Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Darmowa Konsultacja

Swoje pytania możesz kierować telefonicznie, przez Social Media bądź mailowo. Gwarantujemy odpowiedź w jak najszybszym czasie. Zapraszamy do kontaktu!

Przeszczep włosów Bydgoszcz

przeszczep włosów bydgoszcz

Zmagasz się z problemem łysienia, a nikt nie jest w stanie Ci efektywnie pomóc? Mamy rozwiązanie Twojego problemu!

Wypadanie włosów zazwyczaj jest ściśle związane z poziomem hormonów w organizmie. Jest on uwarunkowany genetycznie, dlatego zachwalane terapie bardzo często nie przynoszą oczekiwanych efektów. Rozwiązaniem wstydliwego problemu może być transplantacja włosów!

Kto może poddać się zabiegowi przeszczepu włosów?

Jeśli zmagasz się z problemem łysienia, nadmiernego wypadania włosów lub przerzedzeniem linii włosów – jesteś idealnym kandydatem! Transplantacji mogą poddać się kobiety jak i mężczyźni. Wszystko jednak zależy od osobistych uwarunkować oraz możliwości. Warto wiedzieć, że istnieją także pewne przeciwskazania. Zawsze warto jednak udać się do lekarza, który znając przypadek, będzie mógł określić, czy pacjent może poddać się przeszczepowi.

Do najczęściej wymienianych przeciwskazań należą:

  • zaawansowana i nieuregulowana cukrzyca;
  • nieuregulowane ciśnienie tętnicze;
  • chory skórne (nie wszystkie);
  • zaburzenia krzepnięcia;
  • alergie na substancje czynne znajdujące się w znieczuleniu;
  • nowotwór.

Pamiętaj, że nawet jeśli zmagasz się z którąś z tych chorób, to warto odwiedzić swojego lekarza prowadzącego. Być może będziesz mógł poddać się zabiegowi. Wszystkie przecież zależy od indywidualnych przypadłości.

Na czym polega przeszczep włosów?

Transplantacja włosów to bardzo bezpieczny i nieinwazyjny zabieg. Polega on na przeniesieniu, we wcześniej utworzone otwory w miejscach objętych łysieniem, graftów. Mieszki włosowe pobierane są bezpośrednio od dawcy – z tyłu, boków oraz innych miejsc na ciele. Bardzo ważnym aspektem jest trwałość. Za łysienie androgenowe odpowiadają hormony. Włosy, które są przeniesione są na nie odporne. To właśnie dlatego ten zabieg medycyny estetycznej przynosi tal rewelacyjne i trwałe efekty. Łysienie może dotykać kobiet i mężczyzn, dlatego zabieg, nie jest dedykowany wyłącznie panom.

Konsultacje dostępne za pomocą:

Przeszczep włosów Bydgoszcz – gdzie wykonać?

Zapraszamy na konsultację do naszej kliniki. Na miejscu dowiesz się wszystkiego o przeszczepie oraz poznasz różne możliwości. Specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Wiemy, jak trudno jest żyć z brakiem akceptacji swojego wyglądu z powodu utraty włosów. Jesteśmy po to, by to zmienić!

Przeszczep włosów cena

Cena zabiegu jest uzależniona od liczby przeszczepionych włosów. Jest to zazwyczaj około pięciu tysięcy graftów podczas jednego zabiegu. W zależności od gęstości owłosienia ta liczba może się oczywiście różnić. W kraju oraz Europie transplantacja jest bardzo kosztowna. Za jeden graft pacjent musi zapłacić nawet piętnaście złotych. Oznacza to, że cała procedura może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. nie oszukujmy się, nie każdy może sobie pozwolić na tak kosztowne zabiegi. Na szczęście jest alternatywa: turystyka medyczna.

Czym jest turystyka medyczna?

Turystyka medyczna to termin odnoszący się do wyjazdu za granicę, gdzie może odbyć się leczenie. Motywacje są różne – finansowe, a czasami porostu dostępność terapii. Decydując się na wyjazd oddajesz się w ręce specjalistów – takich jak w Polsce.

Turystyka medyczna, a przeszczep włosów

Mając na uwadze wysokie ceny zabiegów przeszczepu włosów w Polsce i Europie, wiele osób decyduje się na wyjazd do Turcji. W tym kraju wykonywane są przeszczepy włosów przez światowej sławy specjalistów, a koszt wyjazdu, zakwaterowania i samego zabiegu jest kilkukrotnie niższy niż w Polsce czy innych krajach Europy. Oczywiście choć cena jest niższa, to transplantacja przynosi bardzo dobre i trwałe efekty.

Przeszczep włosów w Turcji

Przeszczep włosów za granicą otwiera nowe możliwości. Przede wszystkim wiele osób decyduje się na zabieg za granicą, ze względu na świetne efekty – takie same, jakby były wykonywane w kraju. Organizowane wyjazdy pozwalają na wykonanie zabiegu w przyjemnej atmosferze, a to od Ciebie zależy ile dni spędzisz w Turcji.

Istnieje możliwość dłuższego zakwaterowania, a co z tym związane zwiedzania stolicy – Stambułu. Na miejscu osoby, które przyjechały w celu wykonania zabiegu, zakwaterowane są w hotelu, a nad wszystkim czuwa osoba mówiąca w języku ojczystym. Nie musisz się więc obawiać, że w przypadku problemów będziesz miał problem z komunikacją.

Podczas samego zabiegu będziesz miał zapewniony posiłek – mniej więcej w połowie trwania transplantacji.

Decydując się na przeszczep w Turcji – nie tylko oszczędzasz finanse i się leczysz, ale także otwierasz przed sobą możliwość przeżycia świetnej przygody!

Zapraszamy na konsultację w klinice przeszczepu włosów w Bydgoszczy, gdzie będziesz mógł zapoznać się ze wszystkimi szczegółami. Już teraz umów się na wizytę!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację