Przeszczep włosów Wrocław

przeszczep wlosow wroclaw

Przeszczep włosów Wrocław – co musisz wiedzieć?

Wiele osób zmagających się z łysieniem lub mocnym wypadaniem włosów szuka pomocy w kosmetykach. Niestety w większości przypadków, za taki stan rzeczy odpowiedzialny jest testosteron, czyli hormon, którego stężenie w organizmie jest za wysokie. Za jego poziom odpowiadają geny. Zmagasz się z problemem łysienia? Chcesz mieć trwałą i zdrową fryzurę? Poznaj przeszczep włosów!

Transplantacja włosów – na czym polega?

Przeszczep włosów jest praktyką polegającą na przeniesieniu mieszków włosowych z tyłu i boków głowy na przód oraz skalp. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, więc niezależnie od metody pacjent nie odczuwa bólu. Sam przeszczep trwa nawet kilkanaście godzin, co uwarunkowane jest ilością pobranych graftów.

W zależności od indywidualnych predyspozycji i możliwości przeszczep może zostać wykonany różnymi metodami. Jedną z najczęściej wybieranych jest metoda FUE. Jeśli chcesz poznać szczegóły, umów się na konsultację przeszczepu włosów we Wrocławiu! Otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i profesjonalną opiekę.

Jak przebiega zabieg transplantacji włosów?

Po przygotowaniu sali oraz wszystkich niezbędnych narzędzi i pacjenta, przychodzi czas na rozpoczęcie przeszczepu. Na samym początku specjalista podaje znieczulenie miejscowe. Przeszczep włosów metodą fue jest mało inwazyjny. Poszczególne grafty zostają pobrane z miejsca biorczego skóry głowy i przeniesiona na miejsce dawcze. Zwykle jest czubek głowy oraz skalp. Całość trwa kilka godzin. Pacjent w tym czasie może oglądać serial, słuchać muzyki czy czytać książkę. Zazwyczaj clinic umożliwia zjedzenie posiłku podczas przerwy. Zaraz po zabiegu pacjent może udać się do domu lub hotelu. Czas rekonwalescencji nie jest długi, zwykle jest to kilka dni. Lekkie prace biurowe można wykonywać już następnego dnia. Efekty końcowe będą widoczne po 9-12 miesiącach od wykonania zabiegu. Warto wspomnieć że przeszczep włosów fue jest niezwykle skuteczny i bezpieczny.

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę we Wrocławiu?

Wybierając naszą klinikę we Wrocławiu masz pewność, że zostaniesz objęty fachową i specjalistyczną opieką medyczną. Będziesz mógł poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Ponadto zostanie przeprowadzona szczegółowa konsultacja, dzięki której dowiesz się wszystkiego na temat kondycji Twoich włosów oraz proponowanej metody leczenia i zapobiegania dalszemu rozwojowi łysienia.

Decydując się na konsultację we Wrocławiu przyjedziesz do pięknego Polskiego miasta, którego zwiedzanie warto zaplanować!

Jakich efektów można się spodziewać po przeszczepie włosów?

W ciągu 9-12 miesięcy Twoje włosy powinny odrosnąć. Owłosienie w miejscu przeszczepu nie powinno różnić się od tego, które miałeś przed wypadaniem włosów. Bardzo ważną informacją, wręcz kluczową, jest odporność przeszczepionych włosów na testosteron odpowiedzialny za nadmierne łysienie. Dzięki temu, nawet wysoki jego poziom uwarunkowany genetycznie nie będzie wpływał na Twoją fryzurę. Jeśli więc chcesz czuć się i wyglądać dobrze, nie mieć wyglądu dwadzieścia lat starszego człowieka, koniecznie skontaktuj się z nami! Nasza prestige clinic we Wrocławiu pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy z wypadającymi włosami i łysieniem androgenowym. Przyjedź do nas by zobaczyć różnicę!

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Zabieg w Polsce jest bardzo kosztowny. Obecnie do wykonania zabiegu potrzeba przeszczepić około 5000 graftów. W kraju cena za jeden to 15 złotych. Cały zabieg kosztuje więc kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jest jednak możliwość wykonania całej transplantacji medycyny estetycznej o wiele taniej!

Niemal w całej Europie i krajach zachodnich koszt przeszczepu włosów jest bardzo wysoki. Na szczęście istnieje możliwość turystyki medycznej. Polega ona na wyjeździe do kraju, gdzie dany zabieg można wykonać. Najczęściej wybieranym kierunkiem przez Polaków oraz Europejczyków jest Turcja. To właśnie w tym kraju wykonuje się przeszczepy włosów w konkurencyjnych cenach i z wysokim profesjonalizmem. Światowej sławy specjaliści przeszczepu włosów wykonują zabiegi właśnie w Turcji.

Poszczególne ceny wykonania zabiegów wraz z możliwością zwiedzania stolicy znajdziesz na naszej stronie online. Przyjedź do nas i sprawdź jak możesz powrócić do naturalnej ilości włosów! Czekamy na Ciebie we Wrocławiu!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!