Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Przeszczep włosów kobiet w Turcji

Prawie u każdej kobiety w pewnym momencie życia pojawia się problem łysienia typu żeńskiego. Przeszczep włosów u kobiet staje się coraz bardziej popularny. Z reguły u Pań problem utraty włosów jest znacznie większy niż u mężczyzn, ponieważ łysienie androgenowe u Panów jest w znacznym stopniu akceptowalne w społeczeństwie.

Inaczej sprawy się mają w sytuacji płci pięknej. Problem ten odbija się często na kondycji emocjonalnej i zdrowiu kobiet. Utrata włosów rozpoczyna się najczęściej po okresie dojrzewania i wraz z wiekiem ryzyko jej wystąpienia się zwiększa. Kłopoty z włosami występują częściej, jeśli utrata włosów występowała po obu stronach rodziny. Częstym powodem łysienia u kobiet są zmiany hormonalne. Panie po menopauzie mogą zauważyć u siebie przerzedzenia włosów, co jest naturalne. Również w sytuacji podwyższonego poziomu testosteronu, niedoczynności tarczycy, czy niedokrwistości kobiety są narażone na utratę włosów. Przeszczep włosów kobiet pozwoli szybko pozbyć się problemu.

Gwarancja bezpieczeństwa - przeszczep włosów u kobiet

Całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg przeszczepu włosów u kobiet w Turcji w jednej z przodujących klinik transplantacji włosów. Cały proces transplantacji trwa zaledwie kilka godzin. Estepalace jest na rynku już 15 lat i może poszczycić się niebotycznym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Dziś jesteśmy w uprzywilejowanej sytuacji, ponieważ rozwój technologii sprawił, że transplantacja włosów u kobiet, jak i u mężczyzn została zrewolucjonizowana i osiągnęła najwyższy poziom w historii. Dzięki postępowi przeszczep włosów stał się łatwo dostępny dla każdego. Około 90% mężczyzn jest dobrymi kandydatami do zabiegu. Nieco inaczej ten temat wygląda u kobiet.

Kobiety z rozlanym wypadaniem włosów (diffuse hair loss) rzadziej są kwalifikowane do zabiegu przeszczepu włosów. Włosy stają się cienkie na całej powierzchni głowy, również na bokach i z tyłu. Efektem tego jest uszkodzenie obszarów głowy, z których można wyekstrahować potencjalne zdrowe włosy.

przeszczep-wlosow-kobiet-turcja-4
przeszczep-wlosow-kobiet-turcja-5

U mężczyzn temat utraty włosów ma najczęściej ten sam przebieg. Włosy zaczynają wypadać z obszaru linii włosów, a kończą wypadanie na koronie głowy. Tył głowy jest nieuszkodzony co czyni go „idealnym dawcą”. W przypadku kobiet obszary dawców są niestabilne i trzeba bardzo dokładnie przyjrzeć się każdemu przypadkowi.

Łysienie typu męskiego od żeńskiego odróżnia również czołowa linia włosów. Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn mają tendencję do
utrzymania przedniej linii włosów
. W sytuacji przeszczepu łatwiejsze jest ich prawidłowe rozmieszczenie i uzyskanie odpowiedniego efektu.

przeszczep-wlosow-kobiet-turcja-3
przeszczep-wlosow-kobiet-turcja-2

Jak się przygotować do zabiegu?

W jaki sposób przygotować się do zabiegu, jakim jest przeszczep włosów dla kobiet? Trzeba wykonać badania laboratoryjne, w tym morfologię krwi, badanie moczu, poziom glukozy. Pamiętaj również, by odstawić leki oraz suplementy, które rozrzedzają krew (np. aspirynę, kofeinę) – zbyt duże krwawienie będzie przeszkadzało podczas przeszczepu włosów. Kilka dni przed zabiegiem unikaj alkoholu, a w dzień zabiegu kofeiny. Warto założyć koszulę albo rozpinaną bluzę, ponieważ po zabiegu przez jakiś czas nie wolno wkładać ubrań przez głowę.

Przebieg zabiegu – przeszczep włosów u kobiet

Jak przebiega przeszczep włosów u kobiet w Turcji w klinice SkyMed? Specjaliści pobierają zdrowe mieszki włosowe, by umieścić je tam, gdzie pojawia się łysienie. Zabieg nie ingeruje w naturalne procesy organizmu i nie jest chemiczną procedurą.

W SkyMed stosujemy metody transplantacji włosów, takie jak:

 • metoda FUE – korzystają z niej pacjenci, którzy borykają się z rozległym łysieniem;
 • metoda DHI – skuteczna dla osób, u których utrata włosów jest niewielka.

Doskonała organizacja wyjazdu – przeszczep włosów u kobiet w Turcji

Jak wygląda wyjazd i pobyt w klinice SkyMed w Turcji? Po podpisaniu umowy, wybierasz lotnisko, z którego chcesz wyjechać. Co dzieje się dalej?

1. dzień – PRZYLOT: Po przylocie do Turcji czeka na Ciebie kierowca, który przetransportuje Cię do luksusowego hotelu.

2. dzień – ZABIEG: Kierowca zawozi Cię do kliniki – najpierw udajesz się na konsultację przed zabiegiem, a następnie płacisz za usługę. Czas zabiegu, jakim jest przeszczep włosów u kobiet, to około 7-9 godzin (w połowie przewidziana przerwa na lunch). Po zabiegu specjalista udziela Ci wskazówek oraz wydaje leki. Kierowca zawozi Cię z powrotem do hotelu.

3. dzień – ZDJĘCIE OPATRUNKU: Po przewiezieniu do kliniki następuje zdjęcie opatrunku, kontrola pozabiegowa oraz wydanie leków. Po wszystkim zapewniamy transfer na lotnisko.

Wskazania po zabiegu

Transplantacja włosów u kobiet wykonywana w SkyMed jest bezbolesna i bezpieczna, jednak po wykonaniu zabiegu pamiętaj o kilku ważnych kwestiach:

 • w trakcie dwóch pierwszych tygodni chroń głowę przed zranieniami i uderzeniami;
 • unikaj noszenia ciężkich rzeczy i wysiłku fizycznego;
 • staraj się nie pochylać w gwałtowny sposób;
 • nie korzystaj z basenu, sauny;
 • zadbaj o odpowiednią pozycję podczas snu – najlepiej, by głowa była lekko uniesiona ku górze.

Przeciwwskazania dla przeszczepu włosów

Jeżeli chcesz wykonać przeszczep włosów, musisz wiedzieć, że istnieją przeciwwskazania do tego zabiegu, takie jak:

 • cukrzyca w zaawansowanym stopniu,
 • nieleczone nadciśnienie tętnicze,
 • łysienie plackowate,
 • choroby skóry głowy (stany zapalne lub ropne),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • choroby nowotworowe.

Efekty po zabiegu przeszczepu włosów u kobiet

Przeszczep włosów Turcja w naszej klinice to prawdziwy ratunek dla osób, którym utrata włosów spędza sen z powiek. Transplantacja włosów pozwoli Ci znów cieszyć się bujną fryzurą. Efekty przeszczepu włosów u kobiet widoczne są dopiero po upływie roku, jednak w tym przypadku naprawdę warto uzbroić się w cierpliwość. Zapoznaj się ze zdjęciami z naszej galerii, które są najlepszym dowodem na profesjonalizm usług kliniki SkyMed.

Cena zabiegu

Jeśli interesuje Cię przeszczep włosów u kobiet, to na naszej stronie internetowej w zakładce cennik znajdziesz dokładne informacje na temat oferowanych pakietów transplantacji włosów. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada, by móc odzyskać piękne włosy.

SkyMed – nam można zaufać

Specjaliści SkyMed to osoby wyróżniające się bogatym doświadczeniem, rzetelną wiedzą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Od lat pomagają kobietom oraz mężczyznom przywrócić gęste i zdrowe włosy na głowie. Klinika oferuje także przeszczep brwi oraz przeszczep brody.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację