Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Darmowa Konsultacja

Swoje pytania możesz kierować telefonicznie, przez Social Media bądź mailowo. Gwarantujemy odpowiedź w jak najszybszym czasie. Zapraszamy do kontaktu!

Przeszczep włosów Warszawa

przeszczep włosów warszawa

Przeszczep włosów Warszawa – sprawdź, czy to dla Ciebie!

Zmagasz się z łysieniem androgenowym? Chcesz dobrze wyglądać i nie przejmować się wypadaniem włosów? Sprawdź ofertę przeszczepu włosów w Warszawie. Dowiedz się więcej na temat transplantacji i umów się na konsultację w tym mieście.

Przeszczep włosów – dla kogo?

Osoby zmagające się z łysieniem androgenowym, czyli szczególnie mężczyźni, mogą się bardzo krępować swoją przypadłością. Łysienie w wieku trzydziestu czy nawet dwudziestu lat sprawia, że wiele osób zaczyna mieć obniżoną samoocenę i boryka się nawet z depresją. Transplantacja włosów Warszawa to propozycja dla osób z tych okolic.

 
Pacjenci, którzy szukają pomocy, mają problem z utratą włosów. Obecnie technologia i medycyna pozwalają na wykonanie zabiegu transplantacji włosów niemal u każdego. Efekty przeszczepu włosów są bardzo zadowalające, a przede wszystkim trwałe. Dzieje się tak dlatego, że wszczepione włosy są odporne na hormon odpowiedzialny za nadmierne wypadanie włosów u mężczyzn. Jeśli chcesz się cieszyć bujną fryzurą i gęstymi, zdrowymi, a przede wszystkim swoimi włosami, umów się na konsultację dotyczącą przeszczepu włosów w Warszawie. Poznasz metody wykonywania zabiegu oraz wszystkie szczegóły dotyczące przeszczepu włosów metodą FUE lub inną, która będzie dla Ciebie dedykowana. Z nami pozbędziesz się problemu łysienia!

Konsultacje dostępne za pomocą:

Transplantacja włosów Warszawa – czy warto?

Czy warto skorzystać z oferty kliniki przeszczepu włosów dla Warszawy? Biorąc pod uwagę wszystkie plusy przeszczepu włosów – tak! Dlaczego?

 

  • Nie będziesz musiał się martwić wypadającymi włosami, a przede wszystkim będą to Twoje włosy! 
  • Konsultacja przeszczepu włosów w Warszawie otworzy Ci drogę, by cieszyć się zdrową i piękną fryzurą.
  • Nie będziesz już musiał wydawać kolejnych pieniędzy na drogie i nie przynoszące efektów terapie czy szampony.
 

Zabieg zazwyczaj opiera się na innowacyjnej metodzie FUE, która polega na przeniesieniu mieszków włosowych z tyłu oraz boku głowy na skalp. Obecnie chirurgia plastyczna jest na bardzo zaawansowanym poziomie, dlatego nie musisz się martwić, że po zabiegu powstanie nieestetyczna blizna. Cała procedura trwa zaledwie kilka godzin. Przeszczep włosów metodą FUE to szansa na powrót do atrakcyjnego wyglądu. Klinika przeszczepu włosów dla Warszawy oferuje także przeszczep włosów metodą DHI oraz przeszczep włosów kobiet w Turcji. Szukasz informacji o przeszczepie włosów w Warszawie? Nie marnuj więcej czasu i umów się z nami już dziś!

Czy przeszczep włosów rozwiąże problem z łysieniem?

Łysienie u mężczyzn jest uwarunkowane genetycznie i hormonalnie. Transplantacja włosów pozwala zagęścić owłosienie oraz cieszyć się młodszym, upragnionym wyglądem. Jeśli Twój problem jest uwarunkowany zbyt wysokim poziomem hormonu – tak! Zabieg przeszczepiania włosów, może go rozwiązać! Wszystko dlatego, że pobrane mieszki z miejsca dawczego są już odporne na działanie testosteronu. Innowacyjne metody wykonywania zabiegu przeszczepu włosów – w tym również dla klientów z Warszawy – przynoszą oczekiwane rezultaty, a całkowity efekt terapii widoczny już jest po 9-12 miesiącach.

Na czym polega przeszczep włosów?

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z oferty przeszczepu włosów Warszawa, warto wiedzieć, na czym polega zabieg transplantacji włosów. 

W zależności od obranej metody przeszczepu, terapia polega na pobraniu zdrowych mieszków włosowych z tyłu oraz boków głowy. Innowacyjna technologia umożliwia wykonanie procedury u kobiet i mężczyzn. W klinikach bardzo często wykorzystuje się specjalne urządzenia, które z precyzją pobierają oraz umieszczają mieszki włosowe. Cała procedura jest bezbolesna, a czas rekonwalescencji wynosi około trzech tygodni. Do pracy można wrócić już kilka dni po wizycie w klinice. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje od specjalistów, którzy zajmują się problemem łysienia na co dzień, umów się na konsultacje przeszczepiania włosów w Warszawie! 

Zabieg przeszczepu włosów – jak będę się czuł w trakcie i po zabiegu?

Zabiegi przeszczepu włosów dla klientów z Warszawy wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, więc cała procedura jest bezbolesna. Podczas zabiegu pacjent może odpoczywać, używać telefonu czy słuchać muzyki. Czas trwania uzależniony jest od ilości przeszczepianych graftów. Zwykle jest to kilka godzin. W trakcie trwania przeszczepu przewidziane są przerwy, podczas których można zejść z fotela, napić się czy spożyć lunch. Dziś medycyna estetyczna to trwałe efekty i naturalny wygląd. Zaraz po zabiegu pacjent jest w dobrym stanie. Znieczulenie miejscowe działa podobnie jak u dentysty – nie powoduje otumanienia czy splątania, dlatego pacjent może udać się do hotelu lub do domu.

Przeszczep brwi i brody Warszawa – szeroka oferta Skymed

W Skymed oferujemy nie tylko przeszczep włosów na głowie, ale również przeszczep brody oraz przeszczep brwi. Na czym polegają zabiegi? Przeszczep brwi wygląda podobnie jak wszystkie inne przeszczepy i odbywa się techniką FUE. Procedura wygląda podobnie, ale zabieg jest wykonywany na mniejszą skalę. Nasz chirurg przeprowadza ekstrakcję najcieńszych włosów z tylnej części głowy, a następnie włosy te są wykorzystane do osadzenia na łukach brwiowych. Jeśli chodzi natomiast o przeszczep zarostu dla Warszawy, wykonywany jest również podobnie jak klasyczny przeszczep włosów, czyli za pomocą techniki FUE. Włosy są przeszczepiane ze strefy dawczej, czyli tyłu głowy, na brodę.

Przeszczep włosów Warszawa – cena

Przeszczep włosów, to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ale… da się taniej! Przeszczep włosów w Turcji to doskonałe rozwiązanie, Jeśli chcesz skorzystać z zabiegu i zależy Ci na jego przystępnej cenie oraz wysokiej i profesjonalnej procedurze, przyjdź do nas! Konsultacja przeszczepu włosów w Warszawie pozwoli Ci zapoznać się z naszą ofertą. Zaproponujemy Ci najlepsze i profesjonalne rozwiązanie, a Ty i Twoje włosy na tym zyskają. Czekamy właśnie na Ciebie!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację