Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Chcesz zdecydować się na przeszczep włosów Gdańsk i szukasz sprawdzonej kliniki? Wybierz SkyMed! Nasza oferta to świetny stosunek ceny do jakości, a także sprawdzony sposób na to, by szybko i skutecznie pożegnać się ze swoimi kompleksami. Łysienie to problem, który Ciebie dotyczy i chcesz odzyskać bujną fryzurę? Klinika przeszczepu włosów Gdańsk SkyMed ma remedium na Twoje bolączki! Kompleksowo zorganizujemy wyjazd do Turcji, gdzie zostanie przeprowadzony profesjonalny zabieg, dzięki któremu będziesz wyglądać dokładnie tak, jak chcesz. 

Transplantacja włosów Gdańsk – najważniejsze informacje

Przed podjęciem decyzji o zabiegu jest kilka kwestii, które warto wiedzieć. Transplantacja włosów Gdańsk należy do dziedziny chirurgii plastycznej. Ta metoda polega na przeniesieniu mieszków włosowych z tych części głowy pacjenta, gdzie są one bujne, w miejsca, które mają być zagęszczone. W praktyce pobierane są z tylnych lub bocznych części głowy. Czas trwania zabiegu jest uzależniony od ilości pobranych graftów (mieszków włosowych) i z reguły trwa kilka–kilkanaście godzin. Przeszczep włosów Gdańsk w SkyMed odbywa się w znieczuleniu miejscowym, co sprawia, że jest bezbolesny.

Przeszczep włosów Gdańsk – jakie są dostępne metody?

Decydując się na transplantację włosów Gdańsk, warto wiedzieć, że cena jest uzależniona od metody przeszczepu. Ta z kolei dopasowywana do jest do pacjenta, w zależności od stopnia zaawansowania łysienia, oczekiwanych rezultatów i ustaleń z konsultacji. Oferta kliniki SkyMed przeszczep włosów Gdańsk to:

 • metoda FUE – uznawana za najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą. Cechuje ją brak blizn i szwów, gdyż do zabiegu wykorzystywana jest cienka igła, a nie skalpel. Polega na pobraniu mieszków z miejsc, które są niewrażliwe na męskie hormony i przeniesieniu ich w obszary łysienia. Rekonwalescencja jest krótka, a osiągnięte rezultaty trwałe. Nie ma tutaj ryzyka odrzucenia przeszczepu czy wystąpienia reakcji alergicznej. FUE to metoda, która jest wykorzystywana także gdy w grę wchodzi przeszczep zarostu, np. brody lub brwi Gdańsk.

 • metoda DHI – wykorzystuje specjalne pióro Choi lub implanter DHI, za pomocą którego mieszki włosowe są otwierane i implantowane jednocześnie. W środku tego narzędzia znajdują się już grafty. Wbijając igłę, lekarz otwiera kanał i wszczepia włosy, a wyjmując poprzez wciśnięcie tłoczka pióra, zostawia nowe mieszki. Przeszczep włosów Gdańsk tą metodą to krótki czas trwania zabiegu i naturalny rezultat.

 • metoda PRP – terapia polegająca na regeneracji włosów dzięki elementom pozyskiwanemu z osocza bogatopłytkowego krwi. Jego podanie polega na nakłuwaniu owłosionej powierzchni głowy co 2–3 cm. Z reguły nie jest konieczne znieczulenie, a efekty zauważalne są po upływie maksymalnie 6 miesięcy.

Jeśli czujesz, że transplantacja włosów Gdańsk może Ci pomóc pozbyć się wstydliwych kompleksów, umów się na konsultację. Spotkajmy się osobiście w jednym z 7 miast Polski lub online, by rozwiązać Twoje problemy.

Konsultacje dostępne za pomocą:

Transplantacja włosów Gdańsk – wyczerpujące konsultacje przed przystąpieniem do zabiegu

Mieszkańcy Gdańska, którzy zdecydują się na przeszczep włosów w klinice SkyMed mogą liczyć na profesjonalną konsultację, która pozwoli ustalić oczekiwania i wizję rekonstrukcji owłosienia. Ważna tu jest także analiza historii chorobowej, która pozwoli określić, czy dana osoba kwalifikuje się do zabiegu. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego decydując się na przeszczep włosów, otrzymasz porady jak przygotować się do transplantacji. Warto wiedzieć, że będzie tu konieczne wykonanie kilku badań, w tym m.in.:

 • morfologii,

 • badania ogólnego moczu,

 • dotyczącego krzepnięcia krwi,

 • testów diagnostycznych HBS i HCV.

Podpowiemy też jakich leków i kosmetyków nie można stosować przed zabiegiem transplantacji włosów Gdańsk. Konsultacje mogą być przeprowadzone online, bądź osobiście w jednym z 7 miast Polski.

Jak przebiega zabieg przeszczepu włosów Gdańsk?

Zastanawiasz się, jak przebiega przeszczep włosów oferowany mieszkańcom Gdańska? W zdecydowanej większości przypadków zabieg przebiega pod znieczuleniem miejscowym, a pacjent w trakcie jego trwania jest całkowicie świadomy. Może zająć się w tym czasie ulubionymi czynnościami – słuchaniem muzyki, czytaniem książek czy oglądaniem filmu. Cały zabieg trwa od kilku do kilkunastu godzin. Transplantacja włosów Gdańsk polega na tym, że grafty pobierane są z miejsca dawczego i umieszczane w obszarze biorczym. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od ilości mieszków. W trakcie całej procedury można zrobić przerwę na posiłek czy skorzystanie z toalety.

Zalecenia po zabiegu transplantacji włosów Gdańsk – o co zadbać?

Bezpośrednio po zakończonym zabiegu transplantacji włosów Gdańsk, możesz udać się do hotelu. Czas rekonwalescencji nie jest długi, zazwyczaj już po kilku dniach można wrócić do normalnych czynności. Lekkie prace biurowe mogą być wykonywane już nazajutrz, a efekty widoczne są w okresie 9-12 miesięcy.

Jako profesjonalna klinika przeszczepu włosów Gdańsk, dbamy o dobro każdego pacjenta i podchodzimy do niego indywidualnie. W związku z tym dostarczymy szczegółową instrukcję z zaleceniami pozabiegowymi dopasowaną do jego organizmu, wybranej metody i przebiegu procesu transplantacji.

Przeciwwskazania do przeszczepu włosów Gdańsk

Niestety nie każdy będzie mógł skorzystać z usługi przeszczepu włosów Gdańsk. Wychodzimy z założenia, że zdrowie i życie są ważniejsze niż wygląd, dlatego skrupulatnie analizujemy sytuację chorobową potencjalnego pacjenta. Do przeciwwskazań należą takie schorzenia, jak:

 • zaawansowana cukrzyca,

 • nadciśnienie tętnicze,

 • niewyleczone choroby zapalne skóry,

 • łysienie plackowate, 

 • zaburzenia krzepnięcia krwi,

 • choroby nowotworowe,

 • alergie na środki znieczulające.

W SkyMed klinice przeszczepu włosów Gdańsk nie umniejszamy roli konsultacji przed zabiegiem. Jest to kluczowy moment, który pozwala zakwalifikować pacjenta do transplantacji.

Przeszczep zarostu i brwi Gdańsk – kompleksowa oferta SkyMed

SkyMed to klinika przeszczepu włosów Gdańsk, w której kompleksowo zadbasz o swój wygląd. Dzięki bezpiecznym i skutecznym technikom pracy uleczyliśmy z kompleksów setki osób. Nasza oferta to nie tylko transplantacja włosów Gdańsk, lecz także przeszczep brody oraz brwi. To świetny sposób, by zadbać o swój wizerunek. Co ważne, przeszczep brwi jest wybierany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. To bowiem nie tylko sposób na zagęszczenie owłosienia, lecz także możliwość osiągnięcia naturalnego efektu bez konieczności używania henny czy makijażu permanentnego.

Jeśli interesuje Cię przeszczep włosów, brwi lub brody Gdańsk i chcesz poznać cennik, to skontaktuj się z nami! Wszystkie szczegóły omówimy podczas konsultacji.

Klinika przeszczepu włosów Gdańsk – kompletna organizacja zabiegu w Turcji

Zastanawiasz się, czy przeszczep włosów Turcja to dobra i bezpieczna opcja? Za tym wyborem przemawia szereg argumentów:

 • jako SkyMed wszystkie przygotowania do przeszczepu włosów Gdańsk odbywają się w kraju, a my koordynujemy cały wyjazd,

 • cena zabiegu wykonanego w Turcji może być nawet 5-krotnie niższa, bez rezygnowania z najwyższej jakości i standardów bezpieczeństwa,

 • Turcja wiedzie w prym w przeprowadzaniu zabiegów przeszczepu włosów, a na tę opcję decyduje się nie tylko Gdańsk, lecz także tysiące znanych osób ze świata show-biznesu,

 • tureckie kliniki zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, higieny i skuteczności.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do mężczyzn, gdyż proponujemy także przeszczep włosów kobiet w Turcji. Połącz możliwość podróżowania z zadbaniem o swój wygląd i wybierz SkyMed! Jako doświadczona klinika przeszczepu włosów Gdańsk zadbamy o kompleksową organizację Twojego wyjazdu. 

Przeszczep włosów Gdańsk – cena. Na jakie koszty się przygotować?

Chcesz zdecydować się na przeszczep włosów Gdańsk i interesuje Cię cena? Umożliwiamy wybór różnych pakietów, które są dopasowane do Twoich preferencji oraz metody. Cena przeszczepu włosów dla mieszkańców Gdańska zaczyna się już od 2090 euro. Co ważne, za niewielką dopłatą możesz wyruszyć z partnerem i połączyć zabieg z krótkim, zagranicznym wyjazdem. Łączne koszty współpracy zostaną określone w wyniku konsultacji i poznaniu Twoich oczekiwań.

Masz już dość walki ze swoimi kompleksami i chcesz pożegnać swoje problemy z łysieniem raz na zawsze? Transplantacja włosów Gdańsk wykonana w specjalistycznej klinice w Turcji to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Umów się na konsultację w SkyMed i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację