyMed jako klinika przeszczepu włosów Szczecin, która dba o swoich pacjentów, przygotuje specjalny zestaw zaleceń i wskazówek. Ich przestrzeganie pozwoli uniknąć powikłań oraz osiągnąć oczekiwany efekt. Końcowy rezultat przeszczepu włosów Szczecin można podziwiać po 9-12 miesiącach od zabiegu.

Transplantacja włosów Szczecin – przeciwwskazania

Są choroby, które uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu przeszczepu włosów Szczecin. Ze względu na bezpieczeństwo pacjenta, poniższe schorzenia wykluczają poddanie się procedurze transplantacji:

 • cukrzyca,

 • nadciśnienie tętnicze,

 • choroby zapalne skóry,

 • łysienie plackowate, 

 • problemy z krzepnięciem krwi,

 • nowotwory,

 • uczulenie na środki znieczulające.

Zdrowie i życie osób, które chcą skorzystać z naszej oferty, jest najważniejsze, dlatego z ogromną dokładnością i skrupulatnością podchodzimy do konsultacji przed zabiegiem. SkyMed to klinika przeszczepu włosów Szczecin, która dba o bezpieczeństwo swoich pacjentów.

Przeszczep brwi i brody Szczecin – wymarzony wygląd na wyciągnięcie ręki

Twoją bolączką jest rzadki zarost lub ubytki w brwiach? Mamy sposób, by to naprawić! SkyMed to miejsce, w którym mieszkańcy Szczecina mogą zdecydować się na przeszczep brody, brwi i włosów. U nas zadbasz o siebie kompleksowo i wspólnie odnajdziemy sposób na Twój wymarzony wygląd.

Przeszczep brwi to opcja zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. To nie tylko sposób na wypełnienie ubytków, lecz także alternatywa dla henny czy makijażu permanentnego. Zastosowanie bezpiecznej i skutecznej techniki FUE sprawi, że nasi doświadczeni eksperci naszej kliniki przeszczepu włosów Szczecin, pomogą Ci osiągnąć oczekiwany efekt

Przeszczep włosy, zarostu i brwi Szczecin to cena, która pozwoli Ci raz na zawsze uporać się z kompleksami.

Klinika przeszczepu włosów Szczecin – dlaczego Turcja to dobre miejsce na zabieg?

Dla osób, które decydują się na przeszczep włosów Turcja jest jednym z najpopularniejszych kierunków. Dzieje się tak nie bez przyczyny:

 • Turcja wiedzie prym wśród krajów oferujących przeszczep włosów,

 • tureccy specjaliści przeprowadzili zabiegi przeszczepu włosów, brwi i brody zarówno wśród mieszkańców Szczecina, jak i znanych osób ze świata kina, muzyki i nie tylko,

 • cena takiego zabiegu jest kilkakrotnie niższa niż w Polsce, a jakość jest zachwycająca,

 • stajesz się pacjentem jednej z najlepszych klinik w całej Turcji. 

SkyMed jako profesjonalna klinika przeszczepu włosów Szczecin oferuje nie tylko dobór metody do pacjenta, lecz także kompleksową organizację wyjazdu wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem.

Nasza oferta kierowana jest nie tylko do mężczyzn. Proponujemy także przeszczep włosów kobiet w Turcji. Każdy, kto ma kompleksy związane z ubytkami owłosienia odnajdzie specjalistyczną pomoc w SkyMed. 

Przeszczep włosów Szczecin – cena. Na jaki wydatek trzeba się przygotować?

Cena zabiegu przeszczepu włosów Szczecin przeprowadzonego w Turcji zaczyna się już od 2090 euro. Ostateczny koszt zabiegu jest przedstawiany po konsultacji, w zależności od sytuacji i preferencji pacjenta oraz dobranej metody zabiegu. Za niewielką dopłatą w podróż możesz udać się wspólnie z partnerem, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Skorzystaj ze współpracy z członkiem organizacji Global Clinic Rating. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, jakościowe przeprowadzenie zabiegu i satysfakcjonujące efekty. Jeśli mieszkasz w Szczecinie i chcesz zdecydować się na przeszczep włosów, to umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jakie masz możliwości. Zapraszamy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację