Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Łysienie i zatrważające wypadanie włosów wpędza Cię w kompleksy? Nie masz pomysłu jak pożegnać ten problem? Przeszczep włosów Lublin sprawi, że możesz zapomnieć o kolejnych drogich i bezskutecznych specyfikach, które świetnie obiecują nigdy nienadchodzące efekty. SkyMed to profesjonalna klinika, która specjalizuje się w pomocy osobom, które walczą z łysieniem. Zorganizujemy wyjazd do Turcji, gdzie zostanie przeprowadzony zabieg, a cała otoczka administracyjno–organizacyjna związana w przedsięwzięciem, jakim jest transplantacja włosów Lublin, będzie dopięta przez naszych specjalistów w Polsce. Zapraszamy!

Transplantacja włosów Lublin – najważniejsze informacje

Mieszkając w mieście Lublin, przeszczep włosów możesz zrealizować we współpracy ze SkyMed. Pomogliśmy już pacjentom, u których łysienie jest problemem genetycznym, uzależnionym od poziomu testosteronu, lecz także osobom, które utraciły włosy w wyniku choroby, stanu zapalnego czy poparzeń. Transplantacja włosów w Lublinie to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, który wykonywany jest na bazie mieszków pobranych od samego pacjenta. Grafty są pobierane z tylnych bądź bocznych części głowy i przeszczepiane w miejsca objęte łysieniem. Wszystko odbywa się w znieczuleniu miejscowym, jest bezbolesne i trwa do kilkunastu godzin, w zależności od ilości pobranych do przeszczepienia mieszków.

Praktykowane metody na skuteczny przeszczep włosów Lublin

Jeśli chcesz zdecydować się na przeszczep włosów Lublin i interesuje Cię cena, to warto wiedzieć, że jest ona uzależniona od metody zabiegu. Tę z kolei dobieramy w SkyMed indywidualnie na podstawie stopnia zaawansowania łysienia oraz oczekiwanych efektów. W ofercie naszej kliniki przeszczepu włosów Lublin znajduje się:

 • metoda FUE – dzięki zastosowaniu cienkiej igły, po zabiegu nie powstają blizny. Mieszki włosowe pobierane są z jednego miejsca, niewrażliwego na męskie hormony i wszczepiane w obszary objęte łysieniem. Ta metoda umożliwia także mieszkańcom Lublina i nie tylko przeszczep brwi oraz zarostu (brody lub wąsów). Jest bardzo skuteczna oraz 100% bezpieczna, gdyż ryzyko odrzucenia przeszczepu lub wystąpienie reakcji alergicznej jest praktycznie niemożliwe. 

 • metoda DHI – dzięki użyciu specjalnego narzędzia – pióra Choi lub implantera DHI – możliwe jest jednoczesne otwarcie i wszczepienie mieszka włosowego. Zaletą tej metody transplantacji włosów Lublin jest krótki czas jej trwania oraz osiągnięcie naturalnego efektu końcowego. 

 • metoda PRP – dzięki wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego możliwa jest regeneracja włosów, jako swoista alternatywa dla transplantacji. Jest to metoda bezinwazyjna i niewymagająca znieczulenia, która polega na nakłuwaniu owłosionej powierzchni głowy co 2-3 cm aplikując elementy uzyskane z własnej krwi. Efekty są zauważalne w okresie od 3 do 6 miesięcy.

SkyMed to profesjonalna klinika przeszczepu włosów Lublin, której specjaliści dobiorą metody, pozwalające na osiągniecie spektakularnych efektów, zgodnych z wizją klienta.

Konsultacje dostępne za pomocą:

Szczegółowe konsultacje przed przeszczepem włosów Lublin – w trosce o Twoje bezpieczeństwo

Warto wiedzieć, że przeszczep włosów to zabieg, do którego trzeba się odpowiednio przygotować. Bezpośrednio przed transplantacją niektóre leki i kosmetyki nie mogą być stosowane. O wszystkim poinformujemy Cię przed zabiegiem, a podczas spotkania ważne będzie poznanie Twojej historii chorobowej. Poprosimy Cię o wykonanie kilku badań, w tym:

 • morfologii i krzepnięcia krwi,

 • moczu,

 • testów HBS i HCV.

Podczas konsultacji omówimy także Twój problem i poznamy wizję końcowego rezultatu. To wszystko pozwoli to nam dobrać odpowiednią metodę przeszczepu włosów Lublin, by osiągnięte efekty spełniły Twoje oczekiwania.

Przebieg zabiegu przeszczepu włosów Lublin krok po kroku

Klinika SkyMed Lublin organizuje przeszczep włosów tak, by w najwyższym stopniu zadbać o Twój komfort. Wbrew pozorom cała procedura zabiegu nie jest skomplikowana, jedynie dość czasochłonna. Transplantacja włosów Lublin przebiega następująco:

 • podawane jest znieczulenie miejscowe,

 • w trakcie zabiegu pacjent jest świadomy, dlatego ważne, żeby zajął komfortową pozycję,

 • gdy znieczulenie zacznie działać, specjaliści przystąpią do pracy przenosząc mieszki z obszarów dawczych do tych, które ulegają łysieniu,

 • podczas zabiegu pacjent może czytać książkę, oglądać film, słuchać muzyki,

 • mniej więcej w połowie procedury przewidziana jest przerwa na posiłek i toaletę.

Czas trwania zabiegu zależy od ilości pracy, jednak w zdecydowanej większości przypadków przeszczep włosów Lublin odbywa się w ciągu jednego dnia.

O co zadbać po transplantacji włosów Lublin – zalecenia

Bezpośrednio po zabiegu możesz udać się do hotelu na odpoczynek. Okres rekonwalescencji to z reguły kilka dni, a już nazajutrz możesz podjąć się lekkich prac biurowych. Nasza klinika przeszczepu włosów Lublin każdemu pacjentowi dostarcza zestaw indywidualnych wytycznych i zaleceń, które są uzależnione od wybranej metody, przebiegu zabiegu oraz samego pacjenta. Ich przestrzeganie pozwala uniknąć komplikacji i wpływa na ostateczny efekt końcowy. Oczekiwane rezultaty następują zazwyczaj w okresie 9-12 miesięcy.

Przeszczep włosów Lublin – przeciwwskazania

Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania przeszczepu włosów Lublin? Niestety tak. Istnieją przypadłości, które mogą zdyskwalifikować pacjentów z zabiegu transplantacji. Są to m.in.:

 • zaawansowane stadium cukrzycy,

 • problemy z ciśnieniem tętniczym,

 • łysienie plackowate, 

 • choroby zapalne skóry,

 • zaburzenia krzepliwości krwi,

 • choroby nowotworowe,

 • występowanie reakcji alergicznych na środki znieczulające.

Dlatego nie warto bagatelizować istoty konsultacji, które wykonujemy przed zabiegiem. SkyMed jako odpowiedzialna klinika przeszczepu włosów Szczecin skrupulatnie weryfikuje historię chorobową pacjenta w trosce o jego bezpieczeństwo, zdrowie i życie.

Przeszczep brody i brwi Lublin w SkyMed – wymarzony wygląd w jednym miejscu

SkyMed to klinika przeszczepu włosów Lublin to miejsce, w którym osiągniesz swój wymarzony wygląd. Nasza oferta obejmuje także:

 • przeszczep brody – dedykowany mężczyznom, którzy borykają się z rzadkim zarostem,

 • przeszczep brwi – dedykowany zarówno mężczyznom, którzy chcą wypełnić ubytki, jak i kobietom. Panie szczególnie docenią, że po takim zabiegu nie będzie konieczności robienia henny czy makijażu permanentnego.

Te zabiegi wykonywane są delikatną i bezpieczną techniką FUE, która pozwala na precyzyjną pracę w takich miejscach jak okolice oczu i ust.

Wybierając SkyMed Lublin możesz przekonać się, że przeszczep włosów, zarostu czy brwi to cena, jaką warto ponieść za swój wymarzony wygląd.

Klinika przeszczepu włosów Lublin – zalety organizacji zabiegu w Turcji

Jako mieszkaniec Lublina chcesz zdecydować się na transplantację włosów, ale nie wiesz, od czego zacząć? Odwiedź SkyMed! Kompleksowo zajmiemy się organizacją Twojego zabiegu oraz wyjazdu do Turcji. Zadbamy o przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę tłumacza i wiele więcej.

Poznaj zalety, jakie ma przeszczep włosów Turcja:

 • zabieg w najlepszej klinice całego kraju,

 • opieka lekarzy i specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie,

 • skuteczne przeprowadzanie zabiegów, na które decydują się także influencerzy i osobistości świata show-biznesu,

 • atrakcyjna cena, nawet kilka razy mniejsza niż w Polsce i jednoczesna gwarancja najwyższej jakości.

Oferta SkyMed to także przeszczep włosów kobiet w Turcji. Każdy, kto ma problem z ubytkami w owłosieniu, może liczyć na pomoc naszych specjalistów. 

Przeszczep włosów Lublin – cena. Ile kosztuje zabieg?

Obawiasz się, że przeszczep włosów Lublin to cena, która zwali Cię z nóg? Nic bardziej mylnego. Decydując się na zabieg w Polsce, trzeba się liczyć z zawrotnymi kwotami rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. SkyMed to klinika przeszczepu włosów, która organizuje mieszkańcom Lublina pakiety w najlepszych obiektach Turcji i proponuje kilkakrotnie niższe opłaty, niż w Polsce oraz najwyższą jakość, oraz skuteczność. Ostateczna cena przeszczepu włosów Lublin ustalana jest na konsultacjach, na których zostanie dobrana najskuteczniejsza i najefektywniejsza metoda.

Umów się na bezpłatne spotkanie i poznaj możliwości, jakie przynosi przeszczep włosów, brody czy brwi Lublin. Zadbaj o swój wygląd i na stałe pożegnaj się z kompleksami. Zapraszamy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację