Opinie o SkyMed

Wysłuchaj opinii naszych pacjentów.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Przeczytaj co piszą o nas w Google Maps:

PawełPaweł
18:09 02 Dec 22
Zabieg miałem 24.11.2022r. firma SkyMed stanęła na wysokości zadania za co jej Dziękuję. Pełen Profesjonalizm i zaangażowanie pana Michała który był dla mnie bardzo pomocny. Wyjazd, Hotel, tłumacz, zabieg w klinice Estepalace,super zespół w szczególności pani doktor Nagihan. Gorąco polecam osobom które wahają się co do przeszczepu. SkyMed wart zaufania.
Joanna ŁęckaJoanna Łęcka
19:02 12 Oct 22
Mój mąż miał przeszep miesiąc temu ponad 4500 graftów. Wszystkim borykającym się z problemem łysienia polecamy Skymed w szczególności klinikę Estepalace Panią Nagihan,Natalię opiekunkę w klinice oraz Pana Michała z którym osobiście się widziałem i o wszystkim rozmawiałem.Super miło zostałem potraktowany, piękny Hotel i mili ludzie . Był to zabieg połączony z mini urlopem. Pozdrawiam wszystkich.Arkadiusz.
Daria JeziorskaDaria Jeziorska
16:25 16 Aug 22
Mój chłopak miał przeszczepione 7 miesięcy temu 3800 graftów. W tym momencie możemy już stwierdzić, że efekt jest rewelacyjny, a to jeszcze nie koniec, bo przez następne miesiące włosy powinny się jeszcze zagęszczać. Sama organizacja wyjazdu i przebieg zabiegu zdecydowanie na plus. Szczerze polecam firmę Skymed ze względu na efekty zabiegu, opiekę pozabiegową oraz całą organizację na miejscu 🙂
Kamil KozarKamil Kozar
09:18 21 Jul 22
Minęło 6 dni od mojego zabiegu przeszczepu włosów w Turcji organizowanego przez firmę SkyMed. Jestem bardzo zadowolony z całego procesu organizacyjnego przed wylotem, następnie jakością oraz profesjonalizmem kliniki Estepalace, w której wykonywany był przeszczep. Bardzo doceniam komunikację z Panem Dominikiem oraz z Panem Michałem, którzy odpowiadają na wszelkie pytania przed, w trakcie oraz po podróży do Turcji. W klinice, na wszelkie moje pytania odpowiadała polska tłumaczka, Pani Natalia, która była obecna podczas całego zabiegu. Na odpowiednie efekty przyczepu trzeba poczekać przynajmniej 6 miesięcy, jednak gęstość osadzenia graftów jest bardzo satysfakcjonująca. Załączam zdjęcie widoku z okna, który towarzyszył mi podczas pobytu w klinice. Serdecznie polecam firmę SkyMed.
MarcinMarcin
14:36 03 Jun 22
Za 10 dni będą równe cztery miesiące od mojego przeszczepu. Przed zabiegiem rozpatrywałem wiele klinik i pośredników. Mój wybór padł właśnie na Skymed. Stosunek ceny do jakości jakiego nie znajdziemy u nas w Polsce. Podróż do Turcji nie była jednak przeszkodą - od strony organizacyjnej wszystko na jak najlepszym poziomie - transport z lotniska, zakwaterowanie, przejazd do kliniki pod same drzwi. Podczas zabiegu świetna atmosfera, widać, że troszczą się o pacjenta, co chwile pytali o samopoczucie, czy podać więcej środka przeciwbólowego, czy nie jest zbyt chłodno, zamówili dla mnie jedzenie w przerwie na obiad. Po zabiegu otrzymałem kosmetyki, oraz chustę którą mogłem założyć na lotnisku w drodze powrotnej.Na pełen efekt trzeba poczekać jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz widzę, że najważniejsza część zabiegu, czyli wszczepienie włosów pod odpowiednim kątem, żeby miały naturalny wygląd, została wykonana kapitalnie - te nowe krótkie włoski układają się jak moje dawne zanim wypadły. Bardzo duża pochwała dla Pana Michała, z którym korespondowałem jeszcze na miesiące przed zabiegiem. Po zabiegu kontakt nadal zostaje utrzymany, gdy przykładowo miesiąc po zabiegu miałem pytania dotyczące stosowania kosmetyków na dosyć wrażliwą skórę, dostałem odpowiedź praktycznie po chwili.
js_loader