Przeszczep włosów Poznań

przeszczep włosów poznań

Przeszczep włosów Poznań – dlaczego warto?

Przeszczep włosów to bardzo bezpieczne leczenie. Decydując się na transplantację pacjent otrzymuje kompleksową opiekę oraz bardzo bezpieczny, bezbolesny, a co najważniejsze, nieinwazyjny zabieg. Specjaliści bowiem nie wykorzystują skalpela, więc na głowie nie pozostaną żadne ślady w postaci nieestetycznych blizn. Cierpisz na łysienie? Poprawa swojej samooceny i akceptacji siebie, to jeden z najważniejszych aspektów. Wstyd przed wyjściem z domu czy umówieniem się na randkę z powodu zakoli lub przerzedzonej linii włosów, może odejść w niepamięć! Umów się na konsultację w klinice w Poznaniu i odmień swój wygląd i życie!

Dlaczego warto zdecydować się na przeszczep włosów?

Transplantacja jest zabiegiem bezbolesnym i przynoszącym rewelacyjne efekty. Przeszczepione włosy są bowiem odporne na hormonalne przyczyny wypadania włosów. Poprawa wyglądu jest ściśle związana z samopoczuciem wielu osób. Brak samoakceptacji może bardzo szybko doprowadzić do depresji, która dotyka coraz młodsze osoby. Metody przeszczepu włosów pozwalają wykonać zabieg bez ingerencji chirurgicznej – nie używa się skalpela. Dzięki temu, czas rekonwalescencji zostaje skrócony do minimum – nawet drugiego dnia można wrócić do swoich stałych czynności.

U kogo przeprowadza się zabieg przeszczepu włosów?

Wszystkie osoby zmagające się z łysieniem androgenowym wiedzą, jak uciążliwy jest to problem. Nawet w wieku nastoletnim, zaczynają pojawiać się pierwsze przerzedzenia i ubytki włosów. Przez to wygląd sugeruje, że jest się osobą znacznie starszą, niż rzeczywiście. Oczywiście taka sytuacja jest uwarunkowana genetycznie i jest związana z poziomem hormonów. Choć zwykle łysienie dotyka mężczyzn, to kobiety także mogą zmagać się z łysieniem androgenowym. Przeszczep mieszków włosowych dedykowany jest:

  • osobom, które zauważyły znaczne wypadanie włosów oraz przerzedzenia;
  • osobom z ubytkami owłosienia brwi czy brody;
  • osobom, które chcą zamaskować blizny pourazowe lub po przeszczepie chirurgicznym.

Warto pamiętać, że zabieg ma również swoje ograniczenia. Niektóre choroby skóry, zaawansowana cukrzyca, mogą wykluczyć kobiety i mężczyzn z zabiegu. Mając to na uwadze najlepiej jest umówić się na konsultację. Zapraszamy na wizytę – przeszczep włosów w Poznaniu!

Na czym polega przeszczep włosów?

Transplantacja polega na pobraniu ze skóry głowy i innych części ciała mieszków włosowych, które następnie zostaną umieszczone w miejscach zmienionych chorobowo. Przed rozpoczęciem, specjalista podaje znieczulenie miejscowe, dzięki czemu zabieg jest komfortowy dla pacjenta i nie powoduje bólu czy dyskomfortu. Następnie lekarz umieszcza w niewielkich otworach pobrane mieszki włosowe.

Bardzo ważnym elementem transplantacji włosów jest jego skuteczność. Włosy przeszczepione z innych miejsc na ciele są odporne na hormony, które mogą powodować wypadanie włosów. Wykonywane zabiegi cieszą się więc niezwykłą skutecznością. Po zabiegu, pacjent może powrócić do codziennych czynności nawet następnego dnia. Oczywiście skóra, w której zostały umieszczone grafty może być lekko opuchnięta i tkliwa. Na szczęście niedogodności z tym związane mijają po kilku dniach.

Jakich efektów można się spodziewać po przeszczepie włosów Poznaniu?

Zagęszczenie fryzury, zdrowie i piękne włosy? Brzmi jak marzenie wielu z nas. A jednak to możliwe! Decydując się na zabieg otwierasz przed sobą możliwości, które daje medycyna. Czas wzrostu włosów po przeszczepie jest oczywiście uwarunkowany różnymi czynnikami. Większość z nich to te zależne od organizmu poszczególnej osoby. Bardzo rzadko zdarza się odrzucenie transplantacji. Zazwyczaj czas wzrostu nie trwa dłużej niż 9 miesięcy. Wykonując wszystkie zalecenia specjalistów, będziesz mógł cieszyć się pięknym efektem, a leczenie łysienia zakończy się raz na zawsze. Jeśli szukasz skutecznej metody leczenia łysienia w Poznaniu, to tylko u nas! Umów się na konsultację i zobacz, jak może zostać odmieniony Twój wizerunek i życie!

Przeszczep włosów w Turcji – dlaczego warto?

Koszt wykonania tego zabiegu medycyny estetycznej, w Polsce i w Europie, jest bardzo wysoki. Cała procedura może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. W związku z bardzo wysokim kosztem oferujemy alternatywę – przeszczep włosów w Turcji. Metoda przeszczepu jest taka sama jak ta, stosowana w Europie. Zabiegom w Turcji poddają się gwiazdy kina, sportu czy internetu. Światowej sławy specjaliści wykonują przeszczepy graftów z bardzo satysfakcjonującymi efektami i w o wiele niższej cenie. Turystyka medyczna, to bardzo częsty proceder. Jeśli zależy Ci na tanim przeszczepie włosów – przyjdź do nas! Sprawdź naszą ofertę przeszczepu włosów w Poznaniu i umów się na konsultację i szczegółowy wywiad. Nasza klinika to pewność i wysoki poziom zabiegu!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!