Przeszczep włosów w Turcji

Przeszczep włosów to dziś najpopularniejsza forma walki z łysieniem androgenowym. Zapewne wielokrotnie zastanawiałeś się nad najskuteczniejszą metodą. 

W praktyce według najnowszych badań istnieje tylko jeden skuteczny sposób dzięki któremu skończą się twoje problemy – transplantacja włosów.  W Polsce istnieją kliniki transplantacji włosów jednak trzeba wiedzieć że w naszym nowoczesnym obiekcie w Turcji pracują fachowcy z ogromnym doświadczeniem a ceny są niższe o kilkadziesiąt procent.

Gwarancja bezpieczeństwa

Całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg przeszczepu włosów w jednej z przodujących klinik transplantacji włosów w Turcji. Cały proces transplantacji trwa zaledwie kilka godzin. Estepalace jest na rynku już 15 lat i może poszczycić się niebotycznym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Rodzaje transplantacji

FUE

(Follicular Unit Extraction)

Technika Ekstrakcji Jednostek Folikularnych. Podczas procesu transplantacji posługujemy się określeniem grafty. Graft to cały zespół mieszkowy czyli mieszek razem z cebulkami oraz gruczołem łojowym. Graft może zawierać od 1 do 4 cebulek włosowych. Włosy są krótkoprzystrzyżone bezpośrednio przed zabiegiem. Za pomocą specjalnego szafirowego ostrza następuje otwarcie kanałów i zrobienie miejsca dla mieszków włosowych. Pobrane grafty wprowadza się w skórę głowy w okolicy która ma zostać pokryta włosami. Służą do tego igły punkcyjne. Dzięki wielkiemu doświadczeniu naszego zespołu włosy są wszczepiane pod odpowiednim kątem co sprawia że wyglądają bardzo naturalnie. W trakcie jednego zabiegu pobieramy do 5000 przeszczepów. Dzięki znieczuleniu miejscowemu zabieg jest praktycznie bezbolesny.

DHI

(Direct Hair Implantation)

Bezpośrednia implantacja włosów. Jak sama nazwa wskazuje podczas tej metody po ekstrakcji następuje bezpośrednie umieszczenie mieszka w skórze głowy. Od poprzedniej metody różni się tym że nacięcie i otwarcie kanału następuje jednocześnie z umieszczeniem włosa w skórze głowy za pomocą specjalnego implantera. Wybierając tą metodę nie ma konieczności golenia całej głowy przed zabiegiem oraz czas rekonwalescencji jest znacząco krótszy.

PRP

(Platelet-Rich Plasma)

Osocze bogato płytkowe czyli preparat krwiopochodny ze zwiększoną liczbą płytek krwi. Kuracje osoczem bogatopłytkowym wykorzystuje się w celu szybszego gojenia się tkanek. Metoda ma zastosowanie już podczas trwania transplantacji unitów. Wykorzystanie tej metody sprawia że mieszki włosowe stają się oporne na negatywne działanie środowiska zewnętrznego oraz mogą one być bardziej odżywione za pomocą tlenu oraz hormonu wzrostu. Peptydy pobudzają inne komórki do podziałów i są potrzebne do odnowy biologicznej tkanek w skórze.

Opinie Klientów

Najlepszą rekomendacją są wypowiedzi naszych Klientów, którzy zdecydowali się na zabieg ze SkyMed.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!