Przeszczep włosów Warszawa

przeszczep włosów warszawa

Przeszczep włosów Warszawa – sprawdź czy to dla Ciebie!

Zmagasz się z łysieniem androgenowym? Chcesz dobrze wyglądać i nie przejmować się wypadaniem włosów? Przeszczep włosów może być dla Ciebie! Dowiedz się więcej na temat transplantacji i umów się na konsultację w Warszawie!

Przeszczep włosów – dla kogo?

Osoby zmagające się z łysieniem androgenowym, czyli szczególnie mężczyźni mogą bardzo się krępować swoją przypadłością. Łysienie w wielki trzydziestu czy dwudziestu lat sprawia, że wiele osób zaczyna mieć obniżoną samoocenę i boryka się nawet z depresją. Pacjenci, którzy szukają pomocy mają problem z utratą włosów. Obecnie technologia i medycyna pozwalają na wykonanie zabiegu transplantacji włosów niemal u każdego. Efekty przeszczepu są bardzo zadowalające, a przed wszystkim trwałe, ponieważ wszczepione włosy są odporne na hormon odpowiedzialny za nadmierne wypadnie włosów u mężczyzn. Jeśli chcesz się cieszyć bujną fryzurą i gęstymi, zdrowymi, a przede wszystkim swoimi włosami, umów się na konsultację w Warszawie. Poznasz metody wykonywania zabiegu oraz wszystkie szczegóły dotyczące przeszczepu włosów metodą FUE lub inną, która będzie dla Ciebie dedykowana. Z nami pozbędziesz się problemu łysienia!

Transplantacja włosów – czy warto?

Biorąc pod uwagę wszystkie plusy przeszczepu włosów – tak! Nie będziesz musiał się martwić, a przede wszystkim będą to Twoje włosy! Konsultacja przeszczepu włosów w Warszawie otworzy Ci drogę, by cieszyć się zdrowymi i pięknymi włosami. Nie będziesz już musiał wydawać kolejnych pieniędzy na drogie i nie przynoszące efektów terapie czy szampony.

Cały zabieg zazwyczaj opiera się na innowacyjnej metodzie FUE, która polega na przeniesieniu mieszków włosowych z tyłu oraz boku głowy na skalp. Nie musisz się martwić, że powstanie nieestetyczna blizna! Cała procedura trwa kilka godzin, jednak chirurgia plastyczna jest na bardzo zaawansowanym poziomie, więc nie musisz się martwić! Przeszczep włosów metodą fue, to szansa na powrót do atrakcyjnego wyglądu. Przeszczep włosów u kobiet także jest możliwy! Szukasz informacji o przeszczepie włosów w Warszawie? Nie marnuj więcej czasu i umów się z nami już dziś!

Czy przeszczep włosów rozwiąże problem z łysieniem?

Łysienie u mężczyzn jest uwarunkowane genetycznie i hormonalnie. Transplantacja włosów pozwoli zagęścić owłosienie oraz cieszyć się młodszym, upragnionym wyglądem. Jeśli Twój problem jest uwarunkowany zbyt wysokim poziomem hormonu – tak! Zabieg przeszczepiania włosów, może rozwiązać Twój problem! Wszystko dlatego, że pobrane mieszki z miejsca biorczego są już odporne na działanie testosteronu. Innowacyjne metody wykonywania zabiegu przynoszą oczekiwane efekty, a całkowity efekt terapii widoczny już jest po 9-12 miesiącach.

Transplantacja włosów – na czym polega zabieg?

W zależności od obranej metody przeszczepu, terapia polega na pobraniu zdrowych mieszków włosowych z tyłu oraz boków głowy. Innowacyjna technologia umożliwia wykonanie procedury u kobiet i mężczyzn. W klinikach bardzo często wykorzystuje się specjalne urządzenia, które z precyzją pobierają oraz umieszczają mieszki włosowe. Cała procedura jest bezbolesna, a czas rekonwalescencji wynosi kilka tygodni. Do pracy można już wrócić kilka dni po wizycie w klinice. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje od specjalistów, którzy zajmują się problemem łysienia na codzień, umów się na konsultacje przeszczepiania włosów w Warszawie!

Jak będę się czuł w trakcie i po zabiegu przeszczepu włosów?

Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, więc cała procedura jest bezbolesna. Podczas zabiegu pacjent może odpoczywać, używać telefonu czy słuchać muzyki. Czas trwania uzależniony jest od ilości przeszczepianych graftów. Zwykle jest to kilka godzin. W trakcie trwania przeszczepu przewidziane są przerwy, podczas których można zejść z fotela, napić się czy spożyć lunch. Dziś medycyna estetyczna to trwałe efekty i naturalny wygląd. Zaraz po zbiegu pacjent jest w stanie dobrym. Znieczulenie miejscowe działa podobnie jak u dentysty – nie powoduje otumanienia czy splątania, dlatego pacjent może udać się do hotelu lub domu.

Przeszczep włosów Warszawa – cena

Przeszczep włosów, to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ale…da się taniej! Jeśli chcesz skorzystać z zabiegu i zależy Ci na jego przystępnej cenie oraz wysokiej i profesjonalnej procedurze, przyjdź do nas! konsultacja przeszczepu włosów w Warszawie pozwoli Ci zapoznać się z naszą ofertą. Zaproponujemy Ci najlepsze i profesjonalne rozwiązanie, a Ty i Twoje włosy na tym zyskają. Czekamy właśnie na Ciebie!

 

 

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!