Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Przeszczep włosów Kielce to idealne rozwiązanie dla osób, których dotknęło wypadanie włosów. Na ratunek przychodzą specjaliści z kliniki SkyMed w Turcji, którzy szybko przywrócą dawną gęstość włosów. Zabieg wykonywany jest w Turcji, a wcześniejsze konsultacje lekarskie odbywają się w Kielcach lub online. Zachęcamy osoby do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.

Przeszczep włosów Kielce – najważniejsze informacje

Przeszczep włosów, znany również jako transplantacja włosów, to procedura chirurgiczna mająca na celu przeniesienie włosów z obszarów ciała, gdzie występują one w większej ilości (takich jak tył głowy) do łysiejących miejsc. Proces ten jest stosowany w leczeniu androgenowego łysienia typu męskiego i żeńskiego, a także w przypadkach utraty włosów z powodu urazów, poparzeń, chorób skóry lub innych czynników.

Przeszczep włosów Kielce – metody

Poniżej opisaliśmy różne metody transplantacji włosów wykonywane w SkyMed.

  • metoda FUE – to skuteczny i bezpieczny sposób transplantacji włosów. Po wykonanym zabiegu nie pozostają blizny. Chirurg pobiera mieszki włosowe z jednego miejsca i przeszczepia je w obszary, gdzie widoczne są ubytki włosów. Z FUE korzysta się także przy przeszczepie brwi, rzęs i brody.

  • metoda DHI – podczas zabiegu metodą DHI, lekarz otwiera oraz wszczepia mieszki włosowe w tym samym momencie. Chirurg używa do tego celu specjalistycznych narzędzi – pióra Choi lub implantera DHI, w którym znajdują się mieszki włosowe. Podczas wbijania igły pióra otwiera kanały i wszczepia nowe włosy, a wyjmując je pozostawia nowe mieszki włosowe dzięki wciśnięciu tłoczka pióra. Cały zabieg trwa krótko, a efekt prezentuje się bardzo naturalnie;

  • metoda PRP – to terapia osoczem bogatopłytkowym. Pozwala ona na regenerację włosów dzięki elementom otrzymanym ze swojej krwi. W czasie zabiegu podawane jest osocze. Owłosioną powierzchnię głowy specjaliści nakłuwają w odstępach 2-3 cm. Efekty można zaobserwować po upływie 3-6 miesięcy.

Nasi specjaliści po rozmowie z pacjentem dobiorą najodpowiedniejszą metodę. Każda z nich jest skuteczna, bezpieczna oraz trwała.

Konsultacje dostępne za pomocą:

Konsultacje poprzedzające przeszczep włosów Kielce

Zanim dojdzie do transplantacji, osoby z Kielc powinny umówić się na konsultację ze specjalistą. Podczas spotkania lekarz analizuje chorobę pacjenta oraz jego oczekiwania względem przeszczepu. Po zakwalifikowaniu do transplantacji włosów, przekazujemy pacjentowi zalecenia, do których należy się zastosować przed zabiegiem. Zalicza się do nich m.in. wykonanie morfologii, parametrów krzepnięcia, ogólne badanie moczu, HBS, HCV. Pacjent dowiaduje się również, jakich leków oraz kosmetyków powinno się unikać.

Minimum 10 dni przed zabiegiem transplantacji włosów nie wolno spożywać alkoholu, tytoniu, kawy i środków rozrzedzających krew. Wybierając się na zabieg, najlepiej założyć rozpinaną bluzę lub koszulę – w ten sposób nie podrażnisz skóry głowy po transplantacji.

Przebieg transplantacji włosów Kielce

Przed zabiegiem przeszczepu włosów w SkyMed, z którego skorzystać mogą m.in. mieszkańcy Kielc, podaje się znieczulenie miejscowe. Pacjent zachowuje świadomość podczas transplantacji. W czasie zabiegu może poczytać gazetę, oglądać serial lub przeglądać internet. Po zakończonej transplantacji pacjent może od razu wrócić do hotelu. Skóra głowy regeneruje się przez kilka dni. 

Zalecenia po zabiegu

Zawsze przekazujemy pacjentom niezbędne zalecenia, do których powinni się zastosować po wykonaniu zabiegu. Dzięki temu unikną niepotrzebnych komplikacji.

Przeciwwskazania – przeszczep włosów Kielce

Czy przeszczep włosów to zabieg, z którego może skorzystać każdy pacjent? Niestety nie. Zobacz, jakie są przeciwwskazania do zabiegu transplantacji włosów: 

  • zaawansowana cukrzyca, 

  • nadciśnienie krwi, 

  • zaburzenia związane z krzepnięciem krwi,

  • łysienie plackowate, 

  • nowotwory.

Dlatego też zanim zdecydujesz się na zabieg, skonsultuj się ze specjalistą, który oceni, czy możesz skorzystać z zabiegu. 

Przeszczep brwi i brody – SkyMed to najlepszy wybór

SkyMed to sprawdzona klinika, w której wykonujemy także przeszczep brwi oraz przeszczep brody. Podczas przeszczepu brwi lekarze stosują metodę FUE. Włosy porastające tylną część głowy osadzają na łukach brwiowych, zapewniając w ten sposób ich estetyczny oraz naturalny wygląd. FUE używa się również przy przeszczepie zarostu. Chirurdzy pobierają włosy z tylnej części brody i przenoszą je w dotknięte łysieniem miejsca. Dzięki temu przywrócony zostaje naszym pacjentom bujny zarost. 

Klinika przeszczepu włosów – dlaczego warto wybrać się do Turcji?

Cena za przeszczep włosów w Turcji jest o wiele niższa niż w Polsce, nic więc dziwnego, że na wyjazd decyduje się tak wiele osób. Klinika przeszczepu włosów SkyMed to miejsce, które gwarantuje komfort podczas pobytu. Organizacja wyjazdu leży po naszej stronie, a w jego cena obejmuje lot w obie strony i transport samochodem do kliniki oraz hotelu, zabieg, hotel, wyżywienie oraz wysokiej jakości kosmetyki do włosów. Zapewniamy zróżnicowane pakiety – wszystkie szczegóły są dostępne na naszej stronie w zakładce cennik.

Przeszczep włosów Turcja jest bardzo popularny. Kliniki w tym kraju wyróżnia duża skuteczność oraz korzystna cena, a także wysoki standard obsługi.

Cena zabiegu

Cena za przeszczep włosów uzależniona jest od tego, jaki pakiet wybierzesz. Sprawdź, czym się różnią i zdecyduj się na najkorzystniejszą dla siebie opcję. Chcesz wyjechać z osobą towarzyszącą? Wystarczy, że dopłacisz 15 euro za dobę hotelową. Obecnie jadąc do Turcji nie potrzebujesz paszportu. Dowód osobisty jest wystarczającym dokumentem.

Doświadczona klinika SkyMed

Z ubytkami włosów borykają się przede wszystkim panowie, jednak problem dotyczy również pań. Klinika SkyMed oferuje także przeszczep włosów kobiet w Turcji

Co powoduje łysienie? Najczęściej są to geny i hormony. Ubytki włosów często generują uczucia, takie jak wstyd, poczucie niższej wartości. Na szczęście, w dzisiejszych czasach szybko możemy przywrócić gęstość swojej fryzurze. Nasi wykwalifikowani lekarze pomogą Ci uporać się z tą przykrą przypadłością. Wyróżniają się nie tylko wiedzą na najlepszym poziomie i doskonałymi umiejętnościami, ale także indywidualnym podejściem do każdego przypadku. Potrafią szybko dopasować najlepsze dla pacjenta rozwiązanie. 

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Na potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług, przytaczamy fakt, iż nasza placówka zdobyła  wiele nagród dla najlepszej kliniki wykonującej przeszczep włosów w Turcji.

Zastanawiacie się, który z pakietów wybrać? Macie pytania dotyczące zabiegu? W takim razie prosimy o kontakt. Przekażemy wszystkie istotne informacje. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług kliniki SkyMed!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację