Przeszczep włosów Łódź

przeszczep włosów Łódź

Przeszczep włosów Łódź – poznaj najważniejsze informacje

Przeszczep włosów to bardzo popularna technika leczenia łysienia włosów. Szczególnie często decydują się na nią mężczyźni, którzy mają genetyczny problem ze stężeniem testosteronu. To właśnie ten hormon jest odpowiedzialny za nadmierne wypadanie włosów. Oczywiście wśród kobiet transplantacja także budzi spore zainteresowanie. Wszystko przez walory estetyczne i chęć samoakceptacji.

Jeśli zmagasz się z problemem, umów się do kliniki na konsultację. Przeszczep włosów w Łodzi to możliwość poprawy komfort życia.

Przeszczep włosów – czego można się spodziewać?

Najnowsze technologie pozwalają na uzyskanie bardzo satysfakcjonujących efektów. Przeszczepiany graty są odporne na działanie testosteronu oraz innych androgenów, dzięki czemu transplantacja daje stałe efekty. Ponadto najczęściej stosowana metoda niweluje powstawanie blizn u kobiet i mężczyzn. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, ponieważ zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. W zależności od ilości przeszczepianych graftów istnieje także możliwość przerwy i zjedzenia posiłku. Warto pamiętać, że do zabiegu istnieją przeciwwskazania, które mogą zdyskwalifikować pacjenta z zabiegu, ze względu na jego bezpieczeństwo. Umów wizytę w Łodzi i raz na zawsze pozbądź się łysienia andorogenowego!

Na czym polega przeszczep włosów metodą FUE?

Przeszczep włosów polega na przeniesieniu mieszków włosowych z tyłu oraz boków głowy, na obszary objęte łysieniem. Ten zabieg medycyny estetycznej daje naturalny efekt i jest szansą na odzyskanie swoich naturalnych włosów. Warto wiedzieć, że poddając się zabiegowi transplantacji owłosienia, przeszczepione włosy będą odporne na działanie testosteronu. Jest więc to skuteczna metoda leczenia, dzięki której można wrócić do młodego wyglądu i cieszyć się zdrową i bujną fryzurą. Przeszczep włosów FUE, to transplantacja bez użycia skalpela. Lekarz pobiera grafty i przenosi je na zmienione miejsca. Dzięki temu już tydzień po zabiegu nie widać ingerencji lekarskiej. Przyjdź do łódź clinic i poznaj nasz zespół. Dowiedz się wszystkiego o przeszczepie włosów i sprawdź naszą ofertę!

Czy przeszczep włosów jest bezpieczny dla pacjenta?

Cały zabieg odbywa się w znieczuleniu. Jeśli pacjent został zakwalifikowany do zabiegu i nie posiada uczulenia na którykolwiek ze składników podanego preparatu – tak, zabieg jest bezpieczny. Czas rekonwalescencji jest krótki. Dzień po zabiegu osoba, która się mu poddała, może już wrócić do stałych czynności. Warto pamiętać, że przez kilkanaście godzin skóra głowy może być wrażliwa na dotyk po zabiegu transplantacji włosów. Umów się na konsultację w Łodzi!

Gdzie wykonać zabieg przeszczepu włosów?

W Polsce i w całej Europie, wykonanie transplantacji jest drogie. Oczywiście istnieją kliniki medycyny estetycznej w kraju, które oferują tego typu zabiegi. Należy mieć jednak na uwadze, że zazwyczaj trzeba przeszczepić około pięciu tysięcy cebulek. Cena za jedną to około 15 złotych. Całkowity koszt zabiegu to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! Czy jest możliwość wykonania całego procesu taniej i z takim samym bezpieczeństwem oraz jakością? Tak! Alternatywą jest wyjazd do Turcji! Turystyka medyczna pozwala na leczenie się w innym kraju z równie dobrymi efektami i zadowoleniem. Jest to popularny proceder – nawet wśród gwiazd kina czy sportu. Dobrze jest więc poszukać alternatywy – i to sporo tańszej.

W Turcji przyczepowi włosów poddało się wiele gwiazd, ale także i zwykłych obywateli, którzy chcąc cieszyć się zdrowymi włosami i młodszym wyglądem, zdecydowali się na wyjazd do Turcji. Tamtejsi specjaliści, to światowej sławy lekarze, dzięki którym wiele mężczyzn i kobiet przeszło zabieg bez komplikacji. Konkurencyjna cena i wysoka jakość, to dwa najważniejsze argumenty przemawiające za organizowanym wyjazdem. Chcesz się dowiedzieć więcej? Czekamy na Ciebie w klinice w mieście Łódź!

Wskazania do przeszczepu włosów

Jeśli zastanawiasz się, czy transplantacja jest najlepszy wyborem dla Ciebie, to sprawdź listę wskazań i podejmij decyzję, która odmieni Twój wygląd:

  • Wysokie czoło, zakola;
  • Wypadanie włosów, słabe włosy;
  • Rzadka linia włosów;
  • Blizny;
  • Ubytki w zaroście.

Warto pamiętać, że przeszczep włosów nie jest ograniczony wyłącznie na fryzurę. Przeszczep może dotyczyć także brody (zarostu) czy brwi (najchętniej wykonywany zabieg przez kobiety). Jeśli więc masz problem z zarostem lub rzadkimi brwiami, przyjdź na konsultację przeszczepu włosów w Łodzi! Z nami masz szansę!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!