Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Darmowa Konsultacja

Swoje pytania możesz kierować telefonicznie, przez Social Media bądź mailowo. Gwarantujemy odpowiedź w jak najszybszym czasie. Zapraszamy do kontaktu!

Przeszczep włosów Kraków

przeszczep wlosow krakow

Przeszczep włosów Kraków – poznaj najważniejsze informacje!

Ty lub ktoś z Twoich znajomych zmaga się z problemem łysienia? Umów się na konsultację i poznaj zabieg przeszczepu włosów. Przeszczep włosów w Krakowie? Umów wizytę już teraz!

Na czym polega zabieg przeszczepu włosów?

Przeszczep włosów jest procedurą medyczną, która polega na pobraniu graftów z miejsc biorczych, czyli boków i tyłu głowy i przeniesieniu ich na skalp oraz czubek głowy, które są objęte łysieniem. U mężczyzn przyczyną wypadania włosów, jest uwarunkowane genetycznie stężenie testosteronu. Zbyt wysoka jego ilość w organizmie powoduje zmniejszenie ilości i jakości owłosienia. Transplantacja jest bezbolesna, ponieważ jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym.

Ile włosów przeszczepia się podczas zabiegu i ile czasu trwa transplantacja?

W zależności od indywidualnych potrzeb, podczas jeden sesji wykonuje się przeniesienie od trzech do pięciu tysięcy graftów. Ilość przeszczepianych włosów uzależniona jest głównie od stopnia zaawansowania łysienia. Jeśli pacjentowi zależy na uzupełnieniu wyłącznie zakoli, to wystarczy przenieść około pięciuset mieszków włosowych. Czas trwania zabiegu przeszczepu włosów w Krakowie, podobnie jak ilość przeszczepianych graftów, jest uwarunkowany zaawansowaniem łysienia. Im większa powierzchnia owłosionej skóry głowy, tym zabieg będzie trwał krócej. Jeśli powierzchnia jest duża, wówczas należy się przygotować, że transplantacja potrwa około pięciu godzin. Oczywiście przewidziane są także przerwy na jedzenie czy napoje. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, przyjdź do naszej kliniki przeszczepu włosów w Krakowie!

Konsultacje dostępne za pomocą:

Przeszczep włosów metodą FUE Kraków – jak przebiega zabieg?

Przed wykonaniem przeszczepu włosów pacjent musi odbyć konsultację. W zależności od metody, której wybór jest uwarunkowany różnymi czynnikami, niektóre elementy zabiegu mogą się różnić. Najczęściej wybieraną metodą przeszczepu włosów w Krakowie jest metoda FUE. Polecamy również przeszczep metodą DHI oraz – w przypadku pań – przeszczep włosów kobiet w Turcji. Po odbyciu konsultacji ze specjalistą pacjent zostaje zakwalifikowany do transplantacji.

Na samym początku zostaje podane znieczulenie miejscowe. Dzięki temu cała procedura jest bezbolesna. Następnie specjalista ds. chirurgii przeszczepiania włosów przy użyciu specjalnego aparatu i narzędzi zaczyna pobierać grafty, umieszczając je w miejscach objętych łysieniem. Jeśli zabieg jest zaplanowany na kilka godzin, to w trakcie jego trwania przewidziana jest przerwa, podczas której pacjent może się przespacerować, zjeść i napić.

Przeszczep włosów Kraków – kiedy można wrócić do pracy po zabiegu?

Rekonwalescencja nie trwa długo. Przez pierwsze dwa, trzy dni po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk. W miejscach wszczepiania włosów mogą występować strupki. Do pracy biurowej można wrócić już dzień po transplantacji. Procedura nie ogranicza w żaden sposób możliwości aktywności. Warto jednak pamiętać, że skóra głowy przez kilkanaście dni może być bolesna, przez co może powodować dyskomfort. Jeśli jednak pacjent chce wrócić do pracy jak najszybciej, a ta nie będzie związana z możliwością naruszenia strupków lub bolesnością, może to zrobić już kolejnego dnia po wykonania przeszczepu włosów. Warto także pamiętać, że czas gojenia jest bezpośrednio uwarunkowany czynnikami indywidualnymi. Każda osoba może więc potrzebować mniej lub więcej czasu.

Jakich efektów można się spodziewać po przeszczepie włosów w Krakowie?

Przeszczepy włosów dają rewelacyjne efekty! Przeszczep włosów w Krakowie metodą FUE to wysokie bezpieczeństwo oraz duża pewność powodzenia zabiegu. Bardzo rzadko się zdarza, żeby zabieg się nie powiódł, a włosy zostały odrzucone przez organizm. Dzięki transplantacji włosów łysienie spowodowane nadmiarem testosteronu może zostać całkowicie wyleczone, ponieważ użyte podczas transplantacji włosy są odporne na działanie tego hormonu! To wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy się wahają.

Pierwsze efekty terapii będą widoczne nawet po dziewięciu miesiącach. Warto pamiętać o przestrzeganiu zasad pielęgnacji oraz wykonywaniu zaleceń specjalistów. Jeśli zatem szukasz możliwości przeszczepienia włosów w Krakowie, umów się na konsultację ze specjalistą!

Przeszczep włosów Kraków – cena

Przeszczep włosów, to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, można jednak wykonać go o wiele taniej. Przeszczep włosów w Turcji to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz skorzystać z zabiegu i zależy Ci na jego przystępnej cenie oraz wysokiej i profesjonalnej procedurze. Konsultacja przeszczepu włosów w Krakowie pozwoli Ci zapoznać się z naszą ofertą. Zaproponujemy Ci najlepsze i profesjonalne rozwiązanie, a Ty i Twoje włosy na tym zyskają. Czekamy właśnie na Ciebie! Całkowity koszt zabiegu znajdziesz w osobnej zakładce: „cennik”.

Przeszczep brody i brwi Kraków – co jeszcze proponujemy?

W Skymed proponujemy nie tylko przeszczep włosów na głowie, lecz także przeszczep brody oraz przeszczep brwi. Oba zabiegi wykorzystują podobną technikę- FUE – choć różnią się zakresem wykonywanych czynności. W przypadku przeszczepu brwi specjalista wykonujący zabieg ekstrahuje najdrobniejsze włoski z tyłu głowy, a następnie precyzyjnie je implantuje w łuku brwiowym, zapewniając w ten sposób naturalny wygląd brwi. Natomiast w przypadku przeszczepu zarostu dla pacjentów z Krakowa, procedura przypomina standardowy przeszczep włosów. Włosy są przeszczepiane z potylicy i boków głowy na brodę i umieszczane w odpowiednim obszarze, aby uzyskać gęsty zarost o pożądanym kształcie.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację