Wyłączny przedstawiciel jednej z najlepszych
klinik przeszczepu włosów w Turcji

Przeszczep włosów Turcja

Zabiegi w atrakcyjnych cenach

Kim jesteśmy?

Wiemy, że problem łysienia dotyka coraz więcej osób w naszym społeczeństwie. Dzięki naszej obszernej wiedzy i doświadczeniu możemy pomóc prawie każdemu w skuteczny i trwały sposób. Osoby, które skorzystały z naszych usług, przekonały się, że była to jedna z najlepszych decyzji w ich życiu!

Klinika, z którą współpracujemy, posiada bogate doświadczenie w swojej branży i zdobyła wiele nagród. Dzięki stałemu kontaktowi z naszymi opiekunami, zarówno w Turcji podczas pobytu, jak iw Polsce, nasi klienci mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie.

klinika transplantacji włosów w turcji

Miejsce najwyższych standardów

Profesjonalna opieka w Turcji

Nasze największe atuty:

Doświadczony i profesjonalny personel medyczny

Doświadczony i profesjonalny personel medyczny

Niska cena przy gwarancji najwyższej jakości porównując oferty w Polsce

Niska cena przy gwarancji najwyższej jakości porównując oferty w Polsce

Jedna z najlepszych klinik w całej Turcji

Jedna z najlepszych klinik w całej Turcji

Dostępne techniki pozwalają indywidualnie dopasować potrzeby pacjentów

Dostępne techniki pozwalają indywidualnie dopasować potrzeby pacjentów

Gwarancja bezpieczeństwa

Całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg w jednej z przodujących klinik w Turcji. Cały proces trwa zaledwie kilka godzin. Estepalace jest na rynku już 15 lat i może poszczycić się niebotycznym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Wasze historie

Historia Dominika
Samolot, auto, hotel i klinika

Historia Grzegorza
O podróży i poziomie opieki

Sprawdź opinie zadowolonych Klientów!

PawełPaweł
18:09 02 Dec 22
Zabieg miałem 24.11.2022r. firma SkyMed stanęła na wysokości zadania za co jej Dziękuję. Pełen Profesjonalizm i zaangażowanie pana Michała który był dla mnie bardzo pomocny. Wyjazd, Hotel, tłumacz, zabieg w klinice Estepalace,super zespół w szczególności pani doktor Nagihan. Gorąco polecam osobom które wahają się co do przeszczepu. SkyMed wart zaufania.
Joanna ŁęckaJoanna Łęcka
19:02 12 Oct 22
Mój mąż miał przeszep miesiąc temu ponad 4500 graftów. Wszystkim borykającym się z problemem łysienia polecamy Skymed w szczególności klinikę Estepalace Panią Nagihan,Natalię opiekunkę w klinice oraz Pana Michała z którym osobiście się widziałem i o wszystkim rozmawiałem.Super miło zostałem potraktowany, piękny Hotel i mili ludzie . Był to zabieg połączony z mini urlopem. Pozdrawiam wszystkich.Arkadiusz.
Daria JeziorskaDaria Jeziorska
16:25 16 Aug 22
Mój chłopak miał przeszczepione 7 miesięcy temu 3800 graftów. W tym momencie możemy już stwierdzić, że efekt jest rewelacyjny, a to jeszcze nie koniec, bo przez następne miesiące włosy powinny się jeszcze zagęszczać. Sama organizacja wyjazdu i przebieg zabiegu zdecydowanie na plus. Szczerze polecam firmę Skymed ze względu na efekty zabiegu, opiekę pozabiegową oraz całą organizację na miejscu 🙂
Kamil KozarKamil Kozar
09:18 21 Jul 22
Minęło 6 dni od mojego zabiegu przeszczepu włosów w Turcji organizowanego przez firmę SkyMed. Jestem bardzo zadowolony z całego procesu organizacyjnego przed wylotem, następnie jakością oraz profesjonalizmem kliniki Estepalace, w której wykonywany był przeszczep. Bardzo doceniam komunikację z Panem Dominikiem oraz z Panem Michałem, którzy odpowiadają na wszelkie pytania przed, w trakcie oraz po podróży do Turcji. W klinice, na wszelkie moje pytania odpowiadała polska tłumaczka, Pani Natalia, która była obecna podczas całego zabiegu. Na odpowiednie efekty przyczepu trzeba poczekać przynajmniej 6 miesięcy, jednak gęstość osadzenia graftów jest bardzo satysfakcjonująca. Załączam zdjęcie widoku z okna, który towarzyszył mi podczas pobytu w klinice. Serdecznie polecam firmę SkyMed.
MarcinMarcin
14:36 03 Jun 22
Za 10 dni będą równe cztery miesiące od mojego przeszczepu. Przed zabiegiem rozpatrywałem wiele klinik i pośredników. Mój wybór padł właśnie na Skymed. Stosunek ceny do jakości jakiego nie znajdziemy u nas w Polsce. Podróż do Turcji nie była jednak przeszkodą - od strony organizacyjnej wszystko na jak najlepszym poziomie - transport z lotniska, zakwaterowanie, przejazd do kliniki pod same drzwi. Podczas zabiegu świetna atmosfera, widać, że troszczą się o pacjenta, co chwile pytali o samopoczucie, czy podać więcej środka przeciwbólowego, czy nie jest zbyt chłodno, zamówili dla mnie jedzenie w przerwie na obiad. Po zabiegu otrzymałem kosmetyki, oraz chustę którą mogłem założyć na lotnisku w drodze powrotnej.Na pełen efekt trzeba poczekać jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz widzę, że najważniejsza część zabiegu, czyli wszczepienie włosów pod odpowiednim kątem, żeby miały naturalny wygląd, została wykonana kapitalnie - te nowe krótkie włoski układają się jak moje dawne zanim wypadły. Bardzo duża pochwała dla Pana Michała, z którym korespondowałem jeszcze na miesiące przed zabiegiem. Po zabiegu kontakt nadal zostaje utrzymany, gdy przykładowo miesiąc po zabiegu miałem pytania dotyczące stosowania kosmetyków na dosyć wrażliwą skórę, dostałem odpowiedź praktycznie po chwili.
js_loader
Kaan koçKaan koç
11:38 10 Jun 23
Mój przyjacielu, który szuka dobrego miejsca na przeszczep włosów, który szuka dobrego i niezawodnego miejsca, nie męcz się, skontaktuj się ze mną bezpośrednio, byłem bardzo zadowolony z doświadczenia, które miałem, nie pożałujesz, są bardzo przyjaźni i współpracują z dobrymi ludźmi w swojej dziedzinie.
Ahmet DagliAhmet Dagli
22:43 04 Apr 23
Kiedy długo szukałem i w końcu trafiłem do Estapalace, jest w nim tyle jakości i optymizmu, które budują świadomość.Możesz łatwo zrozumieć, że jesteś we właściwym towarzystwie i prowadzisz badania w tym momencie. Szczerze mówiąc zdecydowanie polecam. Mojemu nauczycielowi Nagehanowi, który jest kierownikiem operacyjnym, pani Ayşe, która jest ankieterem technicznym, pani Feride, za powitanie konsultanta, chciałbym podziękować pani Gözde, która przekazała pouczające informacje, zwłaszcza informacje i wywiady techniczne.
tlgkayatlgkaya
18:01 04 Apr 23
Około 4 miesiące temu miałam przeszczep włosów w rodzinie ESTEPALACE i byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim chciałbym podziękować pani Nagehan, pani Ayşe, pani Feride, pani Gözde i wielu innym kolegom z drużyny. Każdy członek zespołu jest bardzo przyjazny, szczery i zdecydowanie polecam profesjonalny zespół, który stale monitoruje proces po jego zakończeniu. Ponadto, nie zapominając, zdecydowanie poleciłbym regularne wykonywanie procedur PRP bez przerwy, ponieważ znacznie przyspiesza to proces i widać różnicę po procesie PRP. Jeszcze raz bardzo dziękuję, powodzenia rodzinie ESTEPALACE 🤗🙏
Furkan GultekinFurkan Gultekin
11:21 20 Mar 23
Weszłam w 5 miesiąc przeszczepu włosów. Proces przebiega bardzo dobrze. Nie jest jasne, czy włosy zostały przeszczepione, a ja miałam grubsze włosy, niż się spodziewałam. Nasi nauczyciele i asystenci są bardzo zainteresowani. W tym procesie nigdy nie zostawili mnie w spokoju. Bardzo im dziękuję ✨🙏
ergin özdemirergin özdemir
12:49 15 Nov 22
Chciałbym wyrazić moje niekończące się podziękowania dla centrum transplantacji włosów Esteplace, pani Nagehan i jej współpracownikom, profesjonalnemu zespołowi, przyjaznej obsłudze, zrozumieniu, uważam, że przydatność po posadzeniu jest bardzo udana. Gorąco polecam tym, którzy nie chcą tracą czas, a co najważniejsze zdrowie w innych miejscach, oczywiście, jest to umowa o jakości usług, którą zawsze polecam wszystkim moim małżonkom i przyjaciołom, a satysfakcja pacjentów jest bardzo ważna, więc to centrum przeszczepu włosów zasługuje na pięć serc i gwiazdy. ❤️❤️❤️❤️❤️💫💫💫💫💫
js_loader

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji