Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Przeszczep włosów na zakola to zabieg, z którego korzysta coraz więcej osób. Zakola to problem, który w większości dotyka starszych mężczyzn, jednak zdarza się również u młodszych osób, w tym kobiet. Jest to rodzaj łysienia w okolicy skroni – ubytki włosów widoczne są po obu stronach czoła. Zakola powstają w wyniku oddziaływania męskich hormonów – testosteron i jego pochodne negatywnie wpływają na mieszki włosowe zmniejszając je, a następnie prowadząc do całkowitego ich zaniku.  Na łysienie mogą wpływać także czynniki, takie jak nieodpowiednia dieta, stres oraz przewlekłe choroby.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zakoli, zapoznaj się z naszym artykułem Jak pozbyć się zakoli na głowie?

Przeszczep włosów na zakola – konkurencyjna cena

Zakola to dość powszechny problem, który może przyczynić się do obniżenia samooceny i kompleksów. Dlatego warto zdecydować się na przeszczep włosów na zakola w profesjonalnej klinice SkyMed w Turcji. Jesteśmy zespołem specjalistów – rzetelna wiedza i długoletnie doświadczenie pozwalają nam działać w skuteczny sposób. Ponadto wykonywany przez nas przeszczep włosów na zakola wyróżnia konkurencyjna cena.

Przeszczep włosów na zakola – jak przygotować się do zabiegu?

Zastanawiasz się, jak przygotować się do zabiegu, jakim jest przeszczep zakoli? Należy wykonać badania laboratoryjne m.in. badanie moczu, morfologię krwi, parametry krzepnięcia. Pamiętaj, by przez dwa tygodnie poprzedzające zabieg nie przyjmować aspiryny oraz leków mających w składzie kwas acetylosalicylowy. Dwa dni przed zabiegiem nie pij alkoholu. W dzień zabiegu zjedz pełnowartościowe śniadanie, unikaj jednak kawy oraz innych napojów z kofeiną.  Ubierz się w koszulę lub rozpinaną bluzę, ponieważ przez kilka najbliższych dni po zabiegu nie można zakładać ubrań przez głowę.

Przebieg zabiegu – przeszczep włosów zakola

Na czym polega przeszczep pozwalający pozbyć się zakoli? Nasi specjaliści pobierają zdrowe mieszki włosowe porastające tył głowy i/lub boki i umieszczają je w miejscu, gdzie występuje łysienie. Przeszczep włosów w żaden sposób nie ingeruje w naturalne procesy organizmu, nie jest również chemicznym procesem. W naszej klinice wykorzystujemy następujące metody transplantacji włosów:

Warto podkreślić, że przeszczep włosów Turcja w SkyMed jest bezpieczny oraz bezbolesny.

Świetnie zorganizowany wyjazd do Turcji

Zapewniamy doskonałą organizację wyjazdu – na lotnisku w Turcji będzie czekał na Ciebie kierowca, który zawiezie Cię do ekskluzywnego hotelu. Na kolejny dzień pobytu przewidziany został zabieg przeszczepu włosów, którego czas trwania to 7-9 godzin. Zaplanowaliśmy również przerwę na lunch w środku dnia. Ostatni dzień wyjazdu to zdjęcie opatrunku w klinice, kontrola pozabiegowa oraz wydanie leków. Za każdym razem gwarantujemy transport do kliniki oraz z powrotem do hotelu. Koszt przeszczepu włosów na zakola zależy od pakietu, na który się zdecydujesz.

Przeciwwskazania dla przeszczepu włosów na zakola

Czy każdy może zdecydować się na przeszczep włosów? Niestety istnieją przeciwwskazania do tego zabiegu. Wśród nich znajdują się:

Efekty po zabiegu na zakola

Z pewnością chcesz wiedzieć, jak długo trzeba czekać na efekty po wykonanym zabiegu. Już po kilku miesiącach można zaobserwować pierwsze rezultaty, natomiast pełnego efektu można spodziewać się po 9-12 miesiącach. Choć trzeba uzbroić się w cierpliwość, to z pewnością warto. Pomożemy Ci przywrócić bujną fryzurę, która odmłodzi Twój wizerunek i doda pewności siebie. Na stronie SkyMed w zakładce Efekty znajdziesz zdjęcia naszych pacjentów przed i po zabiegu. To najlepszy dowód na to, że warto zdecydować się na przeszczep włosów w naszej klinice.

W ofercie SkyMed znajdują się również inne usługi, takie jak:

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację