Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Ile kosztuje przeszczep włosów? Aby  dowiedzieć się, jaki jest koszt przeszczepu włosów, należy najpierw zapoznać się z jego metodami. Wówczas będziesz mógł dopasować cenę adekwatną do  danego zabiegu.
Po dokładnym przeanalizowaniu tych wiadomości, zrezygnujesz nadmiernego stosowania nakrycia  głowy!

Metody przeszczepu włosów

Co zawiera koszt przeszczepu włosów?

Ile zatem kosztuje przeszczep włosów? W naszej ofercie przygotowaliśmy specjalne pakiety – po 3 dostosowane do metody FUE lub DHI. W każdej znajdziesz odpowiedni opis oraz cenę. Koszt pakietu przeszczepu włosów waha się między 1990 a 3790 euro.

Ceny pakietów zawierają między innymi:

Wygodne miejsce sprzyjające zabiegom przeszczepu włosów

Przeszczep włosów ma miejsce  w klinice w Turcji. Dzięki tej destynacji koszt przeszczepu włosów jest o wiele niższy niż w Polsce. Przy okazji pacjent ma szansę na podróż i relaks za granicą. Ma możliwość gościć także w hotelach: Titanic Port Hotel, The Time Hotel Marina czy Radisson Hotel w Stambule. Warto postawić na odpoczynek przed i po zabiegu, zatem wybór jest jednoznaczny: przeszczep włosów Turcja!

Przeszczepy  włosów – zróżnicowana oferta Skymed

Oprócz przeszczepu włosów na głowie, oferujemy również:

Reasumując – koszt przeszczepu włosów w Turcji jest naprawdę opłacalny. Pacjent ma zapewniony zorganizowany wyjazd i znajdzie się pod opieką wykwalifikowanych chirurgów. Po zabiegu zostanie w pełni zaopiekowany przez personel i będzie miał możliwość nacieszenia się widokami Turcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację