Zadzwoń: 739 921 362 lub 737 168 813   Czynne codziennie 8:00-17:00

Osoby zmagające się z łysieniem coraz częściej decydują się na przeszczep włosów. Na czym polega zabieg i czy skutecznie eliminuje problem? Jeśli rozważasz transplantację włosów, na pewno masz wiele pytań i wątpliwości. Uspokajamy – to skuteczna metoda walki z łysieniem, która nie wiąże się z powstaniem blizn ani długą rekonwalescencją. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej o tym, jak wygląda przeszczep włosów.

Co to jest przeszczep włosów?

Zastanawiasz się, co to jest przeszczep włosów? Zabieg transplantacji jest skutecznym sposobem wyeliminowania problemu łysienia, który zapewnia długofalowe rezultaty. Polega na pobraniu zdrowych mieszków włosowych ze skóry głowy pacjenta oraz wszczepieniu ich w miejscach pozbawionych włosów. Zabieg jest bezpieczny, a dzięki znieczuleniu miejscowemu nie wiąże się z dużym bólem.

Na przeszczep włosów decydują się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Jak działa? W efekcie transplantacji dochodzi do odrostu włosów – widoczne zmiany zaczynają pojawiać się po upływie kilku miesięcy. Ostatecznych rezultatów zabiegu można spodziewać się w ciągu 12-18 miesięcy.

Co zamiast przeszczepu włosów? Istnieją pewne sposoby walki z nadmierną utratą owłosienia, np. zabiegi mezoterapii. Można także sięgać po specjalne kosmetyki. Jednak w przypadku zaawansowanego problemu łysienia zabieg przeszczepu włosów nie ma sobie równych.

Jak wygląda przeszczep włosów?

Wiesz już, na czym polega przeszczep włosów. A jak w praktyce przebiega zabieg? Wszystko zależy od metody przeszczepu – nie każda transplantacja odbywa się bowiem w taki sam sposób. W Skymed wykonujemy zabiegi dwoma metodami: FUE (Follicular Unit Extraction) oraz DHI (Direct Hair Implantation).

Obie metody wykonania zabiegu mają zbliżoną, wysoką skuteczność, nie pozostawiają widocznych blizn i nie wiążą się z koniecznością założenia szwów. Rekonwalescencja nie jest długa ani wymagająca – pacjenci najczęściej są w stanie wrócić do codziennych aktywności już kolejnego dnia po przeszczepie.

Zabieg przeszczepu włosów w Skymed – zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zmagasz się z problemem łysienia, rozwiązaniem jest przeszczep włosów ze Skymed. Co to oznacza w praktyce? Dzięki naszej firmie możesz skorzystać z zabiegu w renomowanej klinice w Turcji, która wyróżnia się dużym doświadczeniem w transplantacji włosów. Oferujemy darmowe konsultacje, a nasz cennik przewiduje różne pakiety wyjazdowe. Zapewniamy też profesjonalną opiekę polskiego opiekuna. Dzięki temu masz pewność, że zabieg będzie skuteczny, a cały proces przebiegnie w komfortowej atmosferze.

Nasze usługi obejmują przeszczep włosów Turcja, a także:

Zapraszamy do kontaktu.

Ostatnie wpisy

Przyczyny wypadania włosów u mężczyzn w młodym wieku

Przyczyny wypadania włosów u mężczyzn w młodym wieku

Wypadanie włosów u mężczyzn w młodym wieku, zwane również łysieniem w młodym wieku, jest coraz powszechniejszym zjawiskiem. To problem, który może dotknąć nawet młodszych niż…
Chore jelita a wypadanie włosów

Chore jelita a wypadanie włosów

Chore jelita a wypadanie włosów – jaki jest między nimi związek? Wypadanie włosów jest problemem, który dotyka coraz większą liczbę osób na całym świecie. Choć…
Depresja a wypadanie włosów

Depresja a wypadanie włosów

Hasło depresja a wypadanie włosów ostatnio zdobywa na popularności wśród internautów. Mimo iż może wydawać się to nieintuicyjne, naukowcy coraz częściej zauważają związek między tymi…

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą SkyMed

Umów się na bezpłatną konsultację