Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Darmowa Konsultacja

Swoje pytania możesz kierować telefonicznie, przez Social Media bądź mailowo. Gwarantujemy odpowiedź w jak najszybszym czasie. Zapraszamy do kontaktu!

Przeszczep włosów Katowice

przeszczep wlosow katowice

Szukasz informacji o przeszczepie włosów w Katowicach? W Skymed wiemy, że łysienie to bardzo wstydliwy, ale także powszechny problem. Wielu mężczyzn zmagających się z tą przypadłością ma niską samoocenę i przestaje kochać swoje ciało. Wygląd, który zaczyna przypominać człowieka o wiele lat starszego niż się jest w rzeczywistości, na pewno nie pomaga w akceptacji siebie. W klinice przeszczepu włosów w Katowicach przychodzimy z pomocą! Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania i umów się na konsultację w tym mieście.

Transplantacja włosów Katowice — dlaczego warto z niego skorzystać?

Transplantacja włosów to bezpieczne i świetne rozwiązania dla pacjentów, którzy zmagają się z problemem łysienia. Choć ten problem dotyczy w dużej mierze mężczyzn i jest uwarunkowany genetycznie, to na konsultacjach pojawiają się także kobiety (sprawdź ofertę: przeszczep włosów kobiet w Turcji) Dzięki świetnym efektom terapii i bardzo szybkiej rekonwalescencji, na przeszczep włosów decyduje się coraz więcej osób. Zabieg ten znacząco poprawia wygląd. Włosy odrastają zdrowe, a przede wszystkim odporne na działanie testosteronu. Przeszczepy włosów charakteryzują się bardzo dobrymi efektami leczenia. Rzadko bowiem zdarzają się sytuacje, że organizm odrzuca przeszczepione grafty. Jesteś zainteresowany przeszczepem włosów w Katowicach? Umów się na wizytę i poznaj nasz zespół. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania! Zmagasz się z uporczywym wypadaniem włosów? Przeszczep włosów może być dla Ciebie!

Przeszczep włosów Katowice – metoda FUE

Jedną z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych metod w przeszczepie włosów jest metoda FUE. Cała procedura podczas zabiegu opiera się na przeniesieniu mieszków włosowych z tyłu oraz boków głowy w miejsca, gdzie owłosienie jest rzadkie lub nie ma go wcale. Przeszczep włosów w Katowicach metodą FUE jest bardzo bezpieczny, a czas rekonwalescencji – krótki. Zazwyczaj już następnego dnia osoba, która poddała się zabiegowi przeszczepu włosów, może wrócić do pracy biurowej. Ślady po pobraniu mieszków włosowych są praktycznie niewidoczne, kiedy pozostałe włosy odrosną. Po zabiegu mogą pojawić się niewielkie strupki i obrzęk (zwłaszcza jeśli transplantacja obejmowała obszar linii włosów) – powinny znikać do 14 dnia po zabiegu. Cała procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym, więc pacjent nie odczuwa bólu czy dyskomfortu. Jako klinika przeszczepu włosów w Katowicach polecamy także metodę DHI. Którą metodę wybrać? Doradzimy!

Konsultacje dostępne za pomocą:

Transplantacja włosów Katowice – kto nie może skorzystać z zabiegu?

Niestety, jak każdy zabieg medycyny estetycznej, również transplantacja włosów nie może być wykonana u każdego. Jeśli więc jesteś osobą która:

  • choruje na cukrzycę,
  • ma nadciśnienie lub choroby zakrzepowe,
  • ma choroby zapalne skóry,
  • choruje na nowotwór,
  • ma uczulenie na znieczulenie,

koniecznie skontaktuj się z lekarzem. Być może Twój stan będzie pozwalał na wykonanie u Ciebie transplantacji, trzeba to jednak ustalić ze specjalistą. Każdy przypadek jest indywidualny, dlatego przed wykonaniem zabiegu zawsze konsultujemy w zespole najlepszych specjalistów przypadłości poszczególnych pacjentów. Skontaktuj się z naszą kliniką i dowiedz się szczegółów!

Przeszczep włosów – efekty

Wykonywane obecnie zabiegi przynoszą oczekiwane i bardzo dobre efekty. Włosy, które zostały pobrane z potylicy i boków, są odporne na działanie androgenów, dlatego leczenie w większości przypadków okazuje się rewelacyjne. Skóra głowy bardzo szybko się goi, więc ślad po całej procedurze znika nawet po tygodniu! Nie musisz więc się martwić nieestetycznymi bliznami czy bolącymi ranami. Przeszczep włosów metodą FUE to rozwiązanie, które nie wymaga ingerencji chirurgicznej. Efekty końcowe będą widoczne już po dziewięciu miesiącach. Wówczas na Twojej głowie odrosną zdrowe, a przede wszystkim odporne na hormony włosy. Zapraszamy na konsultację w sprawie przeszczepu włosów w Katowicach! Nasz personel udzieli Ci wszystkich i wyczerpujących odpowiedzi, a zespół specjalistów przygotuje dla Ciebie najlepsze leczenie.

Przeszczep brwi i brody Katowice – szeroka oferta Skymed

W Skymed oferujemy nie tylko przeszczep włosów na głowie, ale również przeszczep brody oraz przeszczep brwi. Na czym polegają zabiegi? Procedura przeszczepu brwi wygląda podobnie do innych typów przeszczepów i jest przeprowadzana przy użyciu techniki FUE. Choć proces jest podobny, zabieg ten odbywa się na mniejszą skalę. Nasz doświadczony specjalista ekstrahuje najdelikatniejsze włosy z tyłu głowy, które następnie są zastosowane do przeszczepienia na łuku brwiowym. Jeśli natomiast mówimy o przeszczepie zarostu, w tym również dla pacjentów z Katowic, procedura jest przeprowadzana w sposób podobny do tradycyjnego przeszczepu włosów, również z wykorzystaniem techniki FUE. Włosy pobierane są ze strefy dawczej, czyli z tyłu głowy, i przeszczepiane na brodę.

Przeszczep włosów w Turcji

Turystyka medyczna to bardzo często spotykany proceder. W wielu krajach zabiegi są tańsze, a jakość ich jest taka sama jak gdyby były wykonywane w kraju macierzystym. Czy więc warto skorzystać z przeszczepu włosów w Turcji? Zdecydowanie Tak! W tym kraju zabiegi wykonywali wielcy artyści, światowej sławy piosenkarze i aktorzy.
Jednym z najważniejszych i najbardziej interesujących faktów jest niska cena! W Polsce koszty tego samego zabiegu są cztery razy wyższe! Jeśli więc chcesz się zdecydować na wykorzystanie tej skutecznej metody leczenia łysienia, wybierz Turcję!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację