Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Przeszczep włosów Białystok pomoże Ci przywrócić bujną fryzurę. Osoby borykające się z łysieniem mają często obniżoną samoocenę i zastanawiają się, jak rozwiązać ten problem. Wykonywana w klinice SkyMed w Turcji transplantacja włosów jest skuteczna i całkowicie bezpieczna. Zabieg odbywa się w Turcji, a konsultacje lekarskie w Białymstoku. Zachęcamy mieszkańców Białegostoku do bliższego zapoznania się z ofertą.

Przeszczep włosów Białystok – podstawowe informacje

Przeszczep włosów dla mieszkańców Białegostoku oraz innych miast przeznaczony jest dla osób borykających się z łysieniem androgenowym, pourazowym, po oparzeniach czy napromieniowaniu. Klinika SkyMed realizuje również przeszczep włosów w obszarach blizn pourazowych, pooperacyjnych, a także po naświetlaniach związanych z chemioterapią i radioterapią. 

Metody przeszczepu włosów Białystok

Oferujemy różne metody przeszczepu włosów Białystok. Prezentujemy je poniżej.

  • metoda FUE – to niezwykle skuteczna oraz bezpieczna metoda. Zabieg nie pozostawia blizn, ponieważ specjaliści korzystają z cienkiej igły. Lekarz pobiera mieszki włosowe z obszarów, które są niewrażliwe na męskie hormony i przeszczepia je w łysiejące miejsca. Metoda FUE cieszy się dużą popularnością – nie ma tutaj zagrożenia odrzucenia przeszczepu przez organizm, czy pojawienia się reakcji alergicznych. FUE pozwala także na przeszczep rzęs, brwi, brody i zarostu;

  • metoda DHI – tutaj chirurg otwiera i wszczepia mieszki włosowe w jednym momencie. Specjalista korzysta ze specjalnego narzędzia – pióra Choi albo implantera DHI. Transplantacja włosów tą metodą trwa krótko i jest bardzo skuteczna.

  • metoda PRP – czyli terapia osoczem bogatopłytkowym umożliwiająca zregenerowanie włosów poprzez elementy otrzymane z własnej krwi. Podczas zabiegu podaje się osocze, nakłuwając owłosioną powierzchnię głowy co 2-3 cm. Zwykle niepotrzebne jest znieczulenie. Efekty terapii są widoczne po okresie 3-6 miesięcy. 

Konsultacje z lekarzem przed przeszczepem włosów Białystok 

Zanim dojdzie do zabiegu przeszczepu włosów, pacjenci z miasta Białystok konsultują się ze specjalistami. Podczas takiego spotkania lekarze analizują historię choroby pacjenta i wysłuchują jego oczekiwań wobec transplantacji. Po zakwalifikowaniu do przeszczepu przygotowujemy zalecenia, do których należy się zastosować przed zabiegiem, obejmują one m.in. wykonanie morfologii, krzepnięcie krwi, ogólne badanie moczu. Informujemy również, jakich leków i kosmetyków unikać przed transplantacją.

Konsultacje dostępne za pomocą:

Przeszczep włosów – jak przebiega zabieg?

Jak wygląda przeszczep włosów, z którego skorzystać mogą mieszkańcy miasta Białystok? Najpierw lekarz podaje znieczulenie miejscowe. Zabieg transplantacji za pomocą FUE jest mało inwazyjny. Grafty pobiera się z miejsca dawczego na skórze głowy i przenosi na miejsce biorcze – zazwyczaj z czubka głowy i ze skalpu. Podczas zabiegu pacjent jest świadomy. Może w tym czasie obejrzeć film, poczytać gazetę, czy przeglądać media społecznościowe. Zwykle w połowie zabiegu jest czas na przerwę, np. na zjedzenie posiłku. Od razu po zakończeniu transplantacji można wrócić do hotelu. Regeneracja nie trwa długo, zazwyczaj wystarczy kilka dni. 

Zalecenia po zabiegu transplantacji włosów

Klinika przeszczepu włosów SkyMed to miejsce, z którego skorzystać mogą pacjenci z Białegostoku oraz innych miast. W trosce o pacjentów podajemy szczegółowe wskazówki na temat postępowania po transplantacji włosów. W ten sposób unikniesz niepotrzebnych komplikacji. 

Przeciwwskazania dla zabiegu przeszczepu włosów

Niestety, nie każdy kwalifikuje się do przeszczepu włosów. Do przeciwwskazań należą zaawansowana cukrzyca, nieleczone nadciśnienie krwi, zaburzenia krzepnięcia krwi, łysienie plackowate, choroby nowotworowe. Z tego powodu bardzo istotne jest, by pacjent skonsultował się z lekarzem zanim zdecyduje się na przeszczep włosów

Przeszczep brwi i brody – oferta Skymed

Wśród naszych usług znajdują się również przeszczep brwi oraz przeszczep brody. Jeśli chodzi o przeszczep brwi, to doświadczeni specjaliści korzystają z metody FUE w celu ekstrakcji włosków znajdujących się w tylnej części głowy. Później włosy osadza się na łukach brwiowych, co pozwala zyskać naturalny i estetyczny wygląd. Przeszczep brody również realizowany jest za pomocą FUE. Włosy pobiera się z tyłu brody, a następnie wszczepia w wybrane miejsce. W ten sposób zapewnić można równomierny oraz bujny zarost. 

Klinika przeszczepu włosów – dlaczego warto wybrać Turcję? 

Przeszczep włosów Turcja to doskonała opcja dla osób, które chcą odzyskać dawną gęstość włosów. Cena przeszczepu włosów w Turcji jest o wiele niższa niż w Polsce.

Nasza klinika zachowuje wysokie standardy obsługi. Cena wyjazdu obejmuje transport, zabieg, zakwaterowanie, wyżywienie oraz kosmetyki do włosów. Oferujemy różne pakiety – warto się z nimi zapoznać, by wybrać opcję, która najbardziej Wam odpowiada.

Zorganizowany przez nas wyjazd do Turcji to gwarancja komfortu podczas pobytu. Oferujemy tłumacza, a także opiekę podczas lotu i zabiegów. Nasi pacjenci nie muszą niczego szukać samodzielnie, ponieważ wszystkie dojazdy i zakwaterowanie są już zorganizowane.

Turcja stała się bardzo popularna, jeśli chodzi o zabiegi transplantacji włosów. Do klinik przyjeżdżają zarówno znane osoby, jak i zwykli Europejczycy. Zachęca do tego wysoki standard obsługi oraz bezpieczeństwa. 

Przeszczep włosów – cena. Ile kosztuje zabieg?

Nasza oferta skonstruowana jest według jasnych warunków i zasad. Koszt zabiegu jest zależny od pakietu, na który się zdecydujesz. Wszystkie informacje dostępne są w sekcji cennik. Możesz także wyjechać z partnerem.

Wybierz SkyMed i ciesz się piękną fryzurą!

Ubytki włosów to problem, z którym boryka się wiele osób, zwłaszcza mężczyzn. Łysienie zdarza się jednak również u pań, dlatego oferujemy również przeszczep włosów kobiet w Turcji. Za wypadanie włosów zazwyczaj odpowiadają hormony i geny. Łysienie może powodować kompleksy i być przyczyną gorszego samopoczucia. Dlatego nie warto zwlekać – wybierając SkyMed, masz gwarancję, że znajdziesz się pod opieką specjalistów. Zabiegi w naszej klinice są bezpieczne oraz efektywne.

SkyMed wyróżnia się bogatym doświadczeniem, ponadto cieszy się dużym uznaniem – placówka zdobyła wiele nagród dla najlepszej kliniki wykonującej przeszczep włosów w Turcji. Nasi specjaliści to osoby o wysokich kwalifikacjach oraz pasji do wykonywanego zawodu. Każdego pacjenta traktują w sposób indywidualny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację