Przeszczep włosów kobiet w Turcji

Prawie u każdej kobiety w pewnym momencie życia pojawia się problem łysienia typu żeńskiego. Z reguły u Pań problem utraty włosów jest znacznie większy niż u mężczyzn ponieważ łysienie androgenowe u Panów jest w znacznym stopniu akceptowalne w społeczeństwie.

Inaczej sprawy się mają w sytuacji płci pięknej. Problem ten odbija się często na kondycji emocjonalnej i zdrowiu kobiet. Utrata włosów rozpoczyna się najczęściej po okresie dojrzewania i wraz z wiekiem ryzyko jej wystąpienia się zwiększa. Kłopoty z włosami występują częściej jeśli utrata włosów występowała po obu stronach rodziny.

Gwarancja bezpieczeństwa

Całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg przeszczepu włosów u kobiet w Turcji w jednej z przodujących klinik transplantacji włosów. Cały proces transplantacji trwa zaledwie kilka godzin. Estepalace jest na rynku już 15 lat i może poszczycić się niebotycznym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Dziś jesteśmy w uprzywilejowanej sytuacji ponieważ rozwój technologii sprawił że transplantacja włosów u kobiet jak i u mężczyzn została zrewolucjonizowana i osiągnęła najwyższy poziom w historii. Dzięki postępowi przeszczep włosów stał się łatwo dostępny dla każdego. Około 90% mężczyzn jest dobrymi kandydatami do zabiegu. Nieco inaczej ten temat wygląda u kobiet.

Kobiety z rozlanym wypadaniem włosów (diffuse hair loss) rzadziej są kwalifikowane do zabiegu przeszczepu włosów. Włosy stają się cienkie na całej powierzchni głowy, również na bokach i z tyłu. Efektem tego jest uszkodzenie obszarów głowy, z których można wyekstrahować potencjalne zdrowe włosy.

przeszczep-wlosow-kobiet-turcja-4
przeszczep-wlosow-kobiet-turcja-5

U mężczyzn temat utraty włosów ma najczęściej ten sam przebieg. Włosy zaczynają wypadać z obszaru linii włosów, a kończą wypadanie na koronie głowy. Tył głowy jest nieuszkodzony co czyni go „idealnym dawcą”. W przypadku kobiet obszary dawców są niestabilne i trzeba bardzo dokładnie przyjrzeć się każdemu przypadkowi.

Łysienie typu męskiego od żeńskiego odróżnia również czołowa linia włosów. Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn mają tendencję do
utrzymania przedniej linii włosów. W sytuacji przeszczepu łatwiejsze jest ich prawidłowe rozmieszczenie i uzyskanie odpowiedniego efektu.

przeszczep-wlosow-kobiet-turcja-3
przeszczep-wlosow-kobiet-turcja-2

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!