Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Masz już dość wypadających włosów? Przeglądanie się w lustrze jest dla Ciebie niekomfortowe? Przeszczep włosów Rzeszów w SkyMed to skuteczny sposób na trwały efekt w postaci bujnej czupryny. Zrezygnuj z wydawania kolejnych pieniędzy na kosmetyki, które nie przyniosą rezultatu. Umów się na profesjonalny zabieg i odzyskaj wymarzoną fryzurę nawet w kilka tygodni. Przekonaj się, że transplantacja włosów Rzeszów to świetnie skoordynowana współpraca i rzetelni, doświadczeni specjaliści, którzy w klinice w Turcji zażegnają Twój problem.

Transplantacja włosów Rzeszów – najważniejsze informacje

Zabieg przeszczepu włosów jest dedykowany mieszkańcom Rzeszowa i innych miast, których dotknęło łysienie z różnych przyczyn. Zarówno wtedy, gdy jest to schorzenie generyczne związane ze zbyt wysokim stężeniem testosteronu, jak i wówczas, gdy jest wynikiem choroby, poparzenia czy stanu zapalnego – jesteśmy w stanie pomóc. Transplantacja włosów Rzeszów we współpracy ze SkyMed to możliwość umieszczenia graftów nawet na bliznach pourazowych czy pooparzeniowych oraz po naświetlaniach związanych z chemioterapią. Zabieg przeprowadzany jest zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym, co sprawia, że jest bezbolesny. Mieszki włosowe pochodzą z głowy pacjenta – z jej tylnych lub bocznych obszarów – i są umieszczane w miejscach problematycznych. Czas trwania zabiegu jest uzależniony od ilości mieszków i z reguły jest to kilka-kilkanaście godzin.

Przeszczep włosów Rzeszów – najskuteczniejsze metody dostępne w SkyMed

SkyMed jako klinika przeszczepu włosów Rzeszów oferuje skuteczne i profesjonalne zabiegi wykonywane w Turcji tylko sprawdzonymi metodami. Każda z nich jest bezpieczna i daje oczekiwane efekty. W naszej pracy przy transplantacji włosów Rzeszów wykorzystywana jest:

 • metoda FUE – charakteryzuje się szybkim okresem rekonwalescencji i brakiem ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej czy odrzucenia przeszczepu. Polega na wszczepieniu w objęte łysieniem miejsca mieszków włosowych pobranych z obszarów niewrażliwych na hormony. Dzięki wykorzystaniu cienkiej igły nie ma konieczności zakładania szwów, a co za tym idzie, nie powstają blizny. Umożliwia także wykonanie takich zabiegów jak przeszczep zarostu, w tym brody, czy brwi Rzeszów. Jest uznawana za najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą metodę uzupełniania ubytków włosów.

 • metoda DHI – charakteryzuje się krótkim czasem trwania zabiegu i osiągnięciem naturalnego efektu. Dedykowane narzędzia wykorzystywane w tej metodzie to pióro Choi lub implanter DHI, które umożliwiają otwieranie i wszczepianie mieszka włosowego w jednym momencie.

 • metoda PRP – charakteryzuje się brakiem konieczności stosowania znieczulenia i bezinwazyjnością. Jest to swoista alternatywa dla przeszczepu włosów Rzeszów, wykorzystująca terapię osoczem bogatopłytkowym uzyskiwanym ze swojej krwi. Umożliwia regenerację włosów, a odbywa się to poprzez nakłuwanie owłosionej powierzchni głowy co 2-3 centymetry. Efekty są widoczne po 3-6 miesiącach.

Chcesz dowiedzieć się, jaka metoda transplantacji będzie dla Ciebie najlepsza? Planujesz poddać się zabiegowi, jakim jest przeszczep włosów Rzeszów, ale interesuje Cię cena? Umów się na konsultację w jednym z 7 miast Polski lub online – omówimy szczegóły i możliwości działania. 

Konsultacje dostępne za pomocą:

Konsultacje przed przeszczepem włosów Rzeszów – w trosce o Twoje bezpieczeństwo

Zanim przeszczep włosów dojdzie do skutku, zaczynamy od konsultacji. Spotkanie ma na celu omówienie Twojej historii chorobowej, poznanie Twojej sytuacji i przedstawienie oczekiwań dotyczących końcowego efektu. Jeśli zakwalifikujesz się do zabiegu, otrzymasz zalecenie dotyczące wykonania kilku niezbędnych badań, w tym:

 • morfologii i krzepliwości krwi,

 • badania ogólnego moczu, 

 • testu HBS i HCV.

Dobierzemy odpowiednią metodę transplantacji włosów Szczecin, a Ty otrzymasz zalecenia dotyczące ewentualnego odstawienia niektórych leków i kosmetyków. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Powyższe kroki to także konieczność, by spełnić Twoje oczekiwania. Zdaj się na SkyMed – profesjonalną klinikę przeszczepu włosów Rzeszów i ciesz się bujną fryzurą szybciej, niż myślisz.

Transplantacja włosów Rzeszów – przebieg zabiegu krok po kroku

Wbrew pozorom procedura przy przeszczepie włosów Rzeszów to nic skomplikowanego. Odbywa się to następująco:

 • pacjentowi podawane jest znieczulenie miejscowe, które sprawia, że zabieg jest bezbolesny,

 • podczas zabiegu pacjent jest w pełni świadomy, dlatego musi zająć wygodną pozycję i może zająć się czytaniem książki, czy oglądaniem filmu,

 • specjaliści przystępują do pracy polegającej na przenoszeniu graftów z miejsc dawczych do obszarów podlegających łysieniu,

 • w trakcie przewidziana jest przerwa na posiłek i toaletę.

Transplantacja włosów Rzeszów to dość długi zabieg – czas jego trwania jest uzależniony od ilości przenoszonych mieszków i trwa od kilku do kilkunastu godzin.

Co robić po transplantacji włosów Rzeszów? Porady i zalecenia

Od razu po skończonym zabiegu można udać się do hotelu na odpoczynek. Rekonwalescencja trwa kilka dni i w tym czasie zaleca się unikania ciężkich prac. Lekkie zadania biurowe można wykonywać już nazajutrz.

Po zabiegu przeszczepu włosów Rzeszów SkyMed jako profesjonalna klinika dostarcza zestaw indywidualnie przygotowanych zaleceń i wskazówek. Ich przestrzeganie pozwala uniknąć komplikacji i umożliwia osiągnięcie oczekiwanego efektu. Jeśli pacjent stosuje się do zaleceń, końcowy rezultat będzie widoczny po upływie 9-12 miesięcy.

Przeszczep włosów Rzeszów – przeciwwskazania do zabiegu

Istnieją pewne przeciwwskazania, które mogą zdyskwalifikować pacjenta z przeprowadzenia zabiegu przeszczepu włosów Rzeszów. Są to takie przypadłości, jak:

 • zaawansowana cukrzyca,

 • problemy z nadciśnieniem tętniczym,

 • łysienie plackowate, 

 • choroby zapalne skóry,

 • problemy z krzepnięciem krwi,

 • nowotwory,

 • reakcje alergiczne na znieczulenie.

Zdrowie i życie pacjentów stawiamy ponad ich pragnieniem uzyskania wymarzonego wyglądu. Nie działamy za wszelką cenę – Twoje bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego jako odpowiedzialna klinika przeszczepu włosów Rzeszów dokładnie przeanalizujemy Twoją historię chorobową, by wykluczyć ryzyko nieprzewidzianych komplikacji i skutków ubocznych.

Przeszczep brody i brwi Rzeszów – zadbaj o siebie ze SkyMed

Oferta SkyMed Rzeszów to nie tylko przeszczep włosów. Wykonujemy także zabiegi na bardziej newralgicznych partiach ciała, oferując przeszczep brody oraz brwi. Stosujemy tutaj bezpieczną i skuteczną metodę FUE, by z precyzją i delikatnością zadbać o naturalny i satysfakcjonujący efekt. Przeszczep brwi to sposób na wypełnienie ubytków, lecz także zabieg dla kobiet, który daje piękną, naturalną oprawę oka bez konieczności stosowania henny, czy makijażu permanentnego. SkyMed oferuje przeszczep włosów, brody i brwi w atrakcyjnej cenie, która pozwoli Ci pożegnać swoje problemy raz na zawsze.

Klinika przeszczepu włosów Rzeszów – dlaczego zabiegi w Turcji to dobry pomysł?

Czy przeszczep włosów Turcja to dobry pomysł? Przekonaj się, że zabiegi wykonywane przez tureckich specjalistów to najwyższa jakość usług. Mieszkańcy Rzeszowa decydujący się na transplantację włosów w SkyMed otrzymają:

 • skuteczny i bezpieczny zabieg wykonany metodami dobranymi do pacjenta,

 • opiekę doświadczonych specjalistów, którzy pomogli tysiącom osób, także osobowościom świata show-biznesu,

 • zabieg przeprowadzony w jednej z najlepszych klinik w Turcji,

 • kompletną organizację wyjazdu, obejmującą zakwaterowanie, przelot, tłumacza i wiele więcej.

Na wsparcie SkyMed mogą liczyć nie tylko mężczyźni. Nasza oferta to także przeszczep włosów kobiet w Turcji. Panie mogą zadbać nie tylko o uzupełnienie ubytków, lecz także o spektakularne zagęszczenie swojej fryzury. 

Ile kosztuje przeszczep włosów Rzeszów? Cena, którą warto ponieść dla wymarzonego wyglądu

Przeszczep włosów Rzeszów we współpracy ze SkyMed to cena uzależniona od metody dopasowanej do klienta. Pakiety rozpoczynają się już od 2090 euro, a ostateczny koszt zostanie przedstawiony na konsultacjach. Warto pamiętać, że organizacja zabiegu w Turcji to nawet 5-krotne oszczędności w porównaniu z usługami podobnej jakości świadczonymi w Polsce. SkyMed oferuje mieszkańcom Rzeszowa skuteczną transplantację włosów przeprowadzoną na najwyższych standardach bezpieczeństwa w atrakcyjnej cenie.

Masz już dość unikania spoglądania w lustro i chcesz znów cieszyć się bujną fryzurą? Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jakie masz możliwości współpracy w zakresie przeszczepu włosów w SkyMed Rzeszów. Zapraszamy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację