Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Przeszczep włosów Gdynia sprawi, że Twoje włosy odzyskają dawną gęstość. Ubytki włosów często powodują kompleksy, mogą również obniżać poczucie własnej wartości. Transplantacja włosów przeprowadzana jest w naszej klinice w Turcji, a konsultacje z lekarzem poprzedzające zabieg w Gdyni lub online. Zapewniamy trwałe efekty.

Przeszczep włosów Gdynia – co warto wiedzieć?

Przeszczep włosów, znany także jako chirurgiczny przeszczep włosów lub transplantacja włosów, to procedura medyczna mająca na celu przeniesienie zdrowych mieszków włosowych z jednej części ciała (zwykle z obszaru głowy, gdzie włosy są obfite) do obszaru, gdzie występuje utrata włosów lub łysienie. Proces ten przebiega zwykle przy znieczuleniu miejscowym.

Przeszczep włosów dla mieszkańców Gdyni oraz innych miast to zabieg, z którego skorzystać mogą pacjenci, dotknięci łysieniem androgenowym, pourazowym, różnego rodzaju oparzeniami czy napromieniowaniem. Klinika przeszczepu włosów SkyMed oferuje transplantację włosów w miejscach blizn pourazowych, pooperacyjnych, jak również po naświetlaniach związanych z radioterapią i chemioterapią. Przed zabiegiem zawsze informujemy pacjentów, jak wygląda transplantacja oraz udzielamy niezbędnych wskazówek po zakończonym zabiegu. 

Przeszczep włosów Gdynia – metody

Prezentujemy różne sposoby transplantacji włosów realizowane w naszej klinice.

  • metoda FUE – bardzo efektowna i bezpieczna metoda. Po zabiegu nie są widoczne blizny, ponieważ lekarze stosują cienką igłę. Specjalista pobiera mieszki włosowe z jednego obszaru, by przeszczepić je w łysiejące miejsce. FUE umożliwia również przeszczep brwi, rzęs, zarostu i brody;

  • metoda DHI – podczas zabiegu metodą DHI, lekarz otwiera oraz wszczepia mieszki włosowe w tym samym momencie. Przeszczepianie włosów tym sposobem trwa krótko i jest efektywne.

  • metoda PRP – jest to terapia osoczem bogatopłytkowym. Dzięki niej można zregenerować włosy poprzez elementy uzyskanej ze swojej krwi. W trakcie zabiegu podaje się osocze. Nakłuwa się owłosioną powierzchnię głowy w 2-3 centymetrowych odstępach. Efekty takiej terapii można zauważyć po 3-6 miesiącach. 

Konsultacje lekarskie przed zabiegiem przeszczepu włosów

Przed transplantacją włosów, osoby z Gdyni powinny skonsultować się z lekarzem. W trakcie spotkania specjalista dokonuje analizy historii choroby oraz potrzeb pacjenta. Jeśli zostanie zakwalifikowany do przeszczepu, opracowujemy zalecenia istotne przed zabiegiem. Są to m.in. wykonanie morfologii, parametrów krzepnięcia, ogólne badanie moczu, HBS, HCV. Wskazujemy także, jakie leki i kosmetyki nie powinny być stosowane przed zabiegiem. 

Warto wiedzieć, że przed transplantacją nie powinno się spożywać napojów alkoholowych, tytoniu, zielonej herbaty, kawy oraz innych środków, które rozrzedzają krew (przykładowo aspiryny) przynajmniej 10 dni przed zabiegiem. W dniu przeszczepu warto założyć wygodną odzież, najlepiej bluzę lub koszulę rozpinaną, której nie trzeba ściągać przez głowę, ponieważ dzięki temu nie podrażnisz skóry po przeszczepie.

Konsultacje dostępne za pomocą:

Jak przebiega transplantacja włosów?

Jak przebiega transplantacja włosów, na którą zdecydować mogą się mieszkańcy miasta Gdynia? Na początku podaje się miejscowe znieczulenie. W trakcie zabiegu pacjent zachowuje świadomość. W tym czasie może poczytać książkę lub obejrzeć film. W połowie zabiegu zapewniamy czas na przerwę, np. zjedzenie obiadu. Po zakończeniu przeszczepu włosów pacjent może wrócić do hotelu. Regeneracja po zabiegu zajmuje kilka dni. 

Zalecenia po przeszczepie włosów

Dbamy o swoich pacjentów i zależy im na ich komforcie, dlatego też po transplantacji włosów przekazujemy im niezbędne wskazówki, dzięki którym unikną komplikacji. 

Przeciwwskazania dla transplantacji włosów Gdynia

Czy każdy może zdecydować się na przeszczep włosów? Niestety nie. Istnieją przeciwwskazania, które nie pozwalają podejść do zabiegu. Wśród nich znajdują się:

  • zaawansowana cukrzyca, 

  • nieleczone nadciśnienie krwi, 

  • zaburzenia krzepnięcia krwi,

  • łysienie plackowate, 

  • choroby nowotworowe. 

Z tego powodu bardzo istotne jest, by pacjent skonsultował się z lekarzem zanim zdecyduje się na przeszczep włosów

Przeszczep brwi i brody – sprawdź ofertę Skymed

Oferujemy nie tylko przeszczep włosów na głowie, ale także przeszczep brwi oraz przeszczep brody. W przypadku przeszczepu brwi, lekarze wykorzystują metodę FUE. Włosy z tylnej części głowy osadza się na łukach brwiowych, dzięki czemu brwi estetycznie się prezentują. Za pomocą metody FUE wykonuje się także przeszczep zarostu. Pobrane z tylnej części brody włosy specjaliści wszczepiają w łysiejące miejsca. To pozwala przywrócić bujny zarost.

Klinika przeszczepu włosów – dlaczego Turcja? 

Przeszczep włosów Turcja cieszy się coraz większą popularnością. To świetne rozwiązanie dla osób pragnących przywrócić dawną gęstość swojej fryzurze. Cena przeszczepu włosów jest o wiele mniejsza niż w Polsce. 

Klinika przeszczepu włosów SkyMed zapewnia swoim pacjentom komfort oraz doskonałe warunki. W cenę organizowanego przez nas wyjazdu do Turcji wliczono transport, zabieg, hotel, posiłki, a także kosmetyki do włosów. Proponujemy pakiety dla pacjentów o różnych wymaganiach. 

Do Turcji w celu transplantacji włosów przyjeżdża wiele znanych osób, a także zwykłych Europejczyków. Jest to spowodowane wysokimi standardami obsługi oraz bezpieczeństwa.

Cena zabiegu

Jaka jest cena transplantacji włosów w klinice SkyMed? Koszt uzależniony jest od pakietu, który wybierzesz. Szczegółowe dane na ten temat znajdziesz w sekcji cennik. Możesz także wyjechać z partnerem, jeśli dopłacisz 15 euro za dobę hotelową. Podczas wyjazdów do Turcji zniesiono obowiązek posiadania paszportu. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty. 

Nasi specjaliści pomogli już wielu osobom

Łysienie jest problemem, który dotyczy wiele osób, a w szczególności panów. Ubytki włosów występują także u pań (choć rzadziej). Wśród naszych usług znajduje się również przeszczep włosów kobiet w Turcji

W większości przypadków przyczyną łysienia są geny oraz hormony. Wypadanie włosów niekorzystnie wpływa na naszą samoocenę, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. SkyMed to miejsce, w którym zaopiekują się Tobą doświadczeni specjaliści. Wszyscy lekarze mają wysokie kwalifikacje i profesjonalne podejście do pacjenta. Dopasują najlepszą metodę, która sprawdzi się w Twoim przypadku. Zabiegi są bezpieczne i wyróżniają się wysoka skutecznością. Klinika SkyMed otrzymała wiele nagród dla najlepszej kliniki przeprowadzającej transplantację włosów w Turcji.

Pojawiły się u Was pytania dotyczące oferty, nie wiecie, na który pakiet się zdecydować? Zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszystkich potrzebnych informacji, a w razie potrzeby doradzimy. Zależy nam na zadowoleniu pacjentów, dlatego zawsze z uwagą wysłuchujemy ich oczekiwań. 

Zapraszamy do współpracy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację