Przeszczep włosów Katowice

przeszczep wlosow katowice

Przeszczep włosów Katowice

Łysienie to bardzo wstydliwy, ale także powszechny problem. Wielu mężczyzn zmagających się z tą przypadłością ma niską samoocenę i przestaje kochać swoje ciało. Wygląd, który zaczyna przypominać człowieka o wiele lat starszego niż się jest rzeczywiście na pewno nie pomaga w akceptacji siebie. Przychodzimy z pomocą! Szukasz informacji o przeszczepie włosów w Katowicach? Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania!

Przeszczep włosów — dlaczego warto z niego skorzystać?

Transplantacja włosów to bezpieczne i świetne rozwiązania dla pacjentów, którzy zmagają się z problemem łysienia. Choć ten problem dotyczy w dużej mierze mężczyzn i jest uwarunkowany genetycznie, to na konsultacjach pojawiają się także kobiety. Dzięki świetnym efektom terapii i bardzo szybkiej rekonwalescencji na przeszczep włosów decyduje się coraz więcej osób. Zabieg ten znacząco poprawia wygląd. Włosy odrastają zdrowe, a przede wszystkim odporne na działanie testosteronu. Przeszczepy włosów charakteryzują się bardzo dobrymi efektami leczenia. Rzadko bowiem zdarzają się sytuacje, że organizm odrzuca przeszczepione grafty. Umów wizytę w Katowicach i poznaj nasz zespół oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania! Zmagasz się z uporczywym wypadaniem włosów? Przeszczep może być dla Ciebie!

Przeszczep włosów Katowice – FUE

Jedną z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych metod jest metoda FUE. Podczas zabiegu lekarz nie używa skalpela, ani nie ingeruje chirurgicznie. Cała procedura opiera się na przeniesieniu mieszków włosowych z tyłu oraz boków głowy, w miejsca, gdzie owłosienie jest rzadkie lub nie ma go wcale. Przeszczep metodą fue jest bardzo bezpieczny, a czas rekonwalescencji jest krótki. Zazwyczaj już następnego dnia osoba, która poddała się zabiegowi przeszczepu włosów może już wrócić do pracy biurowej. Ślady po pobraniu mieszków włosowych są praktycznie niewidoczne. Po zabiegu mogą pojawić się niewielkie strupki i obrzęk (zwłaszcza jeśli transplantacja obejmowała obszar linii włosów), który powinien znikać po dwóch-trzech dniach. Cała procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym, więc pacjent nie odczuwa bólu czy dyskomfortu.

Przeszczep włosów – kto nie może poddać się transplantacji?

Niestety, jak każdy zabieg medycyny estetycznej ten także nie może być wykonany u każdego. Jeśli więc jesteś osobą która:

  • choruje na cukrzycę;
  • ma nadciśnienie lub choroby zakrzepowe;
  • ma choroby zapalne skóry;
  • choruje na nowotwór;
  • ma uczulenie na znieczulenie;

Skontaktuj się z lekarzem. Być może Twój stan będzie pozwalał na wykonanie u Ciebie transplantacji. Każdy przypadek jest indywidualny, dlatego przed wykonaniem zabiegu zawsze konsultujemy w zespole najlepszych specjalistów przypadłości poszczególnych pacjentów. Skontaktuj się z naszą kliniką i dowiedz się szczegółów!

Przeszczep włosów – efekty

Wykonywane obecnie zabiegi przynoszą oczekiwane i bardzo dobre efekty. Włosy, które zostały pobrane z różnych miejsc na głowie są odporne na działanie androgenów, dlatego leczenie w większości przypadków okazuje się rewelacyjne. Skóra głowy bardzo szybko się goi, więc ślad po całej procedurze znika nawet po tygodniu! Nie musisz więc się martwić nieestetycznymi bliznami czy bolącymi ranami. Przeszczep włosów metodą fue to rozwiązanie, które nie wymaga ingerencji chirurgicznej. Efekty końcowe będą widoczne już po dziewięciu miesiącach. Wówczas, na Twojej głowie odrosną zdrowe, a przede wszystkim odporne na hormony włosy. Zapraszamy na konsultację w sprawie przeszczepu włosów w Katowicach! Nasz personel udzieli Ci wszystkich i wyczerpujących odpowiedzi, a zespół specjalistów przygotuje dla Ciebie najlepsze leczenie.

Przeszczep włosów w Turcji

Turystyka medyczna to bardzo często spotykany proceder. W wielu krajach zabiegi są tańsze, a jakość ich jest taka sama jak gdyby były wykonywane w kraju macierzystym. Czy więc warto skorzystać z przeszczepu włosów w Turcji? Zdecydowanie Tak! W tym kraju zabiegi wykonywali wielcy artyści, światowej sławy piosenkarze i aktorzy.

Jednym z najważniejszych i najbardziej interesujących faktów jest niska cena! W Polsce koszty tego samego zabiegu są cztery razy wyższe! Jeśli więc chcesz się zdecydować na wykorzystanie tej skutecznej metody leczenia łysienia, wybierz Turcję!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!