Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Masz problem z wypadaniem włosów i wypróbowałeś już wszystkie możliwe sposoby? Zobacz, jak działa przeszczep włosów metodą FUE i poznaj jej działanie! Dzięki przeszczepowi włosów w Turcji w końcu odsłonisz i pokażesz światu swoje lśniące włosy – na całej głowie! Metoda FUE poprzez swoją skuteczność redukuje całkowicie problem łysienia.

Metoda FUE – czyli jak skutecznie poradzić sobie z wypadaniem włosów?  

Masz zapisane w genach łysienie, w ciele stan zapalny, problemy hormonalne, niedobory witamin lub z innych powodów wypadają Ci włosy? Jeśli ciągle szukasz sprawdzonego sposobu, jak temu zapobiec – przeszczep FUE rozwiąże twój problem. Pożegnasz się ze stosowaniem farmakologii i innymi nieskutecznymi sposobami radzenia sobie z łysieniem.

Jak przebiega proces przeszczepu metodą FUE? Przede wszystkim, zabieg polega przeszczepieniu mieszków włosów ze strefy dawczej (tył głowy – potylica oraz boki głowy). Wszystko dzieje się przy pomocy specjalistycznego ostrza wykonanego ze szlachetnego metalu (otwiera kanały włosowe). Zabieg odbywa się przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego, a ból w postaci lekkich ukłuć jest odczuwalny na samym początku i jest całkowicie do zniesienia. Ponadto przeszczep FUE gwarantuje:

Ponadto Metoda FUE jest niezawodna przy w takich przypadkach jak:

Rekonwalescencja i efekty po metodzie FUE

Po zabiegu FUE rekonwalescencja zależy od indywidualnego przypadku i wydajności organizmu w regeneracji skóry. W dużej mierze pacjenci powinni wystrzegać się aktywności fizycznej (tym ćwiczeń i sportu). Zaleca się tutaj kilkutygodniową przerwę w intensywnym wysiłku fizycznym, natomiast po około 3 tygodniach można wrócić do lekkich ćwiczeń, jak np. bieganie i stopniowo zwiększać intensywność. Wskazane jest także przyjmowanie leków przeciwbólowych i i przeciwobrzękowych kilka dni po zabiegu.

Efekty po FUE można dostrzec po kilku miesiącach od wykonania przeszczepu. Żeby włosy mogły urosnąć, wymagają czasu. Na pełny efekt trzeba poczekać od 9 do 12 miesięcy. Co istotne – dzięki dobrze przeprowadzonemu zabiegowi, nie ma konieczności, żeby go powtarzać.

W rezultacie zwiększy się objętość fryzury oraz jej wygląd. Trwałość efektów metody FUE zawdzięcza się temu, że przeszczepione włosy pochodzą z obszaru dawczego, odpornego na łysienie dziedziczne.

Przeszczep włosów FUE w Turcji – czyli jak wykonasz zabieg tanio i z efektem na całe życie? 

Cały zabieg przeszczepu włosów FUE odbywa się w niezwykle egzotycznym i ciepłym kraju – Turcji. Jak to wygląda w praktyce? Wykupujesz sobie pakiet, dostosowany do twoich potrzeb (koszt takiej oferty waha się między 1990 a 2290 euro). Są to zdecydowanie niższe ceny niż zabiegi wykonywane w Polsce. Na koszty pakietu składają się:

Jeśli zdecydujesz się na droższy pakiet, zapewnimy ci opłacenie biletów lotniczych z Europy do Turcji i z powrotem.

Martwisz się samym zabiegiem? Bez obaw! Cały stres znika, kiedy przybywasz już do ciepłego kraju, napawasz się widokami i relaksujesz wśród morza i palm. Już teraz zapisz sobie w kalendarzu: przeszczep włosów Turcja! Dzięki skorzystaniu z oferty zyskasz zupełnie nowy, naturalny wygląd. Ponadto, w naszych hotelach w pełni odpoczniesz od codziennych spraw.

Metoda  FUE – nie tylko przeszczep włosów

Oprócz przeszczepu włosów proponujemy możliwość uzyskania pełnego, bujnego zarostu (w przypadku jego braku). Oferujemy przeszczep brody metodą FUE, który jest zupełnie bezbolesny. Naturalnie poprawia wygląd.

Ponadto, jeżeli czujesz, że twojej twarzy brakuje pewnego podkreślenia i stylu – proponujemy również przeszczep brwi. Dzięki temu zyskasz stały efekt i nowy, odświeżony wygląd.

Dzięki metodzie FUE pomożemy ci zwalczyć łysienie i uzyskać lśniące, naturalne włosy na całe życie. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i pakietów z lotami do bogatej w różnorodne krajobrazy Turcji.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację