Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Tracisz włosy w ciągu miesiąca o wiele szybciej niż przeciętny człowiek? Metoda DHI rozwiąże twój problem! Postaw na tę nowoczesną technikę, dzięki której zyskasz zdrowe i błyszczące włosy na całej głowie!

Przeszczep włosów DHI – czyli jak zyskać gęste i zdrowe włosy? 

Metoda DHI to bezpośrednia implantacja włosów. Stosowana jest w miejscach, gdzie mamy jeszcze swoje włosy, lecz chcemy te miejsca zagęścić. Podczas zabiegu otwiera się kanały i wszczepia mieszki włosowe w tej samej chwili. Oznacza to, że technika ta jest bardzo dokładna. Mieszki umiejscawia się pod odpowiednim kątem, co sprawia, że uzyskasz naturalny efekt swojego wyglądu. Poprzez takie działanie dopasują się one do istniejących już włosów. Warto nadmienić, że do tego zabiegu wystarczy jedynie ogolić obszar dawczy (nie ma potrzeby golenia całej głowy). Dzięki przeszczepowi włosów metodą DHI:

Przeszczep DHI odbywa się jednego dnia, zaraz po zabiegu – możesz wrócić spokojnie do domu. Ponadto, otrzymasz od nas cały zestaw instrukcji postępowania po zabiegu, łącznie z ewentualnym uzupełnieniem farmakologicznym. Szukasz odpowiedniej kliniki do przeszczepu włosów metodą DHI? Odpowiedź jest tylko jedna: przeszczep włosów Turcja!

DHI – przeszczep plus atrakcyjne pakiety

Przeraża cię sam proces przeszczepu włosów metodą DHI? Bez obaw! Zaopiekujemy się tobą wraz z naszymi wyszkolonymi specjalistami. Całość zabiegu przeprowadzamy w malowniczej i tętniącej życiem Turcji. Możesz zatrzymać się hotelach: Titanic Port Hotel, The Time Hotel Marina czy Radisson Hotel w Stambule. Oferujemy pakiety, w których zawarte są między innymi:

Dzięki naszej ofercie połączysz przeszczep włosów metodą DHI z urlopem w ciepłym kraju. Z pewnością zniweluje to wszelki stres, który mógłby być związany z zabiegiem.

Przeszczep DHI – poznaj ofertę Skymed

Wśród naszych propozycji znajduje się nie tylko przeszczep włosów, ale i o wiele więcej! Niwelujemy wszelkie ubytki w twoim zaroście, abyś mógł dzięki niemu wyrazić siebie tak, jak chcesz. Oferujemy przeszczep brody, który jest bezbolesny i gwarantuje naturalny efekt.

Do naszych propozycji zaliczamy także przeszczep brwi. Podkreśli to  zarys twojej twarzy, a zagęszczone włoski utrzymają się na stałe.

Dzięki metodzie DHI uzyskasz efekt bujnej i zdrowej czupryny, którą będziesz mógł się cieszyć przez całe życie. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i pakietów z lotami do bogatej w różnorodne krajobrazy Turcji.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację