Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Darmowa Konsultacja

Swoje pytania możesz kierować telefonicznie, przez Social Media bądź mailowo. Gwarantujemy odpowiedź w jak najszybszym czasie. Zapraszamy do kontaktu!

Przeszczep włosów Łódź

przeszczep włosów Łódź

Przeszczep włosów Łódź – poznaj najważniejsze informacje

Transplantacja włosów to bardzo popularna technika leczenia łysienia. Jeśli szukasz możliwości przeszczepu włosów w Łodzi, zapraszamy do skorzystania z oferty Skymed. Na tego rodzaju zabieg szczególnie często decydują się mężczyźni, którzy mają genetyczny problem ze stężeniem testosteronu. To właśnie ten hormon jest odpowiedzialny za nadmierne wypadanie włosów. Oczywiście wśród kobiet transplantacja także budzi spore zainteresowanie (sprawdź naszą ofertę: przeszczep włosów kobiet w Turcji). Głównym powodem są najczęściej walory estetyczne i chęć samoakceptacji.

Jeśli zatem zmagasz się z problemem, umów się do kliniki przeszczepu włosów w Łodzi na konsultację i daj sobie możliwość poprawy komfortu życia.

Transplantacja włosów Łódź – czego można się spodziewać?

Najnowsze technologie przeszczepu włosów pozwalają na uzyskanie bardzo satysfakcjonujących efektów. Przeszczepiany grafty są odporne na działanie testosteronu oraz innych androgenów, dzięki czemu transplantacja daje stałe efekty. Ponadto, najczęściej stosowana metoda niweluje powstawanie blizn u kobiet i mężczyzn. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, ponieważ zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe. Zawsze w czasie trwania zabiegu istnieje także możliwość przerwy i zjedzenia posiłku. Warto pamiętać, że do zabiegu istnieją przeciwwskazania, które – ze względu na bezpieczeństwo pacjenta – mogą zdyskwalifikować z jego przeprowadzenia. Chcesz skorzystać z możliwości przeszczepu włosów w Łodzi? Umów wizytę w tym mieście i raz na zawsze pozbądź się łysienia andorogenowego!

Na czym polega przeszczep włosów metodą FUE?

Przeszczep włosów polega na przeniesieniu mieszków włosowych z tyłu oraz boków głowy na obszary objęte łysieniem. Ten zabieg medycyny estetycznej daje naturalny efekt i jest szansą na odzyskanie swoich naturalnych włosów. Warto wiedzieć, że poddając się zabiegowi transplantacji owłosienia, przeszczepione włosy będą odporne na działanie testosteronu. Jest więc to skuteczna metoda leczenia, dzięki której można wrócić do młodego wyglądu i cieszyć się zdrową i bujną fryzurą. Przeszczep włosów metodą FUE to transplantacja, w której specjalista przeprowadzający zabieg pobiera grafty i przenosi je na zmienione miejsca. Dzięki temu już tydzień po zabiegu nie widać ingerencji lekarskiej. Polecamy także zabiegi przeszczepu włosów metodą DHI. Przyjdź do kliniki przeszczepu włosów w Łodzi i poznaj nasz zespół. Dowiedz się wszystkiego o przeszczepie włosów i sprawdź naszą ofertę!

Konsultacje dostępne za pomocą:

Czy przeszczep włosów jest bezpieczny dla pacjenta?

Cały zabieg odbywa się w znieczuleniu. Jeśli pacjent został zakwalifikowany do zabiegu przeszczepu włosów i nie posiada uczulenia na którykolwiek ze składników podanego preparatu, zabieg jest bezpieczny, a czas rekonwalescencji – krótki. Dzień po zabiegu osoba, która się mu poddała, może już wrócić do stałych czynności. Warto pamiętać, że przez kilkanaście godzin skóra głowy może być wrażliwa na dotyk po zabiegu transplantacji włosów. Umów się na konsultację w Łodzi!

Przeszczep włosów w Łodzi – wskazania do zabiegu

Jeśli zastanawiasz się, czy transplantacja włosów w Łodzi jest najlepszy wyborem dla Ciebie, to sprawdź listę wskazań i podejmij decyzję, która odmieni Twój wygląd:

  • wysokie czoło, zakola;
  • wypadanie włosów, słabe włosy;
  • rzadka linia włosów;
  • blizny;
  • ubytki w zaroście.

Warto pamiętać, że przeszczep włosów nie jest ograniczony wyłącznie do fryzury. Transplantacja włosów może dotyczyć także brody (zarostu) czy brwi (najchętniej wykonywany zabieg przez kobiety). Jeśli więc masz problem z zarostem lub rzadkimi brwiami, przyjdź na konsultację przeszczepu zarostu lub przeszczepu brwi w klinice w Łodzi.

Przeszczep brody i brwi Łódź – czyli co oprócz przeszczepu włosów

Jak wspomnieliśmy, w Skymed mamy w ofercie nie tylko możliwość zaimplantowania włosów na głowie, ale także przeprowadzenie zabiegu przeszczepu brody oraz przeszczepu brwi. Chirurgiczne procedury te mają wiele podobieństw, jednak różnią się skalą i lokalizacją. Jeśli chodzi o przeszczep brwi, nasi wykwalifikowani specjaliści korzystają z metody FUE, aby delikatnie wydobyć pojedyncze włoski z tylnej części głowy. Następnie z precyzją i starannością wszczepiają je na łuku brwiowym, tworząc efekt naturalnego i pięknego wyglądu. Natomiast przeszczep zarostu w przypadku Łodzi odbywa się w podobny sposób jak standardowy przeszczep włosów, również z wykorzystaniem techniki FUE. Włosy są precyzyjnie pobierane z tyłu głowy i ostrożnie wszczepiane w wybrany obszar, aby zapewnić gęsty i równomierny wzrost zarostu.

Gdzie wykonać zabieg przeszczepu włosów?

W Polsce i w całej Europie wykonanie transplantacji włosów jest drogie. Oczywiście istnieją kliniki medycyny estetycznej w kraju, które oferują tego typu zabiegi. Należy mieć jednak na uwadze, że zazwyczaj trzeba przeszczepić jednorazowo od trzech do pięciu tysięcy mieszków włosowych. Cena za jedną to około 15 złotych. Całkowity koszt zabiegu to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! Czy jest możliwość wykonania całego procesu taniej i z takim samym bezpieczeństwem oraz jakością? Tak! Alternatywą jest przeszczep włosów w Turcji. Turystyka medyczna pozwala na leczenie się w innym kraju z równie dobrymi efektami i zadowoleniem. Jest to popularny proceder – nawet wśród gwiazd kina czy sportu. Dobrze jest więc poszukać alternatywy – i to sporo tańszej.

W Turcji przeszczepowi włosów poddało się wiele gwiazd, ale także i zwykłych obywateli, którzy chcąc cieszyć się zdrowymi włosami i młodszym wyglądem, zdecydowali się na wyjazd do Turcji. Tamtejsi specjaliści to światowej sławy profesjonaliści, dzięki którym wiele mężczyzn i kobiet przeszło zabieg bez komplikacji. Konkurencyjna cena i wysoka jakość, to dwa najważniejsze argumenty przemawiające za organizowanym wyjazdem. Chcesz się dowiedzieć więcej? Czekamy na Ciebie w klinice w mieście Łódź!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację