Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Darmowa Konsultacja

Swoje pytania możesz kierować telefonicznie, przez Social Media bądź mailowo. Gwarantujemy odpowiedź w jak najszybszym czasie. Zapraszamy do kontaktu!

Przeszczep włosów Poznań

przeszczep włosów poznań

Przeszczep włosów Poznań – oferta Skymed

Szukasz sprawdzonego miejsca, gdzie wykonuje się przeszczep włosów w Poznaniu? Skymed poleca swoje usługi! Przeszczep włosów to bardzo bezpieczne leczenie. Decydując się na transplantację włosów w Poznaniu pacjent otrzymuje kompleksową opiekę oraz bardzo bezpieczny, bezbolesny, a co najważniejsze, nieinwazyjny zabieg. Specjaliści bowiem nie wykorzystują skalpela, więc na głowie nie pozostaną żadne ślady w postaci nieestetycznych blizn. Cierpisz na łysienie? Poprawa swojej samooceny i akceptacji siebie to jeden z najważniejszych aspektów. Wstyd przed wyjściem z domu czy umówieniem się na randkę z powodu zakoli lub przerzedzonej linii włosów może odejść w niepamięć! Umów się na konsultację w klinice w Poznaniu i odmień swój wygląd i życie!

Transplantacja włosów Poznań – dlaczego warto?

Transplantacja włosów w Poznaniu jest zabiegiem bezbolesnym i przynoszącym rewelacyjne efekty. Przeszczepione włosy są bowiem odporne na hormonalne przyczyny wypadania włosów. Poprawa wyglądu jest ściśle związana z samopoczuciem wielu osób. Brak samoakceptacji może bardzo szybko doprowadzić do depresji, która dotyka coraz młodsze osoby. Metody przeszczepu włosów pozwalają wykonać zabieg bez ingerencji chirurgicznej – nie używa się skalpela. Dzięki temu czas rekonwalescencji zostaje skrócony do minimum – nawet drugiego dnia można wrócić do swoich stałych czynności.

U kogo przeprowadza się zabieg przeszczepu włosów?

Wszystkie osoby zmagające się z łysieniem androgenowym wiedzą, jak uciążliwy jest to problem. Nawet w wieku nastoletnim zaczynają pojawiać się pierwsze przerzedzenia i ubytki włosów. Przez to wygląd sugeruje, że jest się osobą znacznie starszą niż w rzeczywistości. Oczywiście taka sytuacja jest uwarunkowana genetycznie i jest związana z poziomem hormonów. Choć zwykle łysienie dotyka mężczyzn, to kobiety także mogą zmagać się z łysieniem androgenowym (sprawdź szczegóły oferty: przeszczep włosów kobiet w Turcji). Przeszczep mieszków włosowych dedykowany jest:

  • osobom, które zauważyły znaczne wypadanie włosów oraz przerzedzenia;
  • osobom z ubytkami owłosienia brwi czy brody;
  • osobom, które chcą zamaskować blizny pourazowe lub po przeszczepie chirurgicznym.

Warto pamiętać, że zabieg ma również swoje ograniczenia. Niektóre choroby skóry, zaawansowana cukrzyca, mogą wykluczyć kobiety i mężczyzn z zabiegu. Mając to na uwadze najlepiej jest umówić się na konsultację. Zapraszamy na wizytę – przeszczep włosów w Poznaniu to oferta dla Ciebie!

Konsultacje dostępne za pomocą:

Zabieg przeszczepu włosów w Poznaniu – na czym polega?

Transplantacja włosów, w tym dla pacjentów z Poznania, polega na pobraniu ze skóry głowy i innych części ciała mieszków włosowych, które następnie zostaną umieszczone w miejscach zmienionych chorobowo. Przed rozpoczęciem, specjalista podaje znieczulenie miejscowe, dzięki czemu zabieg jest komfortowy dla pacjenta i nie powoduje bólu czy dyskomfortu. Następnie lekarz umieszcza w niewielkich otworach pobrane mieszki włosowe.

Bardzo ważnym elementem transplantacji włosów jest jego skuteczność. Włosy przeszczepione z innych miejsc na ciele są odporne na hormony, które mogą powodować wypadanie włosów. Wykonywane zabiegi cieszą się więc niezwykłą skutecznością. Po zabiegu, pacjent może powrócić do codziennych czynności nawet następnego dnia. Oczywiście skóra, w której zostały umieszczone grafty, może być lekko opuchnięta i tkliwa. Na szczęście niedogodności z tym związane mijają po kilku dniach. W Skymed wykonujemy przeszczep włosów dla pacjentów z Poznania metodą FUE lub metodą DHI – rodzaj metody zostaje wybrany po konsultacji z pacjentem.

Jakich efektów można się spodziewać po przeszczepie włosów Poznaniu?

Zagęszczenie fryzury, zdrowie i piękne włosy? Brzmi jak marzenie wielu z nas. A jednak to możliwe! Decydując się na zabieg przeszczepu włosów w Poznaniu otwierasz przed sobą możliwości, które daje medycyna. Czas wzrostu włosów po przeszczepie jest oczywiście uwarunkowany różnymi czynnikami. Większość z nich zależy od organizmu poszczególnej osoby. Bardzo rzadko zdarza się odrzucenie transplantacji. Zazwyczaj czas wzrostu nie trwa dłużej niż 9 miesięcy. Wykonując wszystkie zalecenia specjalistów, będziesz mógł cieszyć się pięknym efektem, a leczenie łysienia zakończy się raz na zawsze. Jeśli szukasz skutecznej metody leczenia łysienia w Poznaniu, zapraszamy do nas! Umów się na konsultację i zobacz, jak może zostać odmieniony Twój wizerunek i życie!

Przeszczep brwi i brody Poznań – szeroka oferta Skymed

W Skymed nie tylko oferujemy przeszczep włosów na głowie, ale również przeszczep brody i przeszczep brwi. Zabiegi te opierają się na podobnej technologii, znanej jako FUE, lecz różnią się zakresem i obszarem działania. W przypadku przeszczepu brwi, nasz doświadczony chirurg pobiera najdelikatniejsze włoski z tylnej części głowy, a następnie umieszcza je na łukach brwiowych, tworząc naturalny wygląd i podkreślając wyrazistość spojrzenia. Jeśli chodzi o przeszczep zarostu dla pacjentów z Poznania, procedura przypomina standardowy przeszczep włosów, gdzie włoski są precyzyjnie usuwane z tyłu głowy i wszczepiane w pożądany obszar, aby uzyskać zgrabny i gęsty zarost. W Skymed mamy doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić naszym pacjentom satysfakcję z zabiegów i po ich zakończeniu. 

Przeszczep włosów w Turcji – dlaczego warto?

Koszt wykonania tego zabiegu medycyny estetycznej, w Polsce i w Europie, jest bardzo wysoki. Cała procedura może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. W związku z bardzo wysokim kosztem oferujemy alternatywę – przeszczep włosów w Turcji. Metoda przeszczepu jest taka sama jak ta stosowana w Europie. Zabiegom w Turcji poddają się gwiazdy kina, sportu czy internetu. Światowej sławy specjaliści wykonują przeszczepy graftów z bardzo satysfakcjonującymi efektami i w o wiele niższej cenie. Turystyka medyczna to bardzo częsty proceder. Jeśli zależy Ci na tanim przeszczepie włosów – przyjdź do nas! Sprawdź naszą ofertę przeszczepu włosów w Poznaniu i umów się na konsultację oraz szczegółowy wywiad. Nasza klinika to pewność i wysoki poziom zabiegu!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację