Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Od ponad 20 lat Stambuł, jak i cała Turcja są światową i uznaną powszechnie stolicą  przeszczepu włosów. Większość osób, które poszukują idealnego miejsca do przeszczepu włosów, rozważa wykonanie transplantacji włosów w Turcji. Zgodnie ze statystykami  tureckiego Ministerstwa Zdrowia, w Stambule każdego dnia odbywa się około 2000 zabiegów.

turcja-transplantacja-wlosow

Wykonanie zabiegu przeszczepu włosów nie jest decyzją, którą należy podjąć pochopnie i rekomendujemy dokładne zbadanie tego tematu – jak również uzyskanie porady od lekarza specjalizującego się w transplantacji włosów. Skymed Polska oferuje bezpłatną konsultację online z doświadczonymi lekarzami ds. przeszczepu włosów w Turcji. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o transplantacji włosów. Nasza klinika jest jedną z najlepszych certyfikowanych klinik przeszczepu włosów w Turcji (certyfikat GCR – Global Clinic Rating). Posiadamy również akredytację ministerstwa zdrowia.

Niskie ceny transplantacji

Turcja, w porównaniu do pozostałych miejsc na świecie, w tym w szczególności posiada najlepiej wykształconą na świecie kadrę medyczną w zakresie przeszczepu włosów, co w połączeniu z niskimi cenami zabiegu transplantacji włosów  (klinika Skymed Polska oferuje ceny już od  1 890 EUR, podczas gdy w Polsce za podobny zabieg należy zapłacić co najmniej 40 000,00 złotych.

Dodam, że cena 1 890 EUR zawiera:

 

Powyższe sprawia, że Turcja jest rajem dla osób chcących poddać się przeszczepowi włosów. Ponadto klinika posiada nowoczesny sprzęt co sprawia, że nasza klinika niczym nie różni się od standardu prestiżowych klinik na terenie  Unii Europejskiej.

Podkreślamy jednak wyraźnie, że koszt transplantacji włosów nie jest głównym czynnikiem decydującym o tym, dlaczego  uważamy, że Turcja to najlepsze miejsce do transplantacji włosów.

Pacjenci z całego świata

Popularność Turcji jako miejsca do wykonania przeszczepów włosów każdego roku przyciąga każdego roku rzesze pacjentów. Dowodem na powyższe stwierdzenie jest fakt, że każdego roku na operację przeszczepu włosów do Turcji przyjeżdża ponad 250 000 pacjentów z całego świata. Pacjenci pochodzą z Europy, Azji, ale także ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Brazylii, Australii i Nowej Zelandii.

W Turcji działa około 500 wyspecjalizowanych klinik przeszczepu włosów. Ze uwagi na tak duże zapotrzebowanie na przeszczepy włosów w Turcji kolejną zaletą tureckich lekarzy jest fakt, że wykonując setki, a nawet tysiące przeszczepów włosów każdego roku – mają zatem  znacznie większe doświadczenie w porównaniu z lekarzami w Europie. Nie powinno budzić zatem wątpliwości, że kliniki przeszczepu włosów w Turcji gwarantują wyższą jakość zabiegów transplantacji włosów – wskaźnik skuteczności przeszczepu włosów jest w znakomitej mierze bezpośrednio związany z doświadczeniem personelu medycznego, który go wykonuje. W przypadku wykonania przeszczepu włosów przez zespół medyczny z dużym doświadczeniem, wskaźnik powodzenia wynosi 98%. Ponadto od klinki Skymed Polska w Turcji otrzymujesz dożywotnią gwarancję na wykonany zabieg przeszczepu włosów. W praktyce oznacza to, że w przypadku otrzymujesz gwarancje ponownego bezpłatnego  wykonania zabiegu przeszczepu włosów w przypadku jakiegokolwiek niepowodzenia lub braku satysfakcjonujących efektów.

Turcja słynie również z wykonywania przeszczepów włosów po relatywnie niższych cenach w porównaniu do innych krajów. Cena transplantacji włosów  w Turcji  wynosi jedną trzecią lub więcej w porównaniu z cenami w Europie, w tym w Polsce. Ponadto, w całej  Europie cena przeszczepów włosów ustalana  jest na podstawie liczby przeszczepianych graftów, podczas gdy klinika Skymed Polska w Turcji, podobnie jak inne kliniki w Turcji, oferuje stałą cenę za zabieg, bez jakichkolwiek ograniczeń w liczbie przeszczepianych grafów (mieszków włosowych).

Należy wspomnieć, że koszty transplantacji włosów w Turcji są co do zasady, z uwagi na uwarunkowania rynkowe, znacznie niższe niż w innych rozwiniętych krajach.  Niskie koszty pracy to jeden powód, a drugi to zdewaluowana waluta kraju. Lira turecka jest znacznie słabsza w stosunku do innych walut europejskich. Oznacza to, że kliniki transplantacji włosów w Turcji nie obniżają jakości. Dzięki temu kliniki transplantacji włosów w Turcji mogą oferować tańsze przeszczepy włosów o wyższej jakości.

Rozwój i nowoczesne metody

Ze względu na ostrą konkurencję w sektorze przeszczepu włosów w Turcji, kliniki stale ulepszają swoje metody, warunki i udogodnienia, aby oferować swoim pacjentom najlepszą jakość.

Klinika Skymed Polska w Turcji oferuje w cenie zabiegu przeszczepu włosów nocleg w 5-gwiazdkowym, luksusowym hotelu wraz z pełnym wyżywieniem. Co więcej, począwszy od wylądowania do powrotu do Polski wszystkie transfery są realizowane pojazdami VIP.

Stambuł to nie tylko historyczna i interesująca destynacja turystyczna. Prawie każdy, kto przyjeżdża do Stambułu na przeszczep włosów, zostaje kilka dni dłużej tylko na zwiedzanie. Nic dziwnego, że tak zrobili, Stambuł to miasto, które fascynuje wszystkich

Przedstawione powyżej fakty potwierdzają, że Turcja jest naprawdę najlepszy miejscem na świecie do wykonania zabiegu przeszczepu włosów. Oczywiście, są inne miejsca na świecie, w których można uzyskać wysokiej jakości przeszczep włosów, ale w tych miejscach koszt wykonania usługi transplantacji włosów jest znacznie wyższy.

 

Ostatnie wpisy

Menopauza a wypadanie włosów. Co to jest łysienie menopauzalne?

Menopauza a wypadanie włosów. Co to jest łysienie menopauzalne?

Menopauza a wypadanie włosów – jakie jest między nimi powiązanie? Menopauza to naturalny etap w życiu każdej kobiety, który przynosi ze sobą szereg zmian hormonalnych, fizycznych…
Chora wątroba a wypadanie włosów

Chora wątroba a wypadanie włosów

Chora wątroba a wypadanie włosów – czy te dwie rzeczy są ze sobą powiązane? Zdrowie naszej wątroby odgrywa kluczową rolę w ogólnym stanie organizmu. Jednak…
Wysoka prolaktyna a wypadanie włosów

Wysoka prolaktyna a wypadanie włosów

Prolaktyna i wypadanie włosów prawdopodobnie są ze sobą powiązane, co pokazują ostatnie badania naukowe. Wypadanie włosów to problem, który dotyka coraz większą liczbę ludzi na całym…

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację