Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Coraz więcej osób zmagających się z problemem łysienia rozważa przeszczep włosów. Gdzie najlepiej zrobić zabieg? Mimo że w naszym kraju nie brakuje świetnych specjalistów, dużą popularnością cieszą się wyjazdy za granicę, zwłaszcza do Turcji. Wynika to z wielu powodów: nowoczesnych metod transplantacji, wysokiej skuteczności zabiegów i atrakcyjnych cen. Jeśli wahasz się, gdzie zrobić przeszczep włosów, koniecznie przeczytaj nasz wpis.

Gdzie zrobić przeszczep włosów – w Polsce czy w Turcji?

Jeśli chcesz raz na zawsze pożegnać się z głębokimi zakolami, najlepszym rozwiązaniem jest transplantacja włosów. Gdzie najlepiej ją wykonać, by cieszyć się trwałym, estetycznym efektem? Do wyboru są dwie opcje: zabieg w Polsce lub za granicą. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety, dlatego warto dobrze przemyśleć decyzję.

Największym – i jedynym – plusem transplantacji w Polsce jest lokalizacja. Jeśli w Twoim mieście znajduje się klinika przeszczepu włosów, możesz w łatwy sposób dotrzeć na zabieg – bez konieczności dalekich podróży. Zabiegi przeszczepu włosów w naszym kraju wiążą się jednak z dużym wydatkiem. Poza tym, w Polsce wciąż brakuje specjalistów od transplantacji włosów. Między innymi z tego powodu tak wiele osób decyduje się szukać pomocy gdzie indziej, a konkretnie w Turcji.

Każdego roku do Turcji przybywają tysiące pacjentów zmagających się z problemem łysienia. To osoby z różnych zakątków świata: Europy, Azji, USA czy Australii. Dlaczego decydują się na tak daleką podróż? Duża popularność zabiegów transplantacji włosów w Turcji sprawia, że tamtejsi specjaliści mają ogromne doświadczenie. W najlepszych, renomowanych klinikach stosuje się nowoczesne techniki zabiegów, a ich skuteczność jest na bardzo wysokim poziomie. Nie musisz martwić się ani o efekt przeszczepu, ani standard obsługi. Duże znaczenie mają też ceny.

Zabieg przeszczepu włosów w Turcji najczęściej kosztuje dużo mniej niż w Polsce i innych krajach europejskich. Co z kosztami podróży i zakwaterowania? W Skymed możesz wykupić atrakcyjny pakiet, który zawiera m.in. pobyt w hotelu o wysokim standardzie, przelot, transfery VIP i opiekę polskiego opiekuna. Oferujemy także opcję zwiedzania Stambułu z pilotem. Nawet jeśli zdecydujesz się na najdroższy pakiet, cena wciąż będzie atrakcyjna.

Gdzie przeszczepić włosy? Czym kierować się przy wyborze kliniki?

Podejmując decyzję o tym, gdzie przeszczepić włosy, nie należy kierować się wyłącznie ceną czy lokalizacją. Liczy się przede wszystkim skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Zanim zdecydujesz się na konkretną klinikę:

Wybierając Skymed, masz pewność, że trafisz w ręce specjalistów. Klinika, z którą współpracujemy, zatrudnia doświadczony personel, zapewnia wysoki poziom obsługi i zdobyła wiele nagród. Posiada też akredytację GCR przyznawaną klinikom spełniającym najwyższe międzynarodowe standardy. Biorąc pod uwagę atrakcyjny koszt zabiegu, trudno o lepszy wybór.

Przeszczep włosów – gdzie najlepiej? Podsumowanie

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, gdzie najlepiej zrobić przeszczep włosów – wszystko zależy od Twojego budżetu i oczekiwań. Jeśli chcesz uzyskać znakomity, trwały efekt i nie wydać przy okazji majątku, rozważ przeszczep włosów Turcja ze Skymed. Zapewniamy, że transplantacja przyniesie oczekiwany rezultat, a wyjazd odbędzie się w komfortowych warunkach. Serdecznie zapraszamy na darmową konsultację.

Ostatnie wpisy

Menopauza a wypadanie włosów. Co to jest łysienie menopauzalne?

Menopauza a wypadanie włosów. Co to jest łysienie menopauzalne?

Menopauza a wypadanie włosów – jakie jest między nimi powiązanie? Menopauza to naturalny etap w życiu każdej kobiety, który przynosi ze sobą szereg zmian hormonalnych, fizycznych…
Chora wątroba a wypadanie włosów

Chora wątroba a wypadanie włosów

Chora wątroba a wypadanie włosów – czy te dwie rzeczy są ze sobą powiązane? Zdrowie naszej wątroby odgrywa kluczową rolę w ogólnym stanie organizmu. Jednak…
Wysoka prolaktyna a wypadanie włosów

Wysoka prolaktyna a wypadanie włosów

Prolaktyna i wypadanie włosów prawdopodobnie są ze sobą powiązane, co pokazują ostatnie badania naukowe. Wypadanie włosów to problem, który dotyka coraz większą liczbę ludzi na całym…

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację