Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Informacje związane z covid-19

Skymed gwarancją bezpieczeństwa

Informacje związane z covid-19

Z dniem 1.06.2021 weszły w życie nowe regulacje. Nie ma już konieczności wykonywania testów PCR ani testów antygenowych dla osób zaszczepionych i tych którzy mają dokument że przeszli covid-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Wytłumaczymy ci na czym polegają nowe zasady podróżowania. Połączenia lotnicze odbywają się bez żadnych przeszkód z Warszawy czy Berlina. W klinice zachowywane są najwyższe standardy bezpieczeństwa a zabiegi odbywają się jak przed pandemią. W Turcji panuje wielka świadomość problemu jakim jest covid-19 ale życie toczy się normalnie. Dzięki odpowiedzialnemu podejściu w klinice wszystkie osoby są całkowicie bezpieczne. Zarówno personel medyczny jak i pacjenci nie mają podstaw by się obawiać czegokolwiek. Nasze hotele i środki transportu są wielokrotnie kontrolowane i całkowicie stosują się do dezynfekcji i restrykcyjnych standardów które wspólnie ustaliliśmy z macierzystą kliniką w Stambule. 

 

Zwolnieni z testów:  zaszczepieni oraz ozdrowieńcy

Testy: wymagane u osób niezaszczepionych (PCR lub antygenowy)

Rejestracja wjazdu: Formularz Travel Entry Form. Dokument jest dostępny na: register.health.gov.tr  i konieczne jest wypełnienie go 72 godziny przed wylotem. Na lotnisku trzeba go okazać w formie elektronicznej lub papierowej (najlepiej mieć obie formy). 

Powrót: Przed lotem powrotnym powinni Państwo wypełnić online kartę lokalizacji podróżnego. Jest ona dostępna tutaj:  aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home 

Podczas lotu powrotnego w samolocie obsługa poprosi Państwa o wypełnienie deklaracji zdrowia. 

 

Wszystkie bardziej drobiazgowe informacje będą przedstawione podczas kontaktu z biurem.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację