Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Darmowa Konsultacja

Swoje pytania możesz kierować telefonicznie, przez Social Media bądź mailowo. Gwarantujemy odpowiedź w jak najszybszym czasie. Zapraszamy do kontaktu!

Przeszczep włosów Wrocław

przeszczep wlosow wroclaw

Przeszczep włosów Wrocław – co musisz wiedzieć?

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem oferty dotyczącej transplantacji włosów, przeszczep włosów we Wrocławiu to doskonała propozycja. Wiele osób zmagających się z łysieniem lub mocnym wypadaniem włosów szuka pomocy w kosmetykach. Niestety, w większości przypadków za taki stan rzeczy odpowiedzialny jest testosteron, czyli hormon, którego stężenie w organizmie jest za wysokie. Za jego poziom odpowiadają geny. Zmagasz się z problemem łysienia? Chcesz mieć trwałą i zdrową fryzurę? Mieszkasz na terenie Wrocławia lub okolic? Poznaj przeszczep włosów Wrocław! Pomożemy Ci odzyskać bujną czuprynę, dzięki której z przyjemnością będziesz oglądać się w lustrze. Zapraszamy! 

Transplantacja włosów Wrocław – na czym polega?

Przeszczep włosów jest praktyką z zakresu chirurgii plastycznej polegającą na przeniesieniu mieszków włosowych z tyłu i boków głowy na przód oraz skalp. Jest to autotransplantacja, co oznacza, że przeszczepu dokonuje się u tego samego pacjenta. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, więc niezależnie od metody, pacjent nie odczuwa bólu. Sam przeszczep trwa nawet kilkanaście godzin, co uwarunkowane jest ilością pobranych graftów. Mieszki włosowe, które mają być przeszczepione, najczęściej są pobierane z tylnych i bocznych części głowy. Umieszcza się je w obszarach objętych procesem łysienia. 

Przeszczep włosów Wrocław dedykowany jest dla osób, u których wystąpiło łysienie androgenowe, pourazowe, po oparzeniach lub napromieniowaniu. Klinika przeszczepu włosów Wrocław oferuje także transplantację włosów w obrębie blizn pourazowych, pooparzeniowych, pooperacyjnych i po naświetlaniach związanych z chemio- i radioterapią. Utrata włosów może być także spowodowana stanami zapalnymi skóry głowy. Po ich wyleczeniu jest możliwa transplantacja włosów Wrocław. 

Metody przeszczepu włosów

W zależności od indywidualnych predyspozycji i możliwości przeszczep włosów dla pacjentów z Wrocławia może zostać wykonany różnymi metodami. Jedną z najczęściej wybieranych jest metoda FUE. Oferujemy również przeszczep włosów metodą DHI oraz przeszczep włosów kobiet w Turcji. Na czym one polegają? Przyjrzyjmy się im bliżej.

  • Metoda FUE — przeszczep włosów Wrocław dokonywany tą metodą jest w tej chwili najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym sposobem uzupełnienia braku włosów. Jego zaletą jest brak blizn i szwów, ponieważ do zabiegu lekarz używa cienkiej igły, a nie skalpela. Polega on na pobraniu grupy mieszków włosowych z obszarów niewrażliwych na męskie hormony i przeszczepieniu w miejsca ubytków. Daje to gwarancję, że przeniesione mieszki włosowe zachowają swoje właściwości i nie będą wypadać. Ogromną zaletą jest to krótka rekonwalescencja. Transplantacja włosów Wrocław metodą FUE zapewnia trwałe rezultaty, ponieważ w tym przypadku nie ma ryzyka odrzucenia przeszczepu przez organizm ani wystąpienia reakcji alergicznej. Dzięki FUE można wykonać przeszczep rzęs, brwi, brody i zarostu Wrocław. 
  • Metoda DHI — polega na tym, że mieszki włosowe są otwierane i wszczepiane w tym samym momencie. Jak to wygląda w praktyce? Do tego zabiegu chirurg używa specjalnego narzędzia. Jest to pióro Choi lub implanter DHI, w środku którego znajdują się mieszki włosowe. Wbijając igłę pióra, chirurg otwiera kanały i wszczepia nowe włosy — wyjmując igłę, zostawia nowe mieszki włosowe poprzez wciśnięcie tłoczka pióra. Przeszczep włosów Wrocław metodą DHI cechuje się krótkim czasem trwania zabiegu i naturalnym efektem końcowym.
  • Metoda PRP — jest to terapia osoczem bogatopłytkowym, która pozwala na regenerację włosów, dzięki elementom uzyskanym z własnej krwi. Polega na podaniu osocza poprzez nakłuwanie owłosionej powierzchni głowy co 2-3 cm. Zazwyczaj nie wymaga znieczulenia. Jej efekty można ocenić po upływie 3-6 miesięcy.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, umów się na konsultację przeszczepu włosów we Wrocławiu! Otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i profesjonalną opiekę.

Konsultacje przed przeszczepieniem włosów we Wrocławiu

Każdy przeszczep włosów we Wrocławiu poprzedzony jest szczegółową konsultacją, podczas której analizujemy historię chorobową pacjenta i omawiamy jego oczekiwania wobec rekonstrukcji owłosienia. Po zakwalifikowaniu do zabiegu otrzymasz zalecenia dotyczące przygotowania do transplantacji, czyli m.in. wykonanie morfologii, krzepnięcie krwi, badanie ogólne moczu, HBS i HCV. Dowiesz się także jakich leków i kosmetyków nie należy stosować przed zabiegiem transplantacji włosów.

Przeszczep włosów we Wrocławiu – jak przebiega zabieg?

Po przygotowaniu sali oraz wszystkich niezbędnych narzędzi i pacjenta przychodzi czas na rozpoczęcie przeszczepu. Na samym początku specjalista podaje znieczulenie miejscowe. Przeszczep włosów metodą FUE jest mało inwazyjny. Poszczególne grafty zostają pobrane z miejsca dawczego skóry głowy i przeniesione na miejsce biorcze. Zwykle jest to czubek głowy oraz skalp. Jeden mieszek włosowy, czyli graft, daje od 1 do 4 włosów. Dlatego transplantacja włosów Wrocław daje szansę na odzyskanie pięknych i gęstych włosów. Całość zabiegu trwa kilka godzin. Pacjent w tym czasie jest całkowicie świadomy — może oglądać serial, słuchać muzyki, czy czytać książkę. Zazwyczaj w trakcie trwania przeszczepu włosów jest czas na przerwę – można wówczas np. zjeść posiłek. Zaraz po zabiegu pacjent może udać się do domu lub hotelu. Czas rekonwalescencji nie jest długi, zwykle jest to kilka dni. Lekkie prace biurowe można wykonywać już następnego dnia. Efekty końcowe będą widoczne po 9-12 miesiącach od wykonania zabiegu. Warto wspomnieć, że przeszczep włosów FUE jest niezwykle skuteczny i bezpieczny, więc nie musisz się obawiać niepożądanych skutków ubocznych.

Zalecenia i porady po zabiegu

Nasza klinika przeszczepu włosów we Wrocławiu dbając o swoich pacjentów, podaje szczegółowe informacje o sposobie postępowania po zabiegu. Stosując się do naszych zaleceń masz pewność, że transplantacja włosów Wrocław przebiegnie bez komplikacji. Dzięki temu po krótkim czasie będziesz cieszyć się pięknymi i gęstymi włosami.

Przeciwwskazania dla przeszczepu włosów

Do wykonania przeszczepu włosów istnieją pewne przeciwwskazania. Jest to zaawansowana cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroby zapalne skóry, łysienie plackowate, zaburzenie krzepnięcia krwi, alergie na środki znieczulające i choroby nowotworowe. Dlatego tak ważne są konsultacje przed zabiegiem, dzięki którym możemy zakwalifikować pacjenta do zabiegu.

Klinika przeszczepu włosów Wrocław – dlaczego warto wybrać?

Wybierając naszą klinikę przeszczepu włosów we Wrocławiu masz pewność, że zostaniesz objęty fachową i specjalistyczną opieką medyczną. Będziesz mógł poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Ponadto zostanie przeprowadzona szczegółowa konsultacja, dzięki której dowiesz się wszystkiego na temat kondycji Twoich włosów oraz proponowanej metody leczenia i zapobiegania dalszemu rozwojowi łysienia.

Jest jeszcze jedna korzyść wynikająca ze skorzystania z oferty przeszczepu włosów we Wrocławiu. Decydując się na konsultację we Wrocławiu, przyjedziesz do pięknego miasta, którego zwiedzanie warto zaplanować!

Przeszczep włosów Wrocław – jakich efektów można się spodziewać po zabiegu?

Jakie efekty daje przeszczep włosów we Wrocławiu? W ciągu 9-12 miesięcy Twoje włosy powinny odrosnąć. Owłosienie w miejscu przeszczepu nie powinno różnić się od tego, które miałeś przed wypadaniem włosów. Bardzo ważną informacją, wręcz kluczową, jest odporność przeszczepionych włosów na testosteron odpowiedzialny za nadmierne łysienie. Dzięki temu nawet jego wysoki poziom uwarunkowany genetycznie nie będzie wpływał na Twoją fryzurę. Jeśli więc chcesz czuć się i wyglądać dobrze, nie mieć wyglądu dwadzieścia lat starszego człowieka, koniecznie skontaktuj się z nami! Nasza klinika przeszczepu włosów we Wrocławiu pomoże Ci rozwiązać problemy z wypadającymi włosami i łysieniem androgenowym. Przyjedź do nas, by zobaczyć różnicę!

Przeszczep brwi i brody Wrocław w ofercie Skymed

W Skymed oferujemy nie tylko przeszczep włosów na głowie, ale również przeszczep brody oraz przeszczep brwi. Chirurgiczne zabiegi są podobne w swojej naturze, lecz różnią się skalą i lokalizacją. W przypadku przeszczepu brwi, nasz doświadczony chirurg wykorzystuje technikę FUE do ekstrakcji najdelikatniejszych włosków z tylnej części głowy. Następnie, z precyzją i starannością, te włosy są osadzane na łukach brwiowych, tworząc naturalny i piękny wygląd bez konieczności stosowania henny czy makijażu permanentnego. Z kolei przeszczep zarostu we Wrocławiu, odbywa się w podobny sposób jak standardowy przeszczep włosów, również z użyciem techniki FUE. Włosy są pobierane z tyłu brody i precyzyjnie wszczepiane w wybrany obszar, aby zapewnić gęsty i równomierny zarost. Zagęszczanie brody ze Skymed pomoże Ci zadbać o swój wizerunek

Przeszczep włosów Wrocław – cena. Ile kosztuje zabieg?

Zabieg w Polsce jest bardzo kosztowny. Obecnie do wykonania zabiegu potrzeba przeszczepić około 5000 graftów. W kraju cena za jeden to 15 złotych. Cały zabieg kosztuje więc kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jest jednak możliwość wykonania transplantacji o wiele taniej – przeszczep włosów w Turcji to nasza propozycja!

Klinika przeszczepu włosów – dlaczego warto wybrać Turcję?

Niemal w całej Europie koszt przeszczepu włosów jest bardzo wysoki. Na szczęście istnieje możliwość turystyki medycznej. Polega ona na wyjeździe do kraju, gdzie można wykonać dany zabieg. Najczęściej wybieranym kierunkiem przez Polaków oraz Europejczyków jest Turcja. To właśnie w tym kraju wykonuje się przeszczepy włosów w konkurencyjnych cenach i z wysokim profesjonalizmem. Światowej sławy specjaliści przeszczepu włosów wykonują zabiegi właśnie w Turcji. Poszczególne ceny wykonania zabiegów wraz z możliwością zwiedzania stolicy znajdziesz na naszej stronie online.

Przyjedź do nas i sprawdź, jak możesz powrócić do naturalnej ilości włosów! Czekamy na Ciebie we Wrocławiu! Zapraszamy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację